Hamile miyim testime acil bakar mısınız

Merhaba sizce hamılemıyım reglime 9 gün var kaşıklarım acayip ağrıyor özellikle sol kaşığım ve beyaz yoğun bir akıntım var

Eklentiler

• 146d826e-d912-4f21-b758-2b72f115a571.jpeg
    146d826e-d912-4f21-b758-2b72f115a571.jpeg
    39,6 KB · Görüntüleme: 155
  • IMG_5815.jpeg
    IMG_5815.jpeg
    59,2 KB · Görüntüleme: 201

Eklentiler

• 20240105_004340.jpg
    20240105_004340.jpg
    24,6 KB · Görüntüleme: 208
Kızlar ilk 5 dakika silik çikti fotoda çok görünmüyor testi gün içinde tekrar liyi mi

Eklentiler

• IMG_20240105_134112.jpg
    IMG_20240105_134112.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 194
gün olarak daha çok erken bir şey söylemek için, ikinci çizgi ne zaman belirdi?
5-10 dk ama bugün doktora gıttım muayene etti sadece sağ yumurtalığın catlamıs dedi en sonki birliteliğim bu ayın 3 de oldu bugünde randevum vardı doktora gıttım önceden almıştım randevuyu

Çok erken yapmışsınız ama olabilir gibi inşallah vardır ✨✨ kan testi gerdiniz mi
Bugün doktora gittim kan testi yapmadı önceden aldığım bir randevuydu sadece muayene etti sağ yumurtan catlamıs dedi en birlikteliğim bu ayın 3 de oldu dün gece de yine test yaptım Bırsey çıkmadı ama

Çok erken yapmışsınız ama olabilir gibi inşallah vardır ✨✨ kan testi gerdiniz mi
Bugün doktora gittim kan testi yapmadı önceden aldığım bir randevuydu sadece muayene etti sağ yumurtan catlamıs dedi en birlikteliğim bu ayın 3 de oldu dün gece de yine test yaptım bırsey çıkmadı ama

Herkese merhaba , korunmasız ilişki sonrası 12 saat sonra Ella kullandım ama ilk hamileliğimde hissettiğim gibi karında batmalar oluyor . Ella da bunu yapıyor olabilir mi yoksa hamile kalmış olabilir miyim acaba . Yaşayan başına gelen var mı Ella da bu batmaları yapıyor olabilir mi?

çok moralim bozuk gerçekten ,ertesi gün hapına güvendim inşallah hamile değilimdir psikolojim kaldırmaz mümkün değil kürtaj düşünmek zorunda kalırım . Şu an olmaması gerekiyor hakkımda hayırlısı olsun yine de

çok moralim bozuk gerçekten ,ertesi gün hapına güvendim inşallah hamile değilimdir psikolojim kaldırmaz mümkün değil kürtaj düşünmek zorunda kalırım . Şu an olmaması gerekiyor hakkımda hayırlısı olsun yine de
Diyelim ki hamilesin o cana nasıl kıyıpta aldıracak sın

Yaninizdaki evlada kiyabilirmsnz? Tabiki sizin karariniz ama eger hamileyseniz yaninizdakinden tek farki sizinle ayni bedende oda bir süre sakin şeytana uymayin derim ben, imtihan dünyası bunu dusunmek bile sıkıntı, yada saglam korunun ella ile bir cok kisi hamile kaliyo , nasibi varki o bebek olusuyo böyle düşünün insallah hamile degilsinizdir🙏

Herkese merhaba , korunmasız ilişki sonrası 12 saat sonra Ella kullandım ama ilk hamileliğimde hissettiğim gibi karında batmalar oluyor . Ella da bunu yapıyor olabilir mi yoksa hamile kalmış olabilir miyim acaba . Yaşayan başına gelen var mı Ella da bu batmaları yapıyor olabilir mi?
Merhaba canım bende ella kullandım hemen hemen saat aralığım seninle aynıydı ve şuan hamileyim 😁🤭 adet gününden biraz geçsin de test yap bence ♥️

Ben ellayı ilk evlendiğim aylarda da kullanmıştım o zaman korumuştu şimdi yıllar sonra tekrar kullandım belki de korumadı . Biraz zaman geçsin de test yaparım ooooof of

Merhaba canım bende ella kullandım hemen hemen saat aralığım seninle aynıydı ve şuan hamileyim 😁🤭 adet gününden biraz geçsin de test yap bence
Siz başta istemediniz ama sonra kabullendiniz mi ? Yani mutlu musunuz şu anda duygu durumunuz nasıl ilerledi

X