hamile miyim ki acaba

bişe sorcam canım eşım ıstemıyo demıssınde korunuymuydu peki cok ozel olmazsa korunuyosa yontemı neydı

korunuyodu canım prezervatifle.ya ama burda doğum kontrol hapı kullanırken bile hamile kalanları okuyunca insan düşünmeden edemiyor.
ya bi de geçen hafta ev taşıdım ben çok stres yaptım nasıl taşıncaz diye. stresten de kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorum gecikmesi falan ama bu kadar sancı,gecikme,kısa sürme....:uhm:

korunuyodu canım prezervatifle.ya ama burda doğum kontrol hapı kullanırken bile hamile kalanları okuyunca insan düşünmeden edemiyor.
ya bi de geçen hafta ev taşıdım ben çok stres yaptım nasıl taşıncaz diye. stresten de kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorum gecikmesi falan ama bu kadar sancı,gecikme,kısa sürme....:uhm:

haklısın canım bende korkuyorum da o yuzden sordum benım esım yanımda deıl 3-4 ayda bı kere gelıo 1 ay falan kalıo yanımda bızde o 1 ay ıcınde nerdeyse hergun bırlıkte oluyoruz hatta bazen 1den fazla oluyor bız cocuk ıstemıyoruz suanda ama esım bu geldıgınde usengeclıgımıze geldı her dısarı cıktıgımızda perzervatıf almayı unuttuk esımde gerı cekılme yontemını kullandı hep ama ben bıse duydum zevk suyundan falanda hamıle kalınbılyormus esım dun gıttı benım adetımde ayın 19 unda olması gerekıyor cok korkuyorum adet olamıcam dıye bıde kasıklarımda 2 gundur ara sıra agrı oluyor ankı bırden bı agrı gırıyor oraya halsızlıkte var

haklısın canım bende korkuyorum da o yuzden sordum benım esım yanımda deıl 3-4 ayda bı kere gelıo 1 ay falan kalıo yanımda bızde o 1 ay ıcınde nerdeyse hergun bırlıkte oluyoruz hatta bazen 1den fazla oluyor bız cocuk ıstemıyoruz suanda ama esım bu geldıgınde usengeclıgımıze geldı her dısarı cıktıgımızda perzervatıf almayı unuttuk esımde gerı cekılme yontemını kullandı hep ama ben bıse duydum zevk suyundan falanda hamıle kalınbılyormus esım dun gıttı benım adetımde ayın 19 unda olması gerekıyor cok korkuyorum adet olamıcam dıye bıde kasıklarımda 2 gundur ara sıra agrı oluyor ankı bırden bı agrı gırıyor oraya halsızlıkte var

evet zevk suyundan da hamile kalınma ihtimali varmış.bende adet olana kadar yaklaşık 15 gün kasık ağrısı çektim,dediğin gibi halsizlik te vardı.ama test yaptım negatif çıkmıştı.
Allah hayırlısını versin hakkımızda.haber verirsin

8 aralıkta adet gördüm adetim geçikince 2 defa test yaptım sonuç cıkmadı.ama hala adet görmedim bugun 41 gün.
akıntımda var halsizlik var
bazı tanıdıklara sordum idrar testinde hemen cıkmıyor dediler
sizce durumum nedir

merhaba kızlaar ben yeni katıldım 1 senelik evliyim bebek istiyorum lütfen benim için DUA edermisiniz yerimseniben inşalllah bu ay :emir_bebek:bekliyorum ve yardımlarınızı ve bilgilerinizi bekliyorum şimdiden herkese teşekkürler :CüvCüv::CüvCüv:

merhaba kızlaar ben yeni katıldım 1 senelik evliyim bebek istiyorum lütfen benim için DUA edermisiniz yerimseniben inşalllah bu ay :emir_bebek:bekliyorum ve yardımlarınızı ve bilgilerinizi bekliyorum şimdiden herkese teşekkürler :CüvCüv::CüvCüv:

hoşgeldin.bende kk'da yeni sayılırım ama herkes o kadar ilgili ki emin ol hep yardımcımız olacaklardır:enbuyukkk:
inşallah bebiş haberini alırız:CüvCüv::ecrin_bebek:

benimde adetime 10 gün var hiç bir ağrım yok ama sık idrara çıkma var sizce bir ümit varmıdır.:uhm:

ELSE çok teşekkür ederim.kaydirigubbakcemile5Umarım ALLAH hepimizin gönlüne göre versin.ben gerçekten çoooook istiyorum.ADET günüm yaklaştıkça heyecanlanıyorum.Aklımdan birtürlü çıkartamıyorum.psikolojik oldu artık.1 Senedir düşünmemiştik.Ama eşimde bende istiyoruz.Daha yeni2 aydır korunmuyoruz.Geçen ay bayagı ümitlendik. 5 gün gecikti ama olmadı neden bilmem.Evlendigimden beri hep düzenliydi adetlerim olurdu.birde adet sancım oluyor...:teselli:

benimde bu ay 6 gün gecikti.adet oldum ama 2 günde bitti geçen hafta.hala kasık ağrılarım devam ediyor.ama test te yapmıştım negatif çıkmıştı.

Şuana kadar düzenliydi adetlerim.Senin gibi 2 gün sürmedi normal adet günü yaşadım.1hafta sürdü.Zaman hiç ilerlemiyor...mirmirmirmir

X