Hamile Kalmak İsteyenlere Formül:)Deneyin İşe Yarıyor

yaptırıcak bırını buldum ama yumurtlama gunum geldı gectı yaptıramıyorum bı dahakı aya ınsallah

--------------------------------------------------------------------------------

Bende yumurtlama sorunu var yumurtluyamıyorum. İlaÇla adet oluyorum.Şu anda İlaÇla adet oldum bende de İŞe yararmı bu yÖntem adetİm bİtİnce yapayım.

Bİrde tam nasıl yapılacak.kupa belİmde duracakmı ne kadar duracak.kupayı bastırması mı gerekİyor yapan kİŞİnİn. KaÇ. Dak.sonra kupayı Çıkartıp yakıyı yapıŞtıracak pekİ.1 keremİ bu İŞlem yapılacak.bİrde ertesİ gÜn yıkannca yakıyı Çıkarabİlİrİz deĞİlmİ. Kupa yerİne bardak olurmu Çay veya su bardaĞı farkedermİ.

Bende de İŞe yaramı acaba Çok merak edİyorum yumurtam gÖremİyor doktorlar bende.Çok ÜzÜlÜyorum offf

--------------------------------------------------------------------------------

Bende yumurtlama sorunu var yumurtluyamıyorum. İlaÇla adet oluyorum.Şu anda İlaÇla adet oldum bende de İŞe yararmı bu yÖntem adetİm bİtİnce yapayım.

Bİrde tam nasıl yapılacak.kupa belİmde duracakmı ne kadar duracak.kupayı bastırması mı gerekİyor yapan kİŞİnİn. KaÇ. Dak.sonra kupayı Çıkartıp yakıyı yapıŞtıracak pekİ.1 keremİ bu İŞlem yapılacak.bİrde ertesİ gÜn yıkannca yakıyı Çıkarabİlİrİz deĞİlmİ. Kupa yerİne bardak olurmu Çay veya su bardaĞı farkedermİ.

Bende de İŞe yaramı acaba Çok merak edİyorum yumurtam gÖremİyor doktorlar bende.Çok ÜzÜlÜyorum offf

aslında ben bu işlemi bilmeden yaptım mecburiyeten belimde işimden dolayı sürekli problem yaşıyorum eltim kupa cekeyim belki gecer dedi kasım ayında adetimin bitigi gün kupa cekti aralıktada yine adetimim bittigi gün yakı vurdum 2 gün sonra cıkardım 1ocak sabahı kasıklarımda agrıyla uyandım lavobaya gittigimde inanamadım yanlış görüyorum:1shok: olamaz dedim 7 yıldan sonra uzayan akıntıyı gördüm hemen netin başına gectim yumurlama günümü hesapladım ve 1ocak diyordu bilmiyorum bu yaptıklarımınmı etkisi oldu belkide belimde acıklık vardıda yumurlamamı engelliyordu. yoksa tesadüfmü oldu anlamadım bugün adet olmam gerekiyordum ama daha olmadım inşallahda hamileyimde olmam eger olursamda tekrar burdaki yazılan gibi yapıcam icinde kalacagına dene derim kupayıda cay bardagıyla yaptı eltim aslında yazmak icin cok düşündüm kimseyi yanlış yönlendirmek istemem ama şöyle bi düşündügüm zaman bunları yaptıktan sonra yumurtladım demekki yumurtalıklar üzerindede etkisi var diye düşündüm

ayy kızlar denemek istiyorum bu yöntemi nasıl olduğunu ne zaman yapılacağını yakıyı kaç gün belimizde tutacağımızı bi sırasıyla yazabilirmi yapan arkadaşlar bide tam olarak belimizin orta yerinemi yapacağız kafamçokkarıştı

merhaba kizlar ben bu islemi daha denemedim ama yaki olayindan sonra hamile kalan cok kisi biliyorum aslinda ekim ayinda bende yaptirmak istedimama kismet olmadi neyse

burada bu konuyu okuyunca arasirdim eskiden anneannem beli agriyanlara bu islemi hep yapardi

bardaklari (mümkünse agiz kismi genis olsun ve cam) isterseniz kagit yakip biraz icine tutup isitiyorsunuz ve hemen bele hafif bastirarak vuruyorsunuz icindeki sicaklik ve hava eti biraz icine ceker narmal bu
bu islemi uygularken elin cabuklugu cok önemli bardaklar cabuk cabuk vurulmasi lazim
bardaklar belde 8-10 dakika bekleyecek.bardaklari cekince kuyruk kemiginden yukariya dogru yaki yapistirilacak ve4-5 gün sirtta kalacak .mümkün oldugu kadarda kendimizi sicak tutalim ve sicak caylar icelim
ve yine mümkünse bu islemi adetinizin 5 veya 6 gününde yapin

unutmadan
Not:kagit yerine bir cöpe pamuk sarilip biraz alkolle veya ona benzer yanici madde ile islatipta yakabiliriz bana daha pratik geliyor .
hem el yanmaz hem zaman kazandirir vede süzekli yakma olayindan kurtuluruz

allah hepimize sifa ve bebis versin diyorum insallah bizlerdede ise yarar aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Son düzenleme:
ay kusura bakmayın da batıl inançtan başka bişey değil bence bu saçmalık ötesi

ay kusura bakmayında bu tarz şeylerin hiç bir açıklaması yok ne tıpta nede alternatif tıpta. tamamen batıl inanç eski insanların uydurması. saçmalık ötesi bunlar. beliniz ağrıyorsa tamam yaptırında, hamilelikle yakından uzaktan alakası yok emin olun

işe yaradıgı söyleniyo ama denemek lazım bi nebze yardımım dokunsa çok mutlu olcam herkezten hayırlı haberleri bekliyorum

hamile kalmak isteyenlere bi formül arkadaşlar : adetiniz bittikten 3 gün sonra belinize kupa tutturun (kupa tutturmanın ne demek oldugunu biliyosuzdur)hemen akabinde yakı vurun o bölgeye sonra da ilişkiye girin bacaklarınızı ayakta tutun ve sabahlayın duş almayın allahında izniyle olur inşallah böle hamile kalan pek çok tanıdıgım var hadi hayırlısı:CüvCüv:

canım benim bu önerdiğin formülü eşi azo olanlarda deniyormu çünkü sakata gelmeyelim zaten erkk faktörü olunca herşey zor CADIARZU

kızlar ben bu formülü denedim bu ay bakalım sonuç ne olacak.ınşallah işe yarar:Saruboceq:

nasıl yapılıyo bi anlatan olsa çok iyi olur.ben kendi memleketeimde yaşamıyorum o yüzden burda hiç bi tanıdığım yok.eşim yapar hiç olmazsa:))

nasıl yapılıyo bi anlatan olsa çok iyi olur.ben kendi memleketeimde yaşamıyorum o yüzden burda hiç bi tanıdığım yok.eşim yapar hiç olmazsa:))

hamile kalmak isteyenlere bi formül arkadaşlar : adetiniz bittikten 3 gün sonra belinize kupa tutturun (kupa tutturmanın ne demek oldugunu biliyosuzdur)hemen akabinde yakı vurun o bölgeye sonra da ilişkiye girin bacaklarınızı ayakta tutun ve sabahlayın duş almayın allahında izniyle olur inşallah böle hamile kalan pek çok tanıdıgım var hadi hayırlısı amin

adetımın bıtmesını beklıyordum bende denıyecegım rabbım ınsallah hepımızın kucagını doldurur

X