Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

yumurtlama olduğunda da kan gelebiliyor.. bende olmuştu.. dr yumurtan çatlamış o yüzden olmuş demişti..

hmm bendede mi onun icin oldu acaba akinti ile birlikde geldi cünkübilmiyorumkismile
Hicde hissetmedim bukez ama yumurtladigimi.
Neyse devam ederse doktoruma bi sorarim. Acaba calismaya mi baslasak :KK1:

hmm bendede mi onun icin oldu acaba akinti ile birlikde geldi cünkübilmiyorumkismile
Hicde hissetmedim bukez ama yumurtladigimi.
Neyse devam ederse doktoruma bi sorarim. Acaba calismaya mi baslasak :KK1:

yaw kızıııımm ortalıkta kırmızı olmadığı sürece çalışmalar hep devam etmeli !!!!

kızlar eşim folic plus bulamamış folbiol almış.Dün doktorum folic plus için günde 2 tane sabah akşam yeter demişti.Folbiol kaç tane alınmalı ki? kullanan var mı?
gayecim bende gunde bir tane içiorum ama en iyisi doktoruna sor canım sen şimdi hamilesin belki 2 der
kocişimle konuştum:KK43:(( çarşamba gelemeyeckmiş bana söylememiş parmağını kesmiş dikiş atmışlar:KK43:((

edutcum geçmiş olsuuun

Biz bu ay zaten korunuyorduk canim. Kürtajdan sonra 2-3 ay dedi doktor. Bir ay gecti rgl oldum simdi 2.rgli bekliyorum. 3 beklemiycem tekrar basliycaz rglden sonra

bebişkom 3 ay dediyse bekle 3 ay yaaa.. acele etme... hele bir vücudun toplasın kendini.. bir sürü hormon salgılandı o dönem sende.. onlar bir eski düzenine dönsün.. azıcık depola vitamini, kalsiyumu.. ondan sonra başlayın çalışmaya tatlım ya

bebişkom 3 ay dediyse bekle 3 ay yaaa.. acele etme... hele bir vücudun toplasın kendini.. bir sürü hormon salgılandı o dönem sende.. onlar bir eski düzenine dönsün.. azıcık depola vitamini, kalsiyumu.. ondan sonra başlayın çalışmaya tatlım ya

Bilmiyorum canim kafam karisik bu konuda. Bazilari hic beklemeden devam etmeliy diyor hemende hamile kaliyor. Bazilarida 6 ay bekliyor. doktorlarda bazilar bir ay diyo bazilari 6 aya kadar.

Bilmiyorum canim kafam karisik bu konuda. Bazilari hic beklemeden devam etmeliy diyor hemende hamile kaliyor. Bazilarida 6 ay bekliyor. doktorlarda bazilar bir ay diyo bazilari 6 aya kadar.

canım doktor rutin kontrollerde rahmin kendini toplamasına v.s. bakıyordur ona göre tarih veriyordur... bu herkezde değişir... kiminde 1 ayda toparlar kiminde 6 ayda.

hımm..karar senin tabi...
ama en iyisini doktorun bilir.. ona güven.. diğer insanların ne dediğini boşver.. her insanın bünyesi farklı... yaşamı farklı... sen kendine bak... doktorun ne derse onu yap

canım doktor rutin kontrollerde rahmin kendini toplamasına v.s. bakıyordur ona göre tarih veriyordur... bu herkezde değişir... kiminde 1 ayda toparlar kiminde 6 ayda.

hımm..karar senin tabi...
ama en iyisini doktorun bilir.. ona güven.. diğer insanların ne dediğini boşver.. her insanın bünyesi farklı... yaşamı farklı... sen kendine bak... doktorun ne derse onu yap

Kontorole gittigimde hersey iyi dedi bi sorun yok rahim tekrar eski haline gelmis dedi.

gultun lorke gelince gercekden düser bayilir herhalde:)

canım yaa nurzulu de bugun yenı okudum gercekten soklardayım sempatiksalakcinni
coook mutlu oldum gercekten sayımız azaldıgı ıcın
artık hep bıze duaetcekler :lepi:

Ayy kızlar yaaa Sebin geldi az önce işyerime bana bir çift bebek çorabı getirmiiiiişşşş... canım arkadaşım kuzucuğum... İnşallah doğumuna karnım burnumda gideceğim :)) Sonra o da kızıyla benim minişimi görmeye gelecek doğuncaaaa...

canım yaa ne guzel surprız olmus masallah opuyorumnanaktan
hala gecmısı okuyorum tabıkı 3 hamıle haberı olunca topık yıkılmıs

lorkeeee
şimdi aklımdan geçtin hee..dedim bu kıs bu sıcakta misafirlerle geziyomu dışarılarda yoksa.. baktım sen geldin =)))

kızlar çok sıcak yaa :KK43:
netten okudum çok aşırı sıcaklar rahim açılmasına bile neden olabiliyormuş...
gece zaten uyuyamadım bir türlü. bu dönemlerde vücut kendini doğuma hazırladıgı için yalancı sancılar olabiliyormuş. arada da sancı olunca korkmuyor değilim eyvahedigeldismile
ben bu halde memlekete nası idicem bakalım bilmiyorumkismile

canım yaa nurzulu de bugun yenı okudum gercekten soklardayım sempatiksalakcinni
coook mutlu oldum gercekten sayımız azaldıgı ıcın
artık hep bıze duaetcekler :lepi:

canım yaa ne guzel surprız olmus masallah opuyorumnanaktan
hala gecmısı okuyorum tabıkı 3 hamıle haberı olunca topık yıkılmıs

sen hala gez...kızım kır dizinide akşam kocan gelince çalış yoksa kalıcaz el elde el başta

Lorkecım dualarım zaten sızınleydı. Şımdı daha Çok sızınle bıtanem. Burda hepımız aynı sıkıntılardan geÇtık. Bırbırımızı Çok ıyı anlayabılıyoruz. Tek temennım allah ısteyenın kucaĞına bebıŞ nasıp etsın. Hamılelerede kolay doĞum nasıp etsın bebeklerını kucaĞına almak nasıp etsın. Amın.

Lorkecİm dualarım zaten sİzİnleydİ. Şİmdİ daha Çok sİzİnle bİtanem. Burda hepİmİz aynı sıkıntılardan geÇtİk. Bİrbİrİmİzİ Çok İyİ anlayabİlİyoruz. Tek temennİm allah İsteyenİn kucaĞına bebİŞ nasİp etsİn. Hamİlelerede kolay doĞum nasİp etsİn bebeklerİnİ kucaĞına almak nasİp etsİn. Amİn.

amin nurzulum

Bıttecım hamıŞ olduĞuna Çok sevımdım tatlım. Allah kucaĞına almayı nasıp etsın saĞlıklı bır Şekılde.

Edut canım benim. Benim eşimin sayıları düşüktü. Biz çakşır suyunu kullandık iki katı arttı. Bence eşinde kullansa canım. Netten bir okurmusun çakşır suyu diye aktarcılarda var.

X