Hamile miyim hamileysem sagliksiz mi

Emcrn mknf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2020
21
1
29
Gunaydin arkadaslar ben duzenli adet olurum adet 27 28 gunde bazen binde bir 30 gunde olurum bu ay korunmasz iki kere denedik adetin 14 . Ve 16 gunu ilski oldu adete 7 gun varken 21. Gunde kan verdim 0.100 cikti 4 gun sonra kan verdgimde 2.28 cikti doktr olabilir dedi adetime 3 gun vardi adet gunu kan vermemi soyledi dun adetime 2 gun varken test yptim silik czgiler cikti bugun adetime bir gun var hep farkli testler yapiorum direk silik czgi cikiyor hic beklemeden ama iliski olarak ustunden zaman gcti bu kadar var mi yokmu piskolojik mi varsa sagliksizmi bna fikir verir misiniz yarin kan vercem ama cok stresliyim benim gbi olan var mi

Eklentiler

• 20231130_100510.jpg
    20231130_100510.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 90
  • 20231130_100920.jpg
    20231130_100920.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 78
  • 20231130_100909.jpg
    20231130_100909.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG-20231129-WA0055.jpeg
    IMG-20231129-WA0055.jpeg
    75,7 KB · Görüntüleme: 86
Gunaydin arkadaslar ben duzenli adet olurum adet 27 28 gunde bazen binde bir 30 gunde olurum bu ay korunmasz iki kere denedik adetin 14 . Ve 16 gunu ilski oldu adete 7 gun varken 21. Gunde kan verdim 0.100 cikti 4 gun sonra kan verdgimde 2.28 cikti doktr olabilir dedi adetime 3 gun vardi adet gunu kan vermemi soyledi dun adetime 2 gun varken test yptim silik czgiler cikti bugun adetime bir gun var hep farkli testler yapiorum direk silik czgi cikiyor hic beklemeden ama iliski olarak ustunden zaman gcti bu kadar var mi yokmu piskolojik mi varsa sagliksizmi bna fikir verir misiniz yarin kan vercem ama cok stresliyim benim gbi olan var mi
Kan testinle takip etmen gerek

Aslında bu testlerin hepsi pozitif gösteriyor ama önemli olan kan testi sen tekrar bir kan ver inşallah değerin artmıştır şuan sağlıklı sağlıksız demenin bir anlamı yok sen takibi yap ❤️

İdrar testlerinin gittikçe koyulaşması gerekiyor, adete iki gün kala yaptığınla bir gün kala yaptığın arasında evet fark var. Kan testini çok erken vermişsin eğer 5’ten küçükse diğer değerler önemli değil negatif olduğunu gösterir. Ama yumurtlamadan 12 gün sonra yerleşme olur o yüzden testlerin de silik çıktığına göre şimdi kan vermelisin ve artışı takip etmelisin. Hakkında hayırlısı olsun

Geç yumurtlama olduğunda, o tahlillere daha geç yansıyabiliyor. Benim de senin gibi olmuştu. Adete yakın tarihlerde negatifti. Hatta adet günü de negatifti. Adet gecikmesinin 10.günü testim yeni pozitife dönmüştü doktor geç yumurtlama dedi 😄 şimdi 36 haftalık gebeyim ☺️

Yarin kan vercem ama stres oluyorum testler hemen ikinci czgi cikiyor acaba piskolojik mi oluyor diye dusunuyorum

Bugun saglik ocagina versem yarin cikar yarin zaten ozel hastaneye gidecem orda bir saatte cikar diye simdi vermiyorum yarin belki varsa deger artar diye

Siz yarın kan verin var gibi geldi zaten betaniz adete yakın yükselmeye başlamış

Ben adetime 1 gün kala kanda 0.200 gördüm daha da yükselmez dedim soğan kaynatıp içtim maydonoz da aynı şekilde meğer hamileymisim gittim 16 gün gecikince kan verdim pozitif çıktı öğrendikten 3 gün sonra düşük yaptım şuan tekrar hamileyim 10+4oldum

Geç döllenme olmuş olabilir benim adetimden 6 gün geçmişti idrarda silik çizgi çıkmıştı. Kese de belli belirsizdi. Hala adetime göre bir hafta geriden geliyor doktor geç döllenme olmuş ondan dedi.

Sabırsızlıkla sağlıksız mi gibi kuruntulara giriyorsun gerek yok sadece biraz daha bekle kandaki değerlere göre bak.

Testler pozitif cikiyor ama adete 1 gun kaldi daha belirgin olmasi gerekmezmiydi o yuzden varsa sagliksiz midir diye soruyorum kac tane test yptim inanin saymadim takinti yptim sanirim

Bilgilendirme icin yaziyorum cunku bn cok takip ediyorum burdaki yazilari belki birine faydasi olur czgiler git gide koyulasti dun adet gunumdu artik iki czgi belirgin oldu kan verdim 43.6 degerim demek ki 2.28 gbi degerler gorunce umudu kesmemek lazim mis

Merhaba arkadaşlar bana da yardımcı olur musunuz?
Bu gün itibariyle 16 günüm gecikiyor kaset test yaptım silik çıktı daha sonra yine yaptım negatif kan testi verdim doktor ortada dedi ne var ne yok diyebilirim dedi tekrar kan verdim bu günde adet sancısı gibi sancım oluyor akıntı geliyo ardından hasta oldum diyip lavaboya gidiyorum ama bişey yok sizce bu geç döllenme falan olabilir mi lütfen yardımcı olur musunuz 💓🙏

Bilgilendirme icin yaziyorum cunku bn cok takip ediyorum burdaki yazilari belki birine faydasi olur czgiler git gide koyulasti dun adet gunumdu artik iki czgi belirgin oldu kan verdim 43.6 degerim demek ki 2.28 gbi degerler gorunce umudu kesmemek lazim mis
Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah🥰🫀

Kızlar merhaba benim adetime 10 gün var bugün kan testi verdim 0.100 çıktı sizce bu ilerlermi gebelik oluşurmu

X