Hamile Kalmak İsteyenlere Formül:)Deneyin İşe Yarıyor

pembe patik peki sen nekadar ugrasmistin hamile kalmak icin ve bardak vurdurduktan nekadar sonra hamile kaldin

cnm benim evlilikte 4 yılım bitti 5 inci yılıma girdimm ama bebek düşünmedim uzun süree eylül gibi doktora gittim pco luymuşum testler felan yapıldı eşimde sorun çıkmadı bende yumurtlama sorunu varmışş 3 aylık ilaç tedavisine başladıkk ilk ay yaptım bu bardağı ilaçta içiyorum ama yumurtlamayı kolaylaştırmak için ilk ay köydeydım ablam orda yaptı o gece birlikte olamadık biz o ay kalamadım ikinci ay yine ilaçlarımı kullandım ve adetim bittiğinde banyo yaptıktan sonra eşim bardak vurdu belime o gece birlikte olduk sabah duş aldım ama bacaklarımı diktim falan filann ve ikinci ayımda hamile olduğumu öğrendim bide kızlar hergün ikitane incir yıkayıp yedim ben çatlasın yumurtalar diye eşime bal polen pekmez yedirdim bide ovülasyon testlerinden kullandımm umarım sizede faydası olurr

kızlar adet bıtelı 4 gun oldu acaba sımdı yapsam olurmu ki??

bıde eşime dıyorum yapamam ben dıyo.. beceremezmiş acaba üst katta ev sahıbıme yaptırsam belım agrıyo falan desem sonra asagı ındıgımde o iş olsa olmazmı hemen olmak zorundamı

kızlar adet bıtelı 4 gun oldu acaba sımdı yapsam olurmu ki??

bıde eşime dıyorum yapamam ben dıyo.. beceremezmiş acaba üst katta ev sahıbıme yaptırsam belım agrıyo falan desem sonra asagı ındıgımde o iş olsa olmazmı hemen olmak zorundamı

cnm olur yaa denemekten bişi kaybetmessinn eşinn yapar aslında yaa benmki yaptı oda benden istiyo beli ağrıyo onunda ama ben cesaret edemıyom yakarsam diye olur cnm ev sahıbıne yaptır ama belini sakın üşütme iiyice sar aşağı inene kadr soğumasın bu ay olmasa bidahaki aya adet bitiminde yaprsın hemen yumurtlama gününüzüde takıp edinn

cnm olur yaa denemekten bişi kaybetmessinn eşinn yapar aslında yaa benmki yaptı oda benden istiyo beli ağrıyo onunda ama ben cesaret edemıyom yakarsam diye olur cnm ev sahıbıne yaptır ama belini sakın üşütme iiyice sar aşağı inene kadr soğumasın bu ay olmasa bidahaki aya adet bitiminde yaprsın hemen yumurtlama gününüzüde takıp edinn

ya olursa soylerım yarın yapar ev sahıobım olurmu acep yoksa bı dahakı ayı mı beklıyım

bunları yapacak kimsem yokki çevremde nasıl yaptırsak acaba?

bende komşumuza yaptırmayı düşünüyorum.bu ay gecikti bugün 3.gün olan geçikmemi yaşıyorum denicem kaybedecek bişeyimiz yok nede olsa....

kızlar bencee deneyin bişi kaybetmessiniz ama yaparken dikkatli olun anlattımya burda benim eşim ilk defa yaptıı

yaptıktan sonra hemen birlikte olcaz altımıza yastık koyacakmıyız bide vucut ısısı yüksek olduğunda da birlikte olunursa da gebelik şansı artıyormuş...

pembepatık ya evsahıbım bılmıyomus yapmayı esımıde ıkna edemedım yaa

evet benim yaşlı tonton bi komşum var onada kayınvalidesi yaptırmış o ay hemen hamile kalmış bana sanada yapayım dedi ama ben pek umursamadım...

bencede bi dene eger istiyosan gerçekten bebek sahibi olmak denemelisin:)

kizlar benim 3 yasinda bir kizim var ikinci bebegimi istiyorum ama olmuyor 1 senedir ugrasiyorum olmuyor, bu yontemi denemek istiyorum ama anlamadigim bir sey var bardakla belimi tuturduktan hemen sonra yakimi vurmam gerekiyor ve ne zaman iliskiye girmemm gerekiyor. peki bu islemlerin hepsi ayni gun olmasimi gerekiyoryani bardak vurulucak hemen pesine beline yaki vurulucak sonra hemen yaki vurulduktan sonra iliskiye giricen dogrumu bu sekildemi.lutfen bilen bana haber versin:Saruboceq:

aynen öle canım

kıslar bide albitiyor.com a girin çok güzel şeyler var

kizlar benim 3 yasinda bir kizim var ikinci bebegimi istiyorum ama olmuyor 1 senedir ugrasiyorum olmuyor, bu yontemi denemek istiyorum ama anlamadigim bir sey var bardakla belimi tuturduktan hemen sonra yakimi vurmam gerekiyor ve ne zaman iliskiye girmemm gerekiyor. peki bu islemlerin hepsi ayni gun olmasimi gerekiyoryani bardak vurulucak hemen pesine beline yaki vurulucak sonra hemen yaki vurulduktan sonra iliskiye giricen dogrumu bu sekildemi.lutfen bilen bana haber versin:Saruboceq:

aynen öle canım ilişkiye gecede girebilirsin zaten yakı sıcak tutuyo orasını

X