Sizce hamile miyim? Cevap verenin ne muradı varsa kabul olsun inşallah 🙏🏻

Mavikusumm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2020
97
26
33
reglim normalde 28 günde bir olur bugün 30.günü fakat regl olmadım. 2 gün gecikti. Ama inanılmaz derecede kasık ağrım bel ağrım bacak ağrım ve baş ağrım var. Aynı zamanda beyaz sıvı ama biraz sünen yoğun bir akıntımda oldu bata 2 gün kala test yaptım negatifti. Pozitif olsa çıkar mıydı? Diğer gebeliğimde geç döllenme olmuştu 1 hafta geciktiğinde silik çizgiydi. Sol kasığımda batma var çok. Hamile olsam pozitif çıkmaz mıydı testte?

Belirtileri çok takip etme. Testi tekrarlamadan bilemezsin belirtilere göre hareket edılmez baska bırseyden de olabiliyor çünkü. Tekrar test yap.

Bu belirtiler gebelik belirtisi de olabilir regl belirtisi de olabilir. Birkaç gün sonra kan verin, en kesin sonucu kan tahlili söyler

Belirtileri çok takip etme. Testi tekrarlamadan bilemezsin belirtilere göre hareket edılmez baska bırseyden de olabiliyor çünkü. Tekrar test yap.
Hala regl olmadım. Akşamdan beri regl olacakmış gibi bel ağrım var ama olmuyor. Çok şişkinim gazım var. İnşallah hamileyimdir. Tekrar test yapsam çıkar mı acaba

Hala regl olmadım. Akşamdan beri regl olacakmış gibi bel ağrım var ama olmuyor. Çok şişkinim gazım var. İnşallah hamileyimdir. Tekrar test yapsam çıkar mı acaba
Kan veremiyorsanız test yapın şu anda başka çare yokmuş gibi duruyor küçük yerde yaşıyorum demişsiniz o yüzden dedim emin olmak için test yapmak en mantıklısı bu süreçte zaten varsa çıkacaktır testte

valla en sağlıklısı bir haftalık gecikme sonrası gidip kan testi vermek. o zaman gec döllenme bile olsa gebelik çıkıyor. Allah yüzünüze gülsün, dualarınızı kabul etsin insallah

valla en sağlıklısı bir haftalık gecikme sonrası gidip kan testi vermek. o zaman gec döllenme bile olsa gebelik çıkıyor. Allah yüzünüze gülsün, dualarınızı kabul etsin insallah
Amin inşallah bu mübarek günde hepimizin ne dileği varsa kabul olsun. Daha önce bebeğimin kalbi durduğu için çok korkuyorum bir daha bebeğim olmayacak diye 4 ay oldu deniyoruz olmuyor psikolojim bozuldu resmen o yüzden yazıyorum buraya.

Gecikme varsa bir kan verin. Olabilir de olmayabilir de.

reglim normalde 28 günde bir olur bugün 30.günü fakat regl olmadım. 2 gün gecikti. Ama inanılmaz derecede kasık ağrım bel ağrım bacak ağrım ve baş ağrım var. Aynı zamanda beyaz sıvı ama biraz sünen yoğun bir akıntımda oldu bata 2 gün kala test yaptım negatifti. Pozitif olsa çıkar mıydı? Diğer gebeliğimde geç döllenme olmuştu 1 hafta geciktiğinde silik çizgiydi. Sol kasığımda batma var çok. Hamile olsam pozitif çıkmaz mıydı testte?
Büyük ihtimal olsA cıkardı kan verin bence

Bence kan testi yap

Benim arkadaşımın da aynısı oldu sonradan yükseldi inşallah hamilesindir bayramdan sonrayı bekle test yap Allah isteyenin kucağını boş bırakmasın ❤️🙏🏻

X