Hamile kalmaman lazım yardımcı olurmusunuz?

Merhaba arkadaşlar iki hafta önce dış gebelik ameliyati geçirdim çok zor zamnlardan gectim pskoleji olarak beden olarak yıprandım 8 gün hastanede yattım kürtaj oldum kanser iğneleri ile tedavi oldum ama HCG düşmedi en son ameliyat ile kurtuldum sağ tupumu de kaybettim size danisacagim şey bana doktorum vurduğu kanser ignesi 6 ay vücuttan cikmiyormus ve 6 ay hamile kalmaman lazım dedi kalırsan dış gebelik tekrarlicak dedi ve ben 1 senelik evliyim ve bebek istedimiz için hiç korunma ne bilmiyoruz en güvenilir korunma yolları ne sizce hap kullanmak istemiyorum cunki sag tupumun ynindada hamile kalmak için kulla digim kolmen ilacı yüzünden kist oluşmuştu şimdi hap atmak istemiyorum o yüzden yardımcı olursanız sevinirim yeni yeni pskolejimi düzeltmeye çalışıyorum ama binyandan da korkuyorum bunu tekrr yaşamaktan 😢
Aslında sağlık söz konusuyken zaten iki kere korunmanız gerekiyor. Bunun bahanesi olamaz. Doktora danışıp size uygun olanı yapın. Doktor belki hapı uygun bulmaya bilir ameliyat geçirmişsiniz sonuçta. Eğer geri çekilmeyle korunacaksanız iradeli ve zamanını ayarlayabilmeniz önemli. Eşimle 3 senedir bu yöntemle sıfır sıkıntıyla ilerledik. Dediğim gibi irade ve vücudunun zamanını ayarlamak şart. Sizin yerinizde olsam böyle ciddi bir konuya burda yanıt aramam tekrar hamile kalmamam gerek diyorsunuz, doktor bizden daha iyi bir çözüm sunacaktır ve yüz yüze anlatmak anlamak daha faydalı olur. Çok bilginiz yok anladığım kadarıyla buradaki bilgiler kafanızı karıştırabilir.

X