Hamile olduğumu 3. ayda öğrendim!

Benimde bir arkadasim adet oluyordu her ay 4. Ay adet olamayinca dr agitti 4 aylik hamile oldugunu ve kizi olacagini ogrenmisti oda ilac kullaniyordu suan kizi 7 yasina girecek ve cok saglikli cok sanslisin gercekten ilk 3 ayi anlamadan atlatmissin sana saglikli hayirli.dogumlar diliyorum

Benimde bir arkadasim adet oluyordu her ay 4. Ay adet olamayinca dr agitti 4 aylik hamile oldugunu ve kizi olacagini ogrenmisti oda ilac kullaniyordu suan kizi 7 yasina girecek ve cok saglikli cok sanslisin gercekten ilk 3 ayi anlamadan atlatmissin sana saglikli hayirli.dogumlar diliyorum

Çok çok teşekkür ederim... :) Canım aslında bütün belirtiler tam anlamıyla vardı, ama ağır grip geçirmiştim o kusmaları ve diğer bütün belirtileri grip ve zehirli guatr rahatsızlığımdan kaynaklanıyor sanmıştık :KK23: Öyle geçmiş işte 3 ay... İnşallah sağlıkla kucağıma alırım bebeğimi, doğumda aklım şimdiden... Çok teşekkür ederim tekrar :KK52::KK200:

Ne tatlı şeyler yaşamışsınız
İnşallah sağlıklı sorunsuz bir gebelik olur :)Öğrenebildiniz mi cinsiyeti?

Ne tatlı şeyler yaşamışsınız
İnşallah sağlıklı sorunsuz bir gebelik olur :)Öğrenebildiniz mi cinsiyeti?

Amin, çok teşekkür ederim... :) Önümüzdeki günlerde öğrenicez, 2 hafta sonra tam yılbaşı günü Dr. randevum var, hem size de yılbaşı sürprizi olur dedi doktorum :anneadayı::KK48::nazar:

X