hamile miyim

Kızlar adetime daha var ama hamilemiyim anlamayadım bu testlerden

Eklentiler

• 5A1C1E64-DB02-46D4-A69C-9EB428D4219D.jpeg
    5A1C1E64-DB02-46D4-A69C-9EB428D4219D.jpeg
    56,2 KB · Görüntüleme: 45
lütfen yardımcı olur musunuz. erkek arkadaşımla ekimin 15inde bir ilişki yaşadım.ikimizde de iç çamaşırı vardı. o kkendisi boşaldı ve peçeteyle sildi bir süre sonra bana sürtündü iç çamaşırı varken. hamile olabilir miyim? üç kere adet oldum biri biraz gecikmeli oldu. o günden beri ara ara midem bulanıyor. üç kere idrar testi yaptım negatif çıktı. lütfen yardımcı olur musunuz

Hamile değilsin streslisin bu yüzden miden bulanıyor ve adetin gecikiyor.

Böyle konularda yorumlara çok gülüyorum 😂 bu konuyu açana kadar bu şekilde konu açılmış mı ona baksaydın keşke. Evli ve senelerdir çabalayan insanlar var burda Allah aşkına sen iç çamaşırın varken hamile kalman mümkün mü? Ki 3 kere adet olmanda bunun kanıtı. Hamile insanın en erken gebelik belirtileri regl olmamasıdır. Bu hapishane de sperm fırlatıp hamile kalan haber vardı ondan mı etkilendiniz? 😂

lütfen yardımcı olur musunuz. erkek arkadaşımla ekimin 15inde bir ilişki yaşadım.ikimizde de iç çamaşırı vardı. o kkendisi boşaldı ve peçeteyle sildi bir süre sonra bana sürtündü iç çamaşırı varken. hamile olabilir miyim? üç kere adet oldum biri biraz gecikmeli oldu. o günden beri ara ara midem bulanıyor. üç kere idrar testi yaptım negatif çıktı. lütfen yardımcı olur musunuz
adet olmasanız evet olabilirdi ama adet olmuşsunuz öyle bir ihtimaliniz yoktur

üstüne görme olduğunu da düşünmüyorum ki zaten üç kere üstüne görme olur mu?
olmaz da olmaz diyede birşey yok akıllı ol bence sonra kötü sonuçlardan çok pişman olursun bu sana ders olsun bence bir zevk ugruna saçmalamayınnn

X