Sizce hamile miyim? Cevap verenin ne muradı varsa kabul olsun inşallah 🙏🏻

reglim normalde 28 günde bir olur bugün 30.günü fakat regl olmadım. 2 gün gecikti. Ama inanılmaz derecede kasık ağrım bel ağrım bacak ağrım ve baş ağrım var. Aynı zamanda beyaz sıvı ama biraz sünen yoğun bir akıntımda oldu bata 2 gün kala test yaptım negatifti. Pozitif olsa çıkar mıydı? Diğer gebeliğimde geç döllenme olmuştu 1 hafta geciktiğinde silik çizgiydi. Sol kasığımda batma var çok. Hamile olsam pozitif çıkmaz mıydı testte?
Benimde sol kasıkta batma çok var ya

reglim normalde 28 günde bir olur bugün 30.günü fakat regl olmadım. 2 gün gecikti. Ama inanılmaz derecede kasık ağrım bel ağrım bacak ağrım ve baş ağrım var. Aynı zamanda beyaz sıvı ama biraz sünen yoğun bir akıntımda oldu bata 2 gün kala test yaptım negatifti. Pozitif olsa çıkar mıydı? Diğer gebeliğimde geç döllenme olmuştu 1 hafta geciktiğinde silik çizgiydi. Sol kasığımda batma var çok. Hamile olsam pozitif çıkmaz mıydı testte?
Erken döllenmede çıkmayabilir biraz daha bekleyip öyle test yapın derim

Bu test sonuçlarım

Eklentiler

• DB8F7143-ECF2-407C-9993-C4DFBA4F8B1F.jpeg
    DB8F7143-ECF2-407C-9993-C4DFBA4F8B1F.jpeg
    68,6 KB · Görüntüleme: 63
Benim regle 2 gün kala tertemiz bir negatifti. Sizin gecikme var mı
Evet geçen ay 14 ünde olmuştum bu ay 12 dıne denk gelıyodu sanki ama ondan önceki ayda 14 ünde olmuştum yani Genel olarak 12 sınde yapmıstım bende sızın gibi 2 gün kala kocaman negatif ti şuan 3 gün gecıkmem var

Eklentiler

• IMG_20240416_081208.jpg
    IMG_20240416_081208.jpg
    144,3 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20240416_081208.jpg
    IMG_20240416_081208.jpg
    144,3 KB · Görüntüleme: 37
Benimde adetim 20 gündür gecikiyor iki kere test yaptım böyle çıktı kan testi de vermeye gitmedim umutlanmak istemiyorum çünkü bayadir istiyorduk

Allah razı olsun muradım evladim ile sag Salim kavusmak inşallah kabul olur 🤲 bende adete 1 gün kala yaptım ama silik cizgi çıktı, şimdi bir şey diyemiyorum markadan markaya değişir ama bence bana kalırsa "erken hamilelik" testi olanlardan al. İliskinin üzerinden en az 2 hafta geçmiş olmasına da dikkat et, eğer bebek istiyorsan inşallah hamilesindir eğer değilsen de hiç dert etme insan oğlu zank diyince dizilerdeki gibi hamile kalamıyor bir daha ki ay denersin, ondan sonra ki ay denersin önemli olan ovulasyon testi almak ve ovulasyon takibi yapmak

Allah razı olsun muradım evladim ile sag Salim kavusmak inşallah kabul olur 🤲 bende adete 1 gün kala yaptım ama silik cizgi çıktı, şimdi bir şey diyemiyorum markadan markaya değişir ama bence bana kalırsa "erken hamilelik" testi olanlardan al. İliskinin üzerinden en az 2 hafta geçmiş olmasına da dikkat et, eğer bebek istiyorsan inşallah hamilesindir eğer değilsen de hiç dert etme insan oğlu zank diyince dizilerdeki gibi hamile kalamıyor bir daha ki ay denersin, ondan sonra ki ay denersin önemli olan ovulasyon testi almak ve ovulasyon takibi yapmak
Hamşleymişim canım beta 2900 çıktı

X