HAMİLE MİYİM ???

gorkemucar

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2022
86
7
21
Merhabalar biz esimle tedaviye basladik yumurta catlatma ignesi yapildi 8 aralık daha sonra düzenli iliski verdi doktor eger suan hamileysem 23 günlük görünüyor gögsüm cok acıyor sol gögsum dokunup hafif bastırmam yetiyor, halsizlik bel agrisi kasık krampları yaşıyorum dün gece cok fazla basim dondu midem bulandı bayılıcak gibi oldum istifra ettim ama çok şiddetli değildi normal sessiz sakin bir sekilde gittim idrar rengim çok açik oldugundan daha çok iştahım 3 4 gün cok acikti suan zorla yemek yiyorum sizce hamile miyim regl tarihine daha bir hafta var

İnsaalah hamilesindir.
Ama bu belirtilerle anlamamız zor
Çünkü hamilelik ve adet belirtileri ayni
Birde çatlatma iğnesi vücuda HCG hormonu veriyor yani 12 gün geçmeden test yapsanız da hamile gorunursunuz.belirtileri de yasarsiniz

Kızlar merhabaa gebelik var mı sizce?

Eklentiler

• IMG_3555.jpeg
    IMG_3555.jpeg
    182,5 KB · Görüntüleme: 132
Yarın sabah testi tekrarlayayım dedim korumasız en son birliktelik 8 aralıkta oldu adetimden 1 hafta önce acaba o zaman mı oldu diyorum

Bekliyorum güzel haberlerinizi belirtileriniz neler
Normalde benim adet belirtilerim beklenen adet gününden 1 hafta önce başlıyor. Bu ay başlamadı bi değişiklik olduğunu anladım. Sonra adet günüm 2 gün geçince kasık ağrılarım başladı özellikle sol tarafım bacağıma vurdu ağrısı. Simdi gögüs ucu hassasiyeti var baska belirtim yok. Ha bide akıntım var ama o hep vardı bu duruma bağlayamadım

Normalde benim adet belirtilerim beklenen adet gününden 1 hafta önce başlıyor. Bu ay başlamadı bi değişiklik olduğunu anladım. Sonra adet günüm 2 gün geçince kasık ağrılarım başladı özellikle sol tarafım bacağıma vurdu ağrısı. Simdi gögüs ucu hassasiyeti var baska belirtim yok. Ha bide akıntım var ama o hep vardı bu duruma bağlayamadım
Ya benim de adetime bir hafta var gogsumde dokununca acı oluyor, kabızlık ,şişkinlik çok var istahım cok dengesiz, 8 aralikta çatlatma ignesi yaptim bugün de gebelik testi yaptim sizin attiginiza benzer cikti beyazlasti sonra anlamadim moralim çok bozuldu çok kötu oldum

Büyük ihtimalle geç döllenme olmuş çünkü 6 gün gecikince biraz daha kırmızı çıkardı ama en garanti kan tahlili

X