Gebeliğe Hazırlık Hamile kalmak için hazırlıklar...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar bende kist amh düşüklüğü daha yüksekliği eşimde de varikosel sperm sayısı azlığı hareketliği düşüktü tüp bebek harici olmaz dediler ama çok şükür kendiliğinden hamile kaldım 🤲🏻o yüzden hiç bişeyden ümidinizi kesmeyin

Arkadaşlar bende kist amh düşüklüğü daha yüksekliği eşimde de varikosel sperm sayısı azlığı hareketliği düşüktü tüp bebek harici olmaz dediler ama çok şükür kendiliğinden hamile kaldım 🤲🏻o yüzden hiç bişeyden ümidinizi kesmeyin
Yaa bendede amh düşüklüğü vardı doğal yollarla hamile kaldım maşallah bizeee . 🤗🤗Yaş kaç ve amh kaçtı sizde

Yaa bendede amh düşüklüğü vardı doğal yollarla hamile kaldım maşallah bizeee . 🤗🤗Yaş kaç ve amh kaçtı sizde
27 yaşındayım amh de 1.07ydi çok düşük olmasa da düşük demişti doktor ve sol yumurtalık çok kötü gözüküyo demişti
Maşallah size de 💕 henüz çok yeni öğrendim inşallah değerlerim düzenli yükselir

Arkadaşlar yanlış yazmışım FSH yüksekliği de var ayrıyeten bende

27 yaşındayım amh de 1.07ydi çok düşük olmasa da düşük demişti doktor ve sol yumurtalık çok kötü gözüküyo demişti
Maşallah size de 💕 henüz çok yeni öğrendim inşallah değerlerim düzenli yükselir
Amh yükselmiyor diye biliyorum bende 26 yaşında ve 0.58 amh değerim ama senin degerin cidden kötü değilmiş 🤗🤗🤗🥰💖 ah bu doktorlar hemen insanı umutsuzluga sürüklüyorlarrr

Arkadaşlar yanlış yazmışım FSH yüksekliği
Amh yükselmiyor diye biliyorum bende 26 yaşında ve 0.58 amh değerim ama senin degerin cidden kötü değilmiş 🤗🤗🤗🥰💖 ah bu doktorlar hemen insanı umutsuzluga sürüklüyorlarrr
sorma canım daha yeni doktora gittim bu ay olmaz normal yollarla ikinizde de problem var dedi o kadar üzülmüştüm ki

1000 lerde güzel değer bir haftaya görünir kesen.. ilk gebelik demii 🥰
Evet canım ilk gebelik 4 yıldır bu günleri o kadar çok bekledim ki şükürler olsun 🤲🏻
İnşallah değerim artar sıkıntı çıkmaz içimde hep bir korku var endişe telaş hepsini bir arada yaşıyorum 😄 yarın tekrar kan vericem

X