Hamile kalmak hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak için dua ediyoruz 👶

MoonfacedMom

Aslan Kadını♌ Terazi Prenses Annesi♎ Kova annesi♒
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2014
7.832
9.071
'' İnne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm."

Bu ayeti kerime geceleri okunmalıdır.
Üç ay boyunca her gece 1267 kez okunması önemlidir.
Hicr 15/86 ayetidir.
Türkçe meali ''Muhakkak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir' anlamındadır.''

Allâhümme ya evvelü 100 adet

Allahümme ya varis 707 adet

❤️❤️Listemiz ❤️❤️

Herkes : 9️⃣7️⃣. Adet

Dua sahibi : 1️⃣0️⃣3️⃣. Adet

⬇️ ⬇️ ⬇️

Allâhümme ya evvelü 1️⃣0️⃣0️⃣ adet

Allahümme ya varis 7️⃣0️⃣7️⃣ adet

1. A Adesadra

2. MoonfacedMom MoonfacedMom (sevgi)

3. PETRA1012 PETRA1012

4. Mylv48 Mylv48 (aysun)

5. A arkadasimes (serap)

6. gecenin_resmi gecenin_resmi (Esra)

7. Z zinciriye (elanur )

8. M Morhll (bahriye )

9. burcusami burcusami

10. V Vavin

11. HejaR12 HejaR12

12. A Aponjj (zehra)

13. Oriana Oriana

Bütün liste için okuyan bildirim yapsın. Ramazanın son günü okuma bitecektir.

Son düzenleme:

Hicr 15/86 ayetidir.
Türkçe meali ''Muhakkak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir' anlamındadır.''

Yaaa iyiki varsın Allah razı olsun senden bu gece hürmetine Rabbim dualarını kabul etsin inşallah 😍😍😍

Hicr 15/86 ayetidir.

Sen İyikii varsın rabbim ne muradın varsa versin 🤲🏽❤️

Ya ben nişanlıyım ama çocuğum olmayacak diye korkuyorum nedense. Sizin infertilite sorunlarınız neler? Bu arada Rabbim size vatana millete ailesine hayırlı Salih evlatlar nasip etsin.

Ya ben nişanlıyım ama çocuğum olmayacak diye korkuyorum nedense. Sizin infertilite sorunlarınız neler? Bu arada Rabbim size vatana millete ailesine hayırlı Salih evlatlar nasip etsin.
Kanda pıhtılaşma var bende ondan düşğk oluyor. Amin inşallah 🤲

Canım daha evli değilsin bizde şu var bu var dersek sen psikolojik olarak etkilenecen acaba bende de mi var diye ki doktorlar bile ilk yıl müdahale etmiyor sadece şunu söyleyebilirim hormon değerlerine baktırabilirsin evlenmeden önce varsa bi dengesizlik onları ilaçla düzelir inşallah yokdur ama :KK68:

Canım daha evli değilsin bizde şu var bu var dersek sen psikolojik olarak etkilenecen acaba bende de mi var diye ki doktorlar bile ilk yıl müdahale etmiyor sadece şunu söyleyebilirim hormon değerlerine baktırabilirsin evlenmeden önce varsa bi dengesizlik onları ilaçla düzelir inşallah yokdur ama :KK68:
Haklısınız. Hormonlarım normal ama adet düzensizliği var ondan korkuyorum sanırım. Hayırlısı olsun.

Haklısınız. Hormonlarım normal ama adet düzensizliği var ondan korkuyorum sanırım. Hayırlısı olsun.
Kilo probleminiz varmı bide ilk aydan bebek istiyorsanız düğünden önceki 3 ay folik asit kullanın

X