Hamile Olduğunu Belirtilere Takılmadan Sadece Hissedip Pozitifi Görenler Var mı ?

canım bence bi his olmuş gibi adet günü test yapmana iten bi his :KK52::KK31:

bence sende hissettin yaa dikkatli hareketleri her zaman yapmıyoruz ki :KK15::KK31:

kızlar ikinizide tebrik ederim inşallah sıkıntısız gebelik yaşayıp hayırlı ve sağlıklı bebklerinizi kucaklarınıza almakta nasip olur inşallah :KK49::emir_bebek::nazar::KK16:

o güzel dualarınız için aminn diyorum inşş mucize bebeğimi gerçekten hissetmişimdir :KK31::KK16:

Canım ben doğum yaptım bile:KK1: Benimki planlamadan olmuş bir hamilelikti, buna rağmen o kadar emindim ki hamile kaldığıma..Bu anlatılacak bir his değil aslında..Ama ben hislerime güvenirim..Umarım sende hamilesindir ve en kısa zamanda bunu öğrenirsin..Ama iyi dileklerin ikinci bebeğim için olsun çünkü inşallah ikinci bir bebek istiyorum..Tabi zamanı gelince ve bu sefer planlı:nazar:

inşallah önce sen yazarsın kızlar hislerim doğru çıktı diye :))9
rabbim tüm anne olmak isteyenlere yaşatsın bu duyguyu
inşallah canım inşallah o güzel duana kocamannn aminnnnn diyorummm :KK52::KK19:

Canım ben doğum yaptım bile:KK1: Benimki planlamadan olmuş bir hamilelikti, buna rağmen o kadar emindim ki hamile kaldığıma..Bu anlatılacak bir his değil aslında..Ama ben hislerime güvenirim..Umarım sende hamilesindir ve en kısa zamanda bunu öğrenirsin..Ama iyi dileklerin ikinci bebeğim için olsun çünkü inşallah ikinci bir bebek istiyorum..Tabi zamanı gelince ve bu sefer planlı:nazar:
canımm heyecanıma ver :KK17: hiç dikkat etmemişim çizelgene filan :KK17: canım benim o güzel gönlüne sağlık aminnn diyorum inşallah çok bekletmez Yüce Rabbim 2. bebeğinin müjdesini alırız inşallah ve eminim bu kez de hissedeceksin sen :KK31: :KK16:

benımde hıcbır belırtım olmadı.Sadece durduk yere ıcıme bır hıs dogdu bı kosu eczaneye gıdıp test aldım pozıtıf cıktı. :)

benımde hıcbır belırtım olmadı.Sadece durduk yere ıcıme bır hıs dogdu bı kosu eczaneye gıdıp test aldım pozıtıf cıktı. :)
işte bu be :KK9::KK9::KK9::KK9: ben inanıyorum hissettiklerimize :KK52::KK52::KK52::KK52: tebrikler canım benimmm , sıkıntısız gebelik yaşayıp hayırlı sağlıklı evladını kucağına alırsın inşallah :KK34::KK16:

işte bu be :KK9::KK9::KK9::KK9: ben inanıyorum hissettiklerimize :KK52::KK52::KK52::KK52: tebrikler canım benimmm , sıkıntısız gebelik yaşayıp hayırlı sağlıklı evladını kucağına alırsın inşallah :KK34::KK16:

Amin canım inşallah.RABBİM hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almamızı nasip eder.

Herşey gönlünce olsun oyun arkadaşımm..:KK16:
Allah isteyen herkese evlat sevgisini tattırsın inşaallah..

hiçbir belirtim olmadı benim sadece kendimi şartlamıştım adet günüm gelince test yapıcam diye yaptım ve çıktı
ama hiçbişey hissetmedim belki yoğunlaşmadığım içindir bilmiyorum
ama ben hamile kalacığımı hiç düşünmediğim ay hamile kalmıştım

Aynen benim de öyle hiç bir belirtim olmamıştı,reglim gününü şaşmaz çünkü..
Reglim gecikirse test yaparım dedim,2.gün bir baktım ki çift çizgi..

Şok olmuştum..Çünkü 2.ay tutacağı aklımın ucundan bile geçmemişti,ben kendime en az 1 sene vermiştim çünkü..
O yüzden kafaya takmamak en iyisi bence de..

canım benim geçmiş olsun :KK5: inşallah Rabbim çok bekletmeden bebeğini nasip etsin kucağına almayı sağlıklıca :KK19: evet bende bu hisse çok inanıyorum :KK52: ve bunu kanıtlamak için açtım konuyu :KK15: inşallah hepimiz hislerimizde yanılmayız :KK49::KK31:

inşallah Allah'ım kimseyi bekletmesin benim 7 sene oldu bekliyorum meleğimi sebepte bulamıyor doktorlar

Herşey gönlünce olsun oyun arkadaşımm..:KK16:
Allah isteyen herkese evlat sevgisini tattırsın inşaallah..
aminn canım benimmm amin o güzel duana kocamnn amin inşallah diyorum canım oyun arkadaşım çok sağol desteğin için :KK19::KK16:

Aynen benim de öyle hiç bir belirtim olmamıştı,reglim gününü şaşmaz çünkü..
Reglim gecikirse test yaparım dedim,2.gün bir baktım ki çift çizgi..

Şok olmuştum..Çünkü 2.ay tutacağı aklımın ucundan bile geçmemişti,ben kendime en az 1 sene vermiştim çünkü..
O yüzden kafaya takmamak en iyisi bence de..
tebrikler canım :KK49::KK9: inşallah sıkıntısız devam etsin gebeliğin :nazar: hayırlı-sağlıklı evladını kucağına laırsın inşallah :emir_bebek::nazar:

inşallah Allah'ım kimseyi bekletmesin benim 7 sene oldu bekliyorum meleğimi sebepte bulamıyor doktorlar
aminnnnn kaderdaşımmm hoş geldin :KK5: bende 6 yıldır özlem çekiyorum :KK43: zor çok zor Allah ım herkese tez zamanda hayırlı-sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah :emir_bebek::nazar::KK19:

tebrikler canım :KK49::KK9: inşallah sıkıntısız devam etsin gebeliğin :nazar: hayırlı-sağlıklı evladını kucağına laırsın inşallah :emir_bebek::nazar:

Çoook teşekkür ederim canım benim güzel dileklerim için,aminn..
Allah'ım seninde gönlüne göre versin,en yakın zamanda bebişine kavuşman dileğiyle...

Çoook teşekkür ederim canım benim güzel dileklerim için,aminn..
Allah'ım seninde gönlüne göre versin,en yakın zamanda bebişine kavuşman dileğiyle...

rica ederim canım benimmm :KK19: aminnnn inşallah inşallah tüm hasret çeken herkes inşallah aminn canım benimmm

merhaba kızlar bende 18 yaşımda başladı bu kramplar :KK5: uzun süre yanlış tedavi ve ilaçlar kullanmışım taaaa ki düne kadar :KK5: dün kan testi sonucumu aldım fmf olduğum ortaya çıktı :KK43: kolsin ilacı kullanmaya bugünden itibaren başladım koskoca 12 yıl bu ağrılarımla neler çektimm ve de çekeceğim :KK14:

Rabbim hepimize başta sağlık versin kızlar :nazar:

hem lekemde geldi az evvel sanırım adet olacağım :KK43::KK43::KK43::KK43: o hissettiğim his değilmiş meğer hayalmiş :85: Rabbim tüm isteyenlere hayırlı ve sağlıklı evlat çok bekletmeden nasip etsin inşallah :nazar::97:

Son düzenleme:
Canım ya..Çok üzüldüm..Fmf'ye şimdi internetten baktım, bilmiyordum çünkü ne olduğunu..Ama gördüğüm kadarıyla tedavisi varmış..Sıkma canını, herşey düzelir..Bu ay olmamış olması hamile olmayacağın anlamına gelmiyor ki..Öbür aya inşallah..Sakın moralini bozma..Çünkü inanmak herşeyin başı, inancını kaybetme..Umarım en kısa zamanda güzel haberlerini alırız..:KK16:

Canım ya..Çok üzüldüm..Fmf'ye şimdi internetten baktım, bilmiyordum çünkü ne olduğunu..Ama gördüğüm kadarıyla tedavisi varmış..Sıkma canını, herşey düzelir..Bu ay olmamış olması hamile olmayacağın anlamına gelmiyor ki..Öbür aya inşallah..Sakın moralini bozma..Çünkü inanmak herşeyin başı, inancını kaybetme..Umarım en kısa zamanda güzel haberlerini alırız..:KK16:
canım benim çok çok sağol desteğin için :KK19::KK19: tedavisi ilaç ömür boyu kullanarak :KK14: şu şokumu halaa atlatamadım :44: Rabbim dermansız dert vermesin kimseye sonuçta tedavisi ilaç işte Rabbim sağlık versin inşallah müjdemi kısa zamanda veririm :KK31:

eveeeeet ben hissederek pozitifi gördüm...hatta eşimle iddaya bile girecektim:)

bu ay ben de hissettiğimi sandım evet dedim kesin gebeyim ama bu gün bat günüm düne kadar gebeliğe yorduğum belirtilerim de vardı üstelik ama bugun ne belirti ne adet var. dün test yaptım negatif. bakalım bi dahaki aylarda hissederiz gebe olduğumuzu inşallah

canım benim çok çok sağol desteğin için :KK19::KK19: tedavisi ilaç ömür boyu kullanarak :KK14: şu şokumu halaa atlatamadım :44: Rabbim dermansız dert vermesin kimseye sonuçta tedavisi ilaç işte Rabbim sağlık versin inşallah müjdemi kısa zamanda veririm :KK31:

tatlım hastalığın ne olduğu hakkında bi bilgim yok ama ilaçla düzelecekse bi sorun yok Rabbim dermensız dert vermesin. ben de ömür boyu ilaç kullanmak zorundayım tiroidlerden dolayı. önemli olan ilacını aksakma gerisi kolay.Allah şifa versin

eveeeeet ben hissederek pozitifi gördüm...hatta eşimle iddaya bile girecektim:)
süper işte bu :KK9::KK9::KK9: tebrikler canım inşallah sıkıntısız gebelik yaşayıp sağlıklı-hayırlı evladını kucağına alırsın :nazar:

bu ay ben de hissettiğimi sandım evet dedim kesin gebeyim ama bu gün bat günüm düne kadar gebeliğe yorduğum belirtilerim de vardı üstelik ama bugun ne belirti ne adet var. dün test yaptım negatif. bakalım bi dahaki aylarda hissederiz gebe olduğumuzu inşallah
canım benimmm evet malesef bir hayalden ibaretmiş bizimkisi :KK5: hissettiğimizi zannetmişiz :KK31: inşallah diğer aya mucize olur ve gerçekten hem hissedip hem müjdelerimizi paylaşırız :KK16:

tatlım hastalığın ne olduğu hakkında bi bilgim yok ama ilaçla düzelecekse bi sorun yok Rabbim dermensız dert vermesin. ben de ömür boyu ilaç kullanmak zorundayım tiroidlerden dolayı. önemli olan ilacını aksakma gerisi kolay.Allah şifa versin
ilaç atakları bi nebze olsun azaltıyor canım , sanada geçmiş olsun Rabbim dediğin gibi dermansız dert vermesin başta sağlığımız yerinde olsun inşşş:KK16:

ben hissetmiştim test yapmadan 1 gece evvel ruyamda gördüm ben çok istiyodum bebeğimin olmasını cok dualar etmiştim hatta ogun dr. gidicektik bebek olmuyo diye testler yapılcaktı gece ruyamda allahım çok şükür diyorum banada bi evlat nasip ettin diyorum ben tefriciye duasına başlamıştım ruyamdada diyorumki allahım hep dua sayesinde oldu duam kabul oldu dıyorum sabah kalktım adet olmam gerekti olmadım ablama söyledim ruya gördüm diye oda bekle bi kaç gun test yapalım dedi ama dayanamamış test almış gelmiş yaptık hafif çıktı ben dedim kesin yok dr. gittik hemen kan testi yaptırdık ki 4 haftalık çıkmştı :) allahım olmayan herkese nasip etsin inş. gercekten cok zor...

X