Hamile miyim yardım edin

Erha9111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
12
2
23
Merhaba bundan üç ay önce şüpheli bir ilişkim oldu, hamile kalma olasılığı neredeyse yok cinsinden çünkü içeri girme,boşalma gibi bir durum yaşanmadı. Bundan sonra zamanında üç kez adet oldum, şüphelerim geçsin diye farklı zamanlarda üç kez idrar testi yaptım,hepsi negatif. Son testimi dün yaptım ve negatifti. Fakat karnım inanılmaz şiş, özellikle alt kısmı. Bazen iniyor ama çoğunlukla şiş. Daha önce böyle bir şey olmazdı, sizce bir olasılık var mı yaklaşık üç aylık bi hamilelik testte çıkmaz mıydı

3 aydir regli olmuşsun hamile olman imkansiz!

3 aydir regli olmuşsun hamile olman imkansiz!
Ya biliyorum kafama da takmıyordum aslında ama bir sürü kadınlar varmış regl oldukları halde hamile olan. Bende bu karın şişliği hariç bir belirti yok, şu an yumurtlama dönemimdeyim takvimime göre. Bu şişlik ondan olabilir mi? Rahatlamak istiyorum artık üç aylık bebek testte çıkardı herhalde

Hamilelik değildir ama size anormal gelen bir durum varsa acilen doktora gidin. Şişlikler çok dikkate alınması gereken durumlardır.

Merhaba bundan üç ay önce şüpheli bir ilişkim oldu, hamile kalma olasılığı neredeyse yok cinsinden çünkü içeri girme,boşalma gibi bir durum yaşanmadı. Bundan sonra zamanında üç kez adet oldum, şüphelerim geçsin diye farklı zamanlarda üç kez idrar testi yaptım,hepsi negatif. Son testimi dün yaptım ve negatifti. Fakat karnım inanılmaz şiş, özellikle alt kısmı. Bazen iniyor ama çoğunlukla şiş. Daha önce böyle bir şey olmazdı, sizce bir olasılık var mı yaklaşık üç aylık bi hamilelik testte çıkmaz mıydı

Kan ver

Ne kadar bir şişlik bu, üç aylık bebekte karın çok az şişer ki farklı bir şişlik o. Ayrıca üç ayda adet olmazsın ilk ay o.
Pek anormal bir şişlik değil, genelde idrarımı yaptıktan sonra falan iniyor. Kilo mu aldım acaba hamilelik karnı katlanmaz sanırım. Cidden fazla korkuyorum.

Kızlar 2 gün önce ilişkiye girdim ve bugün kan geldi hafif midem de bulanıyor hamile olabilir miyim yada neden böyleyim ??

X