Hamile miyimm bakın nolurr!

Ella fayda etmemiş olabilir bir de istiyorsan neden ella içtin anlamadım. benimde adetime daha var ama 3 4 gündür bende çok yemek yeme başladı sıcak basıyor sürekli birde idrara çok gidiyorum adetime 5 gün var başka belirtim yok büyük ihtimalle hamile değilim bazen psikolojik olarak vücut kandırıyor
Ella kesinliklr işe yaramıyor . 3 kere kullandım 3 ünde de de hamile kaldım ve 3 ünü de ilk 30 dk içinde aldım . Hatta birini anında aldım . Birini de bu ay yaşadım. Verilen paraya çekilen eziyete yazık . İlacın etkisiyle değil şans eseri hamile kalmadıysan kalmamışsındır. Yoksa o ilaç inan işe yaramıyor . Hayatımın kabusu oldu . 3 kere kullandım 3 ünde de düşük yaptım kimyasal gebelik ve dış gebeliğe neden oluyor . Onun dışında bi etkisi yok çok üzülerek söylüyorum .

Yeni evliyim. Linç yiyip yememek umrumda değil. Bilip bilmeden sizde yorum yapmayın. Kafayı yemek üzereyim derken şundan bahsediyorum belirtiler var fakat varmı yokmu diye belirsizlikte kaldım o açıdan söyledim. Rabbim herkesin gönlüne göre versin.
Ne yazıyorsan onu biliyoruz canım az sakin ol... Hamile kalmak istiyorum diyorsun ella içiyorsun, herkes aynı şeyi sorgulamış bana mı geldin. Kendinle çelişen cümleler kurduğun için farkındaysan kimse ne amacın olduğunu anlamamış. Bir tek ben değilim yani.

X