Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

Slm kızlar napıyonuz bakem gayem kız dÜnden berı senı dÜŞÜnÜyom allahım ŞÜkÜrler olsun dıyom ınŞallah bu mÜbarek aylar bızlerede gÜzel Şeyler getırır..........

Slm kızlar napıyonuz bakem gayem kız dÜnden berİ senİ dÜŞÜnÜyom allahım ŞÜkÜrler olsun dİyom İnŞallah bu mÜbarek aylar bİzlerede gÜzel Şeyler getİrİr..........

Edacım bak şimdi ezan okunuyor ve ben de dua edeceim hem kendim hemde sizler için... Rabbim hepimizin yardımcısı olsun...

***************MAYIS 2010 **********
leylem----------------- 28 nisan
gültun---------------- 15 mayıs
d_kupcu-------------- 16 mayıs
nilde------------------- 21 mayıs
lorkee----------------- 29 mayıs
ekakal---------------- 20 haziran
kvrck------------------- 26 haziran
ravzanur-------------- 5 temmuz
edut-------------------- 10 temmuz
halev---------------------- --------
ayyyyyyyyy aysel kendimi bu listede görmeyeli kaç ay oldu ben gözünden kaçmıştır demiştim ama kaçmamaış canım çok az kalmışız kısmettt bakalım yaşayıp görcez.........

Kızlar yaa şimdi düşündüm de ben 2 hafta önce bide hamama gittim nasıl olsa bebek yoktur diye :KK70: kadın hatır hutur keseledi mıncık mıncık masaj yaptı.. abbowww zavallı bebem içerde neler hissetmiştir kim bilir... Bide buhar odasına falan girdim.

***************MAYIS 2010 **********
leylem----------------- 28 nisan
gültun---------------- 15 mayıs
d_kupcu-------------- 16 mayıs
nilde------------------- 21 mayıs
lorkee----------------- 29 mayıs
ekakal---------------- 20 haziran
kvrck------------------- 26 haziran
ravzanur-------------- 5 temmuz
edut-------------------- 10 temmuz
halev---------------------- --------
ayyyyyyyyy aysel kendimi bu listede görmeyeli kaç ay oldu ben gözünden kaçmıştır demiştim ama kaçmamaış canım çok az kalmışız kısmettt bakalım yaşayıp görcez.........

20 haziran neki hemencik geliverir. İnşallah şu mübarek günlerde bu listedeki sıraya göre önce senden sonra kıvırcıktan sonra da eduttan müjdeli haberler gelecek.Halev'cim de tatilde turnayı gözünden vuracak inşallah.

Lapacı canım o kadar güzel söyledin ki daha ne denir... bizde bu pcos illeti varken herkes bizden daha şanslı... yaw progestana rağmen yine sökülmemeye başlamıştı adetim... her ultrason görüntüsünde inci gibi pcolar duruyor.Bak çocuk yapmayı geçtim başka düzenleri de bozuyor lanet olası şey. Bak bende insülin direnci çıktı...Belki dikkat etmesem ileride şeker hastası adayıyım.Ama yapacak birşey yok... Rabbim inşallah bebeğimi sağlıkla doğurmamı nasip eder ama 2. ye Allah kerim deriz. Çünkü yaşta ilerleyecek.

ahh gayecim.. aynısı bendede var.. şeker direnci.. kaç kez şeker yüklemesi yaptırdım.. adet olamıyordum.. inci inci dizili kistler bi yanda.... çok sıkıntılı.... şükür halime diyorum yinede... benden çok daha kötüleride var...

afiyet olsun canım soruna cvp yazmıştım ama sayfalar çok ilerlediği için gormedin sanırım

okudum canım da cvp yazamadım... çok hızlı ilerliyor yetişemiyorum =))))
hayırlısı canımcım.. inşallah bir haberde senden alırız :Saruboceq:

kuzum benim derdim daha farklı sorun onda da olduğu için üzülsün istemyiroum

bu iş zaten üzücü birşey... üzülsün istemiyorumla hiçbir yere varamazsınız ki.. savaşmalısınız.... yoksa olduğunuz yerde sayıklarsınız.. sorun sende yada eşinde..hiç farketmez... el ele verip çözüm bulmalısınız.. erkek için daha zor bir durum elbette.. direkt erkeklikle alakalı bir konu.. ama onu sen yönlendirmelisin.. senden destek almalı...
bak bittenin eşi varikosel ameliyatı oldu... ben 1 yıl pcos tedavisi oldum... çok umutsuz olduğum anlar oldu çok ağladım ama vazgeçmedim.. çok şükür bugünleride gördüm... sizlerde göreceksiniz.. yeterki azimli olun.. isteyin.. çabalayın.. rabbim gönlünüze göre verecektir..

Kızlar yaa şimdi düşündüm de ben 2 hafta önce bide hamama gittim nasıl olsa bebek yoktur diye :KK70: kadın hatır hutur keseledi mıncık mıncık masaj yaptı.. abbowww zavallı bebem içerde neler hissetmiştir kim bilir... Bide buhar odasına falan girdim.

hiç birşey olmaz gayecim.. hiiçç üzülme.. ben kaç kez yazdım... adetim geçmişti.. civanperçemi çayı içtim... tüm evi tek başıma temizledim..kıyı köşe.. ittim çektim koca eşyaları... saunaya gittim... daha neler.. ama rabbim ol dedikten sonra sen ne yaparsan yap o oluyo zaten

20 haziran neki hemencik geliverir. İnşallah şu mübarek günlerde bu listedeki sıraya göre önce senden sonra kıvırcıktan sonra da eduttan müjdeli haberler gelecek.Halev'cim de tatilde turnayı gözünden vuracak inşallah.

sürekli dua ediyorsun gaye =)) bende hamileliğimi ilk öğrendiğimde aylarca (şimdide ediyorum ama o zamanlar çok yoğun şekilde ediyordum) buradaki herkes için dua ettim... sizlerinde bu duyguyu tatmanızı diledim... insan kendi hamile kalıyo ama aklı diğerlerinde oluyo.. inşallah rabbim kabul eder dualarımızı herkese hayırlı evlatlar nasip eder..:Saruboceq:

ben bennnn :2: :gitme:

ben bennnn :2: :gitme:
Canım ben listeye göre sıralamıştım senin tarihin olmadığı için bişey diyemedim. Tabiiki senin de güzel haberinle halaylar çekeceğiz şekerim... Ayrıca ben dedim ya inşallah Ankaradaki tüm arkadaşlarım doğurduklarında gideceğim yanlarına.

Canım ben listeye göre sıralamıştım senin tarihin olmadığı için bişey diyemedim. Tabiiki senin de güzel haberinle halaylar çekeceğiz şekerim... Ayrıca ben dedim ya inşallah Ankaradaki tüm arkadaşlarım doğurduklarında gideceğim yanlarına.

17 yada 18 haziran benim listeye eklenmemiş unuttu aysel anlaşılan
bir gun belki linada karşılaşırız canım

Kızlar size komik bişey anlatayım... Sabah eşimle arabadaki diyaloğumuz bu...
Ben: Yaa ben gazdan uçucam galiba... yine pırt doldum.
Eşim: Pıst mı doldun? Sakın pırtlayım derken çocuğu pırtlama.
Ben: !! çocuğu mu pırtlamiim ? saçmalama aşkım kaydirigubbakcemile3

ya gaye süpersinizz siz ya gülmekten az kalsın pırtlıcaktımm:roflol: :roflol:

ayy feci uykum feldi yaaaa...gözlerimi açamıyorumm :1closedeyes:
kedi gibi kıvrılsam bi yere..uyusaaamm boshayallersmile

gayeee banada gelcen mi

bende tam öyle bişi hayal ediyodum lapacım mış mışşşş

vallahi içim geçiyor yaa =((((
sabah 5 de kalktım... kocacım mersine gitti =( onu uğurladım.. uykusuzluktan öldüm bütün gün.. bide ayakkabılarım ayağıma vurdu... bi de sıcak...bi de...üüfffffff.. öleyim ben yaaa =)))

vallahi içim geçiyor yaa =((((
sabah 5 de kalktım... kocacım mersine gitti =( onu uğurladım.. uykusuzluktan öldüm bütün gün.. bide ayakkabılarım ayağıma vurdu... bi de sıcak...bi de...üüfffffff.. öleyim ben yaaa =)))

Hop Allah korusun kuşum... :)) olacak annesi böyle şeyler... bebişin sıcaklarda seni biraz daha fazla yoracak.

kızlar değerim 246,5 çıkmış.. Ama kadın sinirimi bozdu.. değeriniz sınırda çıkmış 1000 lerde olması lazımdı.2 gün sonra tekrar kan vermeniz lazım dedi.

şimdi kendi doktorumu aradım Cuma günü akşam 5:10 a randevum var... Tekrar kan vericem... Sen bakma onların dediklerine senin ovulasyon gecikmen de var onlar bunu bilmedikleri için söylerler öyle dedi... Gayet iyi bir değer... 30 larada 50 lerde bile çıkabilirdi dedi.

Kızlar ağlıcam yaaaa HAMİLEYİİİİMMM!!!!!! inanmıyorum yaaa... şoklardayım... değerim Cuma günü 1000 'i bulurmuş (inşallah Rabbim izin verirse) Ultrasonda göremeyebiliriz belki ama kanda bakarız yine dedi.

GAYECCİMMM çok sevindim tatlım hamile olmana allah tamanına erdirsin inşallah en kısa zamanda değerini yükseldiğinin haberinide alıcaz inşallah şurda cumaya ne kaldı

gaye benim eski topikten arkadaşım kızlar topicti faceydi derken mücadelesine hep tanıktım ve sonunda oldu rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin e kocaman bi halayıda hak ettin adettendir dimi cicim:teytey::teytey::teytey:

X