Hamile miyim testime acil bakar mısınız

zey0303

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2024
33
15
24
Adet tarihim 25 aralık ama hala gelmedi bende 3 kere test yaptım diğer ikisi erken gebelik testiydi ama adet tarihimden 2 3 gün öncelerdi yine de silik 2. Çizgi çıkmıştı. Şimdi ilk idrarla bu testi yaptım sonuç direk böyle adet tarihim geçeli 7 gün oldu acil cevap verir misiniz kan aldırmaya gidicem.

Eklentiler

• 17040966987543903983196433093323.jpg
    17040966987543903983196433093323.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 242
Adet tarihim 25 aralık ama hala gelmedi bende 3 kere test yaptım diğer ikisi erken gebelik testiydi ama adet tarihimden 2 3 gün öncelerdi yine de silik 2. Çizgi çıkmıştı. Şimdi ilk idrarla bu testi yaptım sonuç direk böyle adet tarihim geçeli 7 gün oldu acil cevap verir misiniz kan aldırmaya gidicem.
Tabi ki hamilesiniz . Hayırlı olsun.

Ben burdayım anne diyor ay darisi başimaaa 🤲🏻👩🏼‍🍼😄

Ayyy ben buradayım diyor maşallah ♥️♥️

Çok teşekkür ederim kan vermeye geldim şimdi emin olmak istedim

Sanırım öyle fakat çok sinirliyim hastane acil polikliniğe beta hcg için kanımı almadılar kanaman olmadığı sürece almayız dediler
Ay ne alaka beta vericem gebelik şüphem var dedin mi

Ay ne alaka beta vericem gebelik şüphem var dedin mi
Evet dedim ne alakaysa kanaman yoksa artık öyle test alamıyoruz dediler bende laf saydım çıktım zaten bulunduğum ilçe hastane ve doktor konusunda her zaman sıkıntılıydı yine mağdur ettiler beni sağlık ocağına gidicem yarın mecbur artık eskiden karnımda bebeğim ölmüştü kürtaj olmuştum bi de tehlikeli olur yani benim gebeliğim o yüzden erkenden öğrenmek istiyorum ama yardımcı olan yok

Testi almadılar maalesef haberi henüz alamadım
Ne demek riske rağmen almazlar . Gerekli yerlere muracat ederdim bunun için. Benim ablamın da iki gebeliği sonuna kadar riskli geçti . Kan pıhtılaşması vardi. En başından kese gelişimi için kan sulandırıcı başlanmıştı . Bir şey olursa hesabını kim verecek bunun.?

Ne demek riske rağmen almazlar . Gerekli yerlere muracat ederdim bunun için. Benim ablamın da iki gebeliği sonuna kadar riskli geçti . Kan pıhtılaşması vardi. En başından kese gelişimi için kan sulandırıcı başlanmıştı . Bir şey olursa hesabını kim verecek bunun.?
İşte laf saydım çıktım saha ileri gidip sövmek bile geldi içimden ama malum bizi suçlu görür bi de üste çıkar onlar şikayetçi olurlar!!! Cimere şikayette bulundum zaten. Çok tedirginim ella kullanmıştım gebelik oluşmasın diye ona rağmen gebelik varsa dış gebelik olur diye veya aynı kürtaj olayını yaşarım diye çok korkuyorum. Kadın doğuma sıra alacaktım 15 gün sonrasına veriyor orası da 🙄🙄

İşte laf saydım çıktım saha ileri gidip sövmek bile geldi içimden ama malum bizi suçlu görür bi de üste çıkar onlar şikayetçi olurlar!!! Cimere şikayette bulundum zaten. Çok tedirginim ella kullanmıştım gebelik oluşmasın diye ona rağmen gebelik varsa dış gebelik olur diye veya aynı kürtaj olayını yaşarım diye çok korkuyorum. Kadın doğuma sıra alacaktım 15 gün sonrasına veriyor orası da 🙄🙄
Anladim canım . Bebek istediğin halde ellayi neden kullandığını merak ettim yanlış anlamazsan. Sağlık ocağına rica etsen? Olmaz mı ki acaba?

Anladim canım . Bebek istediğin halde ellayi neden kullandığını merak ettim yanlış anlamazsan. Sağlık ocağına rica etsen? Olmaz mı ki acaba?
Yok henüz bebek istemiyorduk işte asıl sorun orda 😁 o yüzden çift çizgiyi de kabullenemedim sürpriz oldu yani bana da

X