Hamile ve doğum yapanlar lütfen bakar mısınız hamilemiyim

lokumcumm

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2023
147
44
29
23 kasım 2023 son regli başlangiç tarihim 6 gün sürüyor 26 günde 1 regli oluyorum. Evliyim bebek istiyorum. 8 aralıkta şiddetli kasık ağrısı başladı. 10 aralık Doktora gittim sağlik sorunum yok gebelik için gitmedim fakat sonraki günler belirtilerim göğüs hassasiyeti ağrısı bel ağrısı mide bulantısı kasık ağrısı akabinde 14 aralık lekelenme oldu kahverengi hafif doktora sordum regline var bekle dedi gebelik testi yaparız diye 15 16 aralık kanamam var şuan ama reglime de var doktor hala bekle diyor evde test yapmadım çıkmaz diye düşündüm şuan reglime 3 gün var 20 aralıkta olmam gerekiyor normalde böyle yaşayıp hamile olan var mı sizce 3 gün daha bekliyim mı hastaneye gidip test yaptırsam mı? Şuan kasık ağrım mide bulantım ve kanamam var göğüs şişliğim gitti. Çevremde hamile olduğunu öğrenip kanaması olan var ama turunma bu kadar yoğun olanı duymadım ben hamile olduğumu hissediyorum çünkü kanda ve idrarda sorun yok baktırdım. Yardımcı olun bu kadar erken regli olmadım hiç 29 yaşındayım ve daha anne olmadım tecrübem de yok. Hep okuyorum forumları bana da yardımcı olun  güncelleme yapıyım : regli de olmadım belirtilerim devam ediyor kanda negatif çıktı regli günümde doktor daha yükselmez dedi aslında okuduğum yazılarda herkes yükseldi yazıyor doktor öyle düşünmüyor. Gene bir şey olursa güncellerim🙏

Son düzenleme:
Ya ilk mesaj umut oldu bana 🙏 peki kaç gün sürdü kanama hep ağliyorum 1 haftadır ben doktorumu aradım bekle diyor bana dedim ya kaybedersem kanamadan kaynaklı

Ya ilk mesaj umut oldu bana 🙏 peki kaç gün sürdü kanama hep ağliyorum 1 haftadır ben doktorumu aradım bekle diyor bana dedim ya kaybedersem kanamadan kaynaklı
Yaa üzülme umarım vardır… Valla lekelenme dahil 1 ay sürdü sanırım ve arada bildiğin yoğun bi kanamam olmuştu doktorumda şaşırıyordu neden olduğuna dair bekle diyorsa bekle tabi 😊

İlk gece gördüm leke 2 gün yoğun şimdi az mide bulantım kasık ağrım devam ediyor 3 gün var daha normal regli tarihime
O zaman üzgün olarak söylüyorum ama hamile olma ihtimalin düşük bir ihtimal benim cevrem de de var önce lekelenme görüp sonra hamile olan ama hiçbiri yoğun değil herkes hafif pembe peçeteye değer şekilde dedi hatta bu durumu bende yaşadım 4 gün önce ilk koyu kırmızı bir leke geldi hafif peçeteye değdi 3 gün pembemsi bir şekilde peçeteye değdi 4 gün sonunda da normal regl oldum. Hamilelik planlıyorduk ama bende olmadı ama inşallah sende öyle hamilelik olur inşallah 😊😊

O zaman üzgün olarak söylüyorum ama hamile olma ihtimalin düşük bir ihtimal benim cevrem de de var önce lekelenme görüp sonra hamile olan ama hiçbiri yoğun değil herkes hafif pembe peçeteye değer şekilde dedi hatta bu durumu bende yaşadım 4 gün önce ilk koyu kırmızı bir leke geldi hafif peçeteye değdi 3 gün pembemsi bir şekilde peçeteye değdi 4 gün sonunda da normal regl oldum. Hamilelik planlıyorduk ama bende olmadı ama inşallah sende öyle hamilelik olur inşallah 😊😊
Reglim 2 sürmez ama benim o yoğunluk gitti lekeye döndü 2 gün daha bekleyip hastaneye gidicem 🙏 benim çevremde hamileyken bile regli gibi kanama geçiren var şuan yeni geçen hafta böyle olan var annem bana hamileyken hep kanaması olmuş beni 3 aylık öğrenmiş nerdeyse anlamamış doğum yapmiş zaten peşine regli olup bana hamile kalmış. Menepozda bile hamile kaldı annem 😂 nasip kısmet artık ama pskolojimiz bozuluyor çok düşünmekten ben gene sonucumu söylerim. Bu arada ben hiç ara kanama yumurtlama kanaması vs yaşamadım 1.5 yıldır evliyim

Bu sabaha ait 10-15 dk içinde çektim resmi. 5 gün geciktim sizce?

Eklentiler

• IMG_2065.jpeg
    IMG_2065.jpeg
    47,9 KB · Görüntüleme: 733
23 kasım 2023 son regli başlangiç tarihim 6 gün sürüyor 26 günde 1 regli oluyorum. Evliyim bebek istiyorum. 8 aralıkta şiddetli kasık ağrısı başladı. 10 aralık Doktora gittim sağlik sorunum yok gebelik için gitmedim fakat sonraki günler belirtilerim göğüs hassasiyeti ağrısı bel ağrısı mide bulantısı kasık ağrısı akabinde 14 aralık lekelenme oldu kahverengi hafif doktora sordum regline var bekle dedi gebelik testi yaparız diye 15 16 aralık kanamam var şuan ama reglime de var doktor hala bekle diyor evde test yapmadım çıkmaz diye düşündüm şuan reglime 3 gün var 20 aralıkta olmam gerekiyor normalde böyle yaşayıp hamile olan var mı sizce 3 gün daha bekliyim mı hastaneye gidip test yaptırsam mı? Şuan kasık ağrım mide bulantım ve kanamam var göğüs şişliğim gitti. Çevremde hamile olduğunu öğrenip kanaması olan var ama turunma bu kadar yoğun olanı duymadım ben hamile olduğumu hissediyorum çünkü kanda ve idrarda sorun yok baktırdım. Yardımcı olun bu kadar erken regli olmadım hiç 29 yaşındayım ve daha anne olmadım tecrübem de yok. Hep okuyorum forumları bana da yardımcı olun 🙏
Neden olmasinn? İnsallah hamilesindir, üstüne adet gorenler oluyor adetleri daha onceki adetlerine gore farklilik gosteriyor umudunuzu hoc bir zmn yitirmeyin allah ol derse oluverir hakkinizda hayirlisi olsun guzel haberlerinizi bizlerede verin inşallah

Yarın gidicem dua edin 🙏
Neden olmasinn? İnsallah hamilesindir, üstüne adet gorenler oluyor adetleri daha onceki adetlerine gore farklilik gosteriyor umudunuzu hoc bir zmn yitirmeyin allah ol derse oluverir hakkinizda hayirlisi olsun guzel haberlerinizi bizlerede verin inşallah

Adet olmam gereken gün de kanamam başlamıştı ertesi gün kahverengi olunca şüphelendim yani bildiğin yoğun kanama olmuştu hemde test yaptım ve hamileydim umarım çift çizgi görürsün 😊
Peki kanaman bir pedi doldurdu mu canım benim adetim erken başladı

X