Hamile miyim hamileysem sagliksiz mi

Yuksele bilir değerin sonucda bir yukselise geçmiş inşallah hayırlı haber alirsin canım benimde 13 gün var beta versem erken ama çok heyecanlıyım senin gibi ama umudm yok
Hiç bilmiyorum çok heycan yaptım bende ama bi lekelenme işareti olmadı hayırlısı olsun bence verebilirsin çünkü kan testi daima daha iyidir peki sende belirti varmı

Hiç bilmiyorum çok heycan yaptım bende ama bi lekelenme işareti olmadı hayırlısı olsun bence verebilirsin çünkü kan testi daima daha iyidir peki sende belirti varmı
Bende iki gün önce çok çok hafif ve çok açık renk pembe leke geldi ardından açık kahve leke geldi dahada hiç birşey gelmedi kan vermek istiyorum ama erken diye hiç veresim yok 🥺

Bende iki gün önce çok çok hafif ve çok açık renk pembe leke geldi ardından açık kahve leke geldi dahada hiç birşey gelmedi kan vermek istiyorum ama erken diye hiç veresim yok 🥺
Benim sarımsı bir akıntı geldi bidaha yok ama sende lekelenme varsa bi test ol bence mutlaka vardır

Merhaba arkadaşlar bana da yardımcı olur musunuz?
Bu gün itibariyle 16 günüm gecikiyor kaset test yaptım silik çıktı daha sonra yine yaptım negatif kan testi verdim doktor ortada dedi ne var ne yok diyebilirim dedi tekrar kan verdim bu günde adet sancısı gibi sancım oluyor akıntı geliyo ardından hasta oldum diyip lavaboya gidiyorum ama bişey yok sizce bu geç döllenme falan olabilir mi lütfen yardımcı olur musunuz 💓🙏
Kacti degerin

Hafif çizgi varmi sizce kizlar
20231208_131849.jpg

X