hamile kalınca vajinal salgıların artması en erken ne zaman başlar?

Tamam tatlım inşallah bende hamile kalırım 1 sene oldu çünkü artık gelsin meleğim.
Rabbim nasip eder banada inşallah :)

ben şuna inandım gerçekten kafaya takmadığın ay hamile kalıyosun bende inanmıyodum ama bu ay öyle oldu inşallah beklediğin o müjdeli haberi bi kaç gün sonra alırsın içten gelerek dua ediyorum herkes için

ben şuna inandım gerçekten kafaya takmadığın ay hamile kalıyosun bende inanmıyodum ama bu ay öyle oldu inşallah beklediğin o müjdeli haberi bi kaç gün sonra alırsın içten gelerek dua ediyorum herkes için

Et Birtanem et hamislerin duası kabul olur derler :)
Kimi duyduysam hamile diyor kafama takmadigim ay hamile kaldım diye inşallah canım ya güzel duan için Sağol allah razı olsun

Canim sabah test yaptım malesef negatif :KK43: 1 gün kaldı bakalim

bata 1 gün kala negatif 1 sonra pozitifti benimki çok silik ti çokşeker :)hadi inşallah kız hamilesinizdir

Ay inşallah canım ya :)
Bu arada sarı akintim hafifledi.
Bende yarın gene denesemmi yada 3 gün beklesemmi bilemedim :) taze anniş
Bekliyorum kızlar biraz temizlik Yaptım vakit geçirdim şimdi de dışarı çıkacağız kafam dağılsın yoksa evde beklemeye olmuyor
Vişneli tutam canım ya bende korkuyorum negatifi göreceğim diye hiç yapmak istemiyorum test
Bir yanım yap diyor bir yanım yapma :KK69:

Bekliyorum kızlar biraz temizlik Yaptım vakit geçirdim şimdi de dışarı çıkacağız kafam dağılsın yoksa evde beklemeye olmuyor
Vişneli tutam canım ya bende korkuyorum negatifi göreceğim diye hiç yapmak istemiyorum test
Bir yanım yap diyor bir yanım yapma :KK69:

Canim ben sabırsız oldum yaptım ama negatif :/ bundan önce 2 test silik ti ya kimyasal gebelik yada test yanıldı.
Dün gece saat 22 surlarinda sol kasigima ağrı girdi ve rahimim de ağrıdı çok hatta ağladım :KK43:
Ama sonra yavaş yavaş geçti ama 1 saat çok kötü oldum

kızlar sarı akıntı hamılelık belırtısımı oluyormuş,
benım yumurtlama günümden bu yana hep beyaz akıntım vardı, bugun sarı bısey gordum. hatta ıltıhap sandım dra gıdeyım dıyordum, cunku bu aralar cok usuttum. ona yordum ama okuyunca sasırdım sımdı.
gercı benım 2 gun kaldı ve negatıfım suan .

kızlar sarı akıntı hamılelık belırtısımı oluyormuş,
benım yumurtlama günümden bu yana hep beyaz akıntım vardı, bugun sarı bısey gordum. hatta ıltıhap sandım dra gıdeyım dıyordum, cunku bu aralar cok usuttum. ona yordum ama okuyunca sasırdım sımdı.
gercı benım 2 gun kaldı ve negatıfım suan .
Canım bizde bilmiyoruz ama bekliyoruz umut Dünya'sı işte

benim de bata 8 gün kaldı ama 3-4 gündür vajinal salgım arttı beyaz ve sarı geliyor.4 aydır korunmuyoruz ama ilk defa bu ay böyle akıntı oldu. diğer aylarda kuruluk vardı hep. hayırlısıysa bebeğim gelir daha erkense vaktini beklerim napalım:)

benimki ovülasyondan sonra başladı ama gebelik olup olmadığı belli değil.

Benim adet günüm geçeli 3 gün oldu adetten 2 gün önce beyaz şeffaf akıntı ve beyaz yogun akıntı başladı şimdi hala şeffaf akıntı devam ediyor test alacak yakın bir yer yok eşiminde bilmesini istemiyorum küçük bir bebegimiz var şimdilik istemiyor ama ben istiyorum kızım 1 yaşında . 2 hafta sonra memlekete gidcegiz en erken orda gebelik testi alır bakarım ,

Valla epey olmus kimse yazmamis buralara.. belki birileri gelir de bilgi verir . Biliyorum ki her bunye cok ayri vucudumuzu dinledikce neler ortaya cikiyor bazen olan sey olmuyir bazen de olmayan sey oluyor.. Ama tek istedigmiz seyi rabbimiz bilio saglikli sihhatli evlat sahibi olmak insan yetistirmek baska ne olsun dunyada bundan guzel bir servet var mi ki..gelelim asil meseleye cok yazdim galiba bu ay bi drgisik hiseediyirum kendimde bilmiom umarim yanilmam bat 7 aralikti son 10 gundur karnim kadiklarim agrio 5 gindur bel agrim var ara ara gelen ama iki gun once asiriydi anlatamam sonraki ginlerde kasiklarom agrio mu cekilio mu batio mu anlamiom yine zaman zaman oluo cok yurudugumde oluo ayakta kaldigimda oluyor birde bugun akintim basladi biraz fazla gibi ama usuttum de olabilir bilmiomm gpguslerim bugun daha da sisiti ve acimaya basladi son 1 haftadir hassati ama ne aci ne agri vardi simdi ben ne yapmam gerekio umutlanmaliyim yoksa kirmizi mi beklemeliyimm ...Bir bilen varsa akil versin bana ...cok opuyirum sizi ..simdiden tesekkuler...

X