Gebeliğe Hazırlık Hamile kalmak için hazırlıklar...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben keseyi 4+5;de gördüm.. 5. Gebelik ama biri düşük biri kürtaj biri dış gebelik digeride dogdu oğlum vefat etti sonra simdede bu gebeliğim inşallah sorunsuz evladımi kucağıma alırım.. bu arada yaş 26
İnşallah bu bebeğin sağlıklı doğacak hep böyle düşün 💕

Arkadaşlar bende kist amh düşüklüğü daha yüksekliği eşimde de varikosel sperm sayısı azlığı hareketliği düşüktü tüp bebek harici olmaz dediler ama çok şükür kendiliğinden hamile kaldım 🤲🏻o yüzden hiç bişeyden ümidinizi kesmeyin
Merhaba sperm sayısı kaçtı acaba

Arkadaşlar bende kist amh düşüklüğü daha yüksekliği eşimde de varikosel sperm sayısı azlığı hareketliği düşüktü tüp bebek harici olmaz dediler ama çok şükür kendiliğinden hamile kaldım 🤲🏻o yüzden hiç bişeyden ümidinizi kesmeyin
Canım bu değerler nasıl biri düşük dedi bunun bı tedavisi var mı

Eklentiler

• Screenshot_2023-05-21-00-31-36-100_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-05-21-00-31-36-100_com.miui.gallery.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 32
Normal doğal bal dimi peki etkisini gördünüz mü
Evet doğal bal küçük bir şehirde yaşıyoruz bal yapan tanıdıklarımız da var onlardan gönül rahatlığıyla temin etmiştim ben. Dediğim gibi bende tükettim bende de sorun vardı yumurta rezervimin az .. bize şifa oldu sizede olur inşallah

Evet doğal bal küçük bir şehirde yaşıyoruz bal yapan tanıdıklarımız da var onlardan gönül rahatlığıyla temin etmiştim ben. Dediğim gibi bende tükettim bende de sorun vardı yumurta rezervimin az .. bize şifa oldu sizede olur inşallah
İNŞALLAH canım gebesiniz şuan sanırım dimi ❤️

Canım bu değerler nasıl biri düşük dedi bunun bı tedavisi var mı
Canım evet düşük biraz ama arkadaşın dediği gibi umutsuz bir vaka değil
Tedavi şeklini doktorlar söyleyecektir elbette herkesin kendine özel tedavisi olur
Bize ameliyat demişlerdi eşime ama bitkisel tedavi olduk

X