Hamile kalmak isteyenler dikkat

çocuğn varsa veya hamile isen bu yazılanlr sana komk geleblir ma bzler artık duyduğmz her yolu deniyorz belki bi eklde olur die naplm

çocuğum yok canım..belki kolay olacak belkide zor..bilmiyorum ama bunu kötü niyetle söylememiştim emin olabilirsiniz.kaydirigubbakcemile5

kızlar incir kürünü duydum da havuç mu var bide yoksa ben mi yanlış anladım:kedi:

Arkadaşlar havuç suyu kürüne bakarken bu konuya rastladım,sigara içenlerin yapmamasını tavsiye ediyor Saraçoğlu...

Sigara veya Alkol tüketenlerin dikkatine

Değerli okuyucu, Avusturalya ve Yeni Zellanda üzerinde Ozon Tabakasının inceldiği son yıllarda yapılan ölçümler ile ortaya konmuştur. Ozon Tabakasının incelmesi demek güneş ışığında bulunan UV- ve daha kısa dalga boylu ışığın bu bölgelere (Avusturalya ve Yeni Zelanda) daha yoğun bir şekilde giriş yaptığı ve bu yörede yaşayan tüm canlıları olumsuz etkilediği bir gerçektir. Ozon Tabakasının incelmeye başlamasından sonra, bu ülkelerde yaşayan insanlarda deri ve cilt kanserlerinde büyük artış gözlenmiştir. Beta-karotenin deri ve cilt kanserini önlediği bilinmektedir. Bu nedenle bir grup Avusturalyalı bilim adamı, beta-karotenin bu gücünü ortaya koymak için klinik deney başlatmışlardır. Yapılan bu klinik deneylerin sonucunu, 21 Mayıs 2003 tarihinde, Journal of the National Cancer Institute dergisinde açıkladılar. Bu araştırmanın sonuçları oldukça şaşırtıcıdır. Alkol veya sigara içenler beta-karoten aldıkları taktirde bağırsak adenomlarında, bağırsak kanserinin ön basamak oluşumlarında enaz iki misli artış gözlenmiştir. Alkol ve sigara kullanmayan larda ise, tam aksine %44 azalma gözlenmiştir.

Bu nedenle sigara veya alkol tüketenlerin zengin beta-karoten içeren besinlerde ölçülü olmaları önerilmiştir. Havuç, zengin bir bata-karoten kaynağıdır. Eğer, sigara veya alkol tüketiyorsanız havuç kürü uygulamayınız. Şayet, sigara veya alkol tüketmiyorsanız, bu taktirde uygulayacağınız havuç kürü veya zengin beta-karoten kaynaklı besinler tüketmeniz, aynı zamanda bağırsak kanserine karşı %44 daha az yakalanma riskine sahipsiniz anlamına gelmektedir. Kısaca, beta-karoten içerikli besinler, sigara veya alkol kullananlarda bağırsak kanserine yakalanma riskini iki kat artırırken, sigara veya alkol tüketmeyenlerde ise, bağırsak kanserine yakalanma riskinide %44 oranında önleyebilmektedir. Değerli okuyucu, eğer sigara veya alkol tüketiyorsanız havuç kürünü uygulamayınız.

Alıntı
http://www.saracoglu.at/bolum.php?name=kur&kid=12&sirano=20

eskiden ne kadar güzeldi her sey herkez istedigi zaman hatta hatayla bıle hamıle kalabılıyordu oysa bızzz yapmadıgımız sey kalmıyoo ama yınede sonucc negatifff :KK43:benneyaptımki

çocuğum yok canım..belki kolay olacak belkide zor..bilmiyorum ama bunu kötü niyetle söylememiştim emin olabilirsiniz.kaydirigubbakcemile5

cnm çok özürdilerim kusura bakma belki bir an sert çıkıştm ama bu konularla ilgili şeyler okaadr zoruma gidiyorki oyzdn yania.s. özürddilrm

ne yapsak boşşşşş artık okadar yoruldumkiiii..Allahım bir mucize yollaaaa hepimiz içinnn

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaslar ben de bi zamanlar vajinismusluydum ve bu kulupte vajinusmusla ilgili tüm yazılanları basaraların hikayelerini kuyarak kendim basardım.kegel egzersizi parmak ve spekulumla basardım.evt ilişkiye girebiliyoruz ama tam bi ilşki olmuyor.hep benim üstte olduğum pozisyonda ve afedersiniz esimin cok az git gel yapmasına izin veriyorum çıkacak die çok korkuyorum.idrar deliğime girecek diye saçma bi takıntı yapmısım esimin kendisinin sokmasına izin vermiyorum kendim elimle yerleştiriyorum. hiç zevk almıyorum e haliyle esimde zevk almıyor.basaralı 8 ay oldu ama bu durumu bi türlü asamıyorum.böyle olup asan varmı nasıl astı yardim edrseniz cok sevinicem?????? bebekte istiyoruz bu durumdan dolayı sadece yumurtlama dönemlerini takip edip sadece o günlerde ilişkiye giriyoruz.bebeğimizde olmuyo.acaba yumurtlama dönemini bilemiyormuyuz adetin 12.günü ile 17. günleri birer gün arayla giriyoruz ama ben ogünler dışıda bi gün mü yumurtluyorum bu konudada bi bildğiniz varsa paylasırmısınız????????

bu soğan incir ve havuç kürlerini anlatabilirmi biri. nasıl yapacağız. ne zaman içip ne zaman içmeyeceğiz. özellikle soğan kürüne ihtiyacım var. duyduğuma göre adet düzensizliğinede iyi geliyormuş. ama nasıl yapılıyor bilmiyorum. bilen yazsın lütfen

Arkadaslar sayfaya yeni kaydoldum siizinde engin tecrübelerinizden yararlanmak icin bir kac sorum olacak size cevaplarsaniz beni ziyadesiyle mutlu edersiniz.
Arkadaslar ben 13.09.2012 de adet oldum adetim 6 gün sürdü yani 18ine kadar hala adet olmadim 2 hafta kadar önce kücük bir kist cikti ve 2 gün icinde yok oldu.
Bu süre zafi icinde iki kez doktora gittim ve test yaptim ilk doktor adet düzensizligime ragmen hamile kalabilecegimi söylerken sonraki doktor yumurtlama sorunum oldugunu söyledi.
Tekrar kendi doktoruma geldigimde bana adetim düzelsin diye bir ilac yazdi ilacin ismi Duphaston 10mg 28 tab. daha önce kullanan varmi ?
Bide test yaptim pazartesi negativ cikti ama hala adet olmadim ve bas agrim var sizce beklemeliyim mi ? Yoksa ilaci kullanmaya baslamalimiyim? hamile olabilirmiyyim endiselerim var. Aydinlatirsaniz cok sevinirim Herkese simdiden cok Tesekkürler.. Dilerim Allah u Teala herkesin duasini kabul eder. Herseyin hayirlisi olsun hepimiz icin..

Arkadaslar sayfaya yeni kaydoldum siizinde engin tecrübelerinizden yararlanmak icin bir kac sorum olacak size cevaplarsaniz beni ziyadesiyle mutlu edersiniz.
Arkadaslar ben 13.09.2012 de adet oldum adetim 6 gün sürdü yani 18ine kadar hala adet olmadim 2 hafta kadar önce kücük bir kist cikti ve 2 gün icinde yok oldu.
Bu süre zafi icinde iki kez doktora gittim ve test yaptim ilk doktor adet düzensizligime ragmen hamile kalabilecegimi söylerken sonraki doktor yumurtlama sorunum oldugunu söyledi.
Tekrar kendi doktoruma geldigimde bana adetim düzelsin diye bir ilac yazdi ilacin ismi Duphaston 10mg 28 tab. daha önce kullanan varmi ?
Bide test yaptim pazartesi negativ cikti ama hala adet olmadim ve bas agrim var sizce beklemeliyim mi ? Yoksa ilaci kullanmaya baslamalimiyim? hamile olabilirmiyyim endiselerim var. Aydinlatirsaniz cok sevinirim Herkese simdiden cok Tesekkürler.. Dilerim Allah u Teala herkesin duasini kabul eder. Herseyin hayirlisi olsun hepimiz icin..

merhaba duphastonu bende kullandım adet söktürücü olarak vermişti doktorum bitmeden adet oldum.sizin aklınızda şüphe varsa kan tesdti yaptırın geçmiş olsun.

Kizlarrr bu sogan ve incir kuru dediginiz nasil oluyo direk inciri yiyormuyuz yoksa baska biseler katistiriyormuyuz..

bende çok kullandım dupaston ama hiç bir işe yaramadı sadece o ay adet olmamı sağladı. bide bildiğim kadarıyla hamilelik düşünüldüğünde o ilaç verilmiyo. iyi araştırın bence...

merhaba duphastonu bende kullandım adet söktürücü olarak vermişti doktorum bitmeden adet oldum.sizin aklınızda şüphe varsa kan tesdti yaptırın geçmiş olsun.

doktorum bana adetimi düzene sokacagini söyledi ve hamilelige engel degilmis test yaptimm sali günü negativ cikti bende basladim hapa bugün ücüncü gündür kullaniyorum hala adet falan olmadim ve belirtiside yok sadece iliski sirasinda agri ve yanma hissi var

bende çok kullandım dupaston ama hiç bir işe yaramadı sadece o ay adet olmamı sağladı. bide bildiğim kadarıyla hamilelik düşünüldüğünde o ilaç verilmiyo. iyi araştırın bence...

canim hic bir ise yaramadi derken adetini düzene sokmadimi ? Bana doktorm adetimi düzenleyecegini söyledi ve hamilelige engel olmadigini söyledi bende yumurtlama problemi var yumurtlama olmayinca kist cikiyor kist cikincada adetim gecikiyor

canim hic bir ise yaramadi derken adetini düzene sokmadimi ? Bana doktorm adetimi düzenleyecegini söyledi ve hamilelige engel olmadigini söyledi bende yumurtlama problemi var yumurtlama olmayinca kist cikiyor kist cikincada adetim gecikiyor

benim adetimi bu ilaç düzene sokmadı bendede adet düzensizliği ve yumurtlama probelemi var malesef ki sadece kullandığım ay adet oldum sonra yine bozuldu düzen inşallah sende işe yarar.

evet canım düzene sokmadı sadece kullandığım ay adet oldum bırakınca yine düzensizlik devam etti. bendede yumurtlama sorunu var guatr dan dolayı. klomen die bi ilaç veriyo doktor yumurtlama için bu 2. ayım bakalım ne olacak....

evet canım düzene sokmadı sadece kullandığım ay adet oldum bırakınca yine düzensizlik devam etti. bendede yumurtlama sorunu var guatr dan dolayı. klomen die bi ilaç veriyo doktor yumurtlama için bu 2. ayım bakalım ne olacak....

bana öyle bir ilac vermedi bu ilacida zorla aldim diyebilirim kadin doktorum bana bende herseyin normal oldugunu söylüyor diger gittigim doktorda yumurtlama problemim oldugunu söyledi kafam cok karisti anliyacaginiz arkadaslar

X