Hamile olabilir miyim

2 gün önce yaptığım silik çıkan kaset test, az önce yaptığım negatif çıkan erken test . Ben hargisine inanayım ki şimd
Canim sabah ilk idrarla yapmayi bekleseydin keske daha dogru sonuc alirdin saglik ocagina da sabah gidip kan ver dedikleri gibi saat 10 kadar tek aliyolar🥰

Canim sabah ilk idrarla yapmayi bekleseydin keske daha dogru sonuc alirdin saglik ocagina da sabah gidip kan ver dedikleri gibi saat 10 kadar tek aliyolar🥰
Aşırı moralil bozuldu, birkaç gün daha beklesem mi diyorum geçecekmi olacak mı diye kafam iyice karıştı

Merhaba canım dün (adete 6 gün varken) ben de kaset test yaptım silik çizgi çıktı. Bugün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı yani ben göremedim en azından ben de ne yapacağımı bilmiyorum.

Eklentiler

• IMG-20230221-WA0019.jpeg
    IMG-20230221-WA0019.jpeg
    51,7 KB · Görüntüleme: 188
  • IMG-20230221-WA0022.jpeg
    IMG-20230221-WA0022.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 193
Merhaba canım dün (adete 6 gün varken) ben de kaset test yaptım silik çizgi çıktı. Bugün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı yani ben göremedim en azından ben de ne yapacağımı bilmiyorum.
Güya da adete 6 gün kala bile yapılınca çıkıyor diyorlar, birdaha asla erken test almayacağım . Artık test yapmayı da düşünmüyorum psikolojim bozuldu yemin ederim

Ne yaptın canım testi tekrarladınmı yada kan verdinmi

Benimde hep 1.2 çıkıyor ve bu yok demek oluyor. Ben daha kan vermedim bugün gecikmemin 4. Günü
Yani doktorun dediğine göre pozitif diyemiyorlar ama şüpheli diyorlarmış adet gününe kadar bekle adettin gecikirse tekrar gel kan alalım dedi. Sen bugün vericen mi kan

bişey diyim mi bende de çok fena batmalar var dün gece başladı. yani piskolojik olamayacak kadar net iğne batması gibi de değil tam olarak karnımda bir sertlik varmış da batıyormuş gibi
Bu bahsettiğin batma benim günlerdir sol kasığımda var gece çok hissediyorum özellikle hareketsiz kalıp uzanınca çok belirgin

Şu an ne durumdasınız merak ettim
Henüz kan vermedim ve hala adet olmadım, bugün gecikmemin 4. Günü belim çok ağırıyor kalktım kalkalı onun harici hala hiçbir belirtim yok. Bu kadar beklemişken kendi doktoruma aldım randevuyu pazartesiye . Dedim ki eğer olucaksam olurum o zamana kadar iptal ederim gitmem, olmayacaksam da iyice netleşmiş olur öyle giderim çünkü pazartesi tam 5 haftalık oluyorum varsa , Allah nasip ederse keseyi de görürüz

X