hamile miyim

gjzli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2024
20
1
24
lütfen yardımcı olur musunuz. erkek arkadaşımla ekimin 15inde bir ilişki yaşadım.ikimizde de iç çamaşırı vardı. o kkendisi boşaldı ve peçeteyle sildi bir süre sonra bana sürtündü iç çamaşırı varken. hamile olabilir miyim? üç kere adet oldum biri biraz gecikmeli oldu. o günden beri ara ara midem bulanıyor. üç kere idrar testi yaptım negatif çıktı. lütfen yardımcı olur musunuz

lütfen yardımcı olur musunuz. erkek arkadaşımla ekimin 15inde bir ilişki yaşadım.ikimizde de iç çamaşırı vardı. o kkendisi boşaldı ve peçeteyle sildi bir süre sonra bana sürtündü iç çamaşırı varken. hamile olabilir miyim? üç kere adet oldum biri biraz gecikmeli oldu. o günden beri ara ara midem bulanıyor. üç kere idrar testi yaptım negatif çıktı. lütfen yardımcı olur musunuz

Hayırlı olsun😍galiba hamilesiniz 3 kere regl olmuşsunuz ama gecikme olmuş 💖

Mümkün deil pskolojikmen etkilendiginiz icin gecikme yasamissinizdir

internette silinse de kalıyor gibi şeyler okuduğum için korktum:KK43:
Ya hadi kaldı sperm içeri girdi. 3 kere regl olmuşsun tam 3 kere ÜÇ bebek mi kalır? 3 ayda karnın büyür. Bence senin bebek isteyesin varmış ailenden korkmuşsun. 16-17 de değilsin yani madem bu kadar tutuşcaksın yapma o zaman.

X