Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

gunaydın kıvırcıkım
nasılsın...
ben komsuları beklıom hergunku gıbı
cok sancım var ve kanamamda cok -tatlicadiarzu-
hemen lekenın oldugu gece gelmeye basladı zaten

ooo mugmug nasılsın
bıraz daha gectımı bulantıların
senı hıc aramızda goremıyoruz
ınsallah daha ıyısındr....

her an kapatıp cıkabılırım kızlar kusura kalmayın

kvrckım bıde ruyamda sabah topıge gırdıgımı goruyom bebıskom gelmıs kızlar hamıleyım yazmıs ...
sen varsın ılk sen halay falan cekmıssın
sonra ben yazıom super bı haber falan dıye hayrolsun valla delikafadulden

Gunaydin kizlarrrr
Mide bulantilarim daha gecmedi
Gunde birkac kere oluyir artik
En azindan sayisi azaldi
Bebis cok iyi
13 cu haftada cinsiyetini belli etti
Bana da prens geliyorrrr

Gunaydin kizlarrrr
En azindan sayisi azaldi
Bebis cok iyi
Bana da prens geliyorrrr

hadı masallah canım yaaa
Allah hayırlı evlat eylesın dıyelım ...
bulantılqarının azalmasına da sevındım ...
ınsallah en kısa zamanda tamamen gecer
kılo vermıssındır sen de kesın

bilgisi olan yokmu kizlarrr,ay sogudum resmen sitenin yarisi cikiyor ekranda...nerden düzelirki acaba,diger sitelerde yok sadece burda acaba yanlis biseyemi basdim

gunaydın kıvırcıkım
nasılsın...
ben komsuları beklıom hergunku gıbı
cok sancım var ve kanamamda cok -tatlicadiarzu-
hemen lekenın oldugu gece gelmeye basladı zaten
anladım canım bu ayda bitti desene darısı önümüzdeki aya kısmet artık

kvrckım bıde ruyamda sabah topıge gırdıgımı goruyom bebıskom gelmıs kızlar hamıleyım yazmıs ...
sen varsın ılk sen halay falan cekmıssın
sonra ben yazıom super bı haber falan dıye hayrolsun valla delikafadulden
hadi bakalım hayrolsun inşallah
nasıl yorumlarsan öyle olurmuş o zaman napıyoruz güzel yorumluyorum
önce bebişkom geliyo hamiş oluyo
sonra ben hemen arkamdanda sen zemuszemus

Gunaydin kizlarrrr
En azindan sayisi azaldi
Bebis cok iyi
Bana da prens geliyorrrr

canım tebrik ederim
saglıkla gelsin ogluşun inşallah

günaydın arkadaşlar hepinize güzel bir hafta diliyorum.

ben test yaptım negatif çıktı napalım kısmet adetimi bekliyeceğim umarım fazla bekletmeden gelir adetim

Günaydin canim. Nezaman rgl olman gerekiyor? Yani günün gectimi?

günaydın bebişkom aslında bilmiyorum düzensiz adet gördüğüm için iğnenin üzerinden hesaplarsam bugün 15.gün ama adetimin üzerinden hesaplarsam 30.günüm aslında iğneden sonra hesaplamak gerekiyormuş kanda baktırırsam kesin çıkar dedi lapacı ama ben kanda negatif görmeyi istemiyorum o daha bi yıkıcı oluyor canım hayırlısı olsun

günaydın arkadaşlar hepinize güzel bir hafta diliyorum.

ben test yaptım negatif çıktı napalım kısmet adetimi bekliyeceğim umarım fazla bekletmeden gelir adetim
gunaydın canım ...
ya senın daha gunun ar belkı de bılömıyoruz kı hem ıdararda cıkmaması cok normal zaten daha bugun 28 gunundu sanırım
dur bakalım bekleyelım az daha nasıb

Günaydin canim. Nezaman rgl olman gerekiyor? Yani günün gectimi?

canım sana da gunaydın
okudunm u cuma sneı ruyamda gordum
daha dogrusu yazını
foruma gırıyorum sen kızlar hamıleyım yazmıssın kvrck yazmıs ılk hayırlı olsun dıye halaylar cekmıs sonra ben yazıom opuyorumnanaktan

günaydın bebişkom aslında bilmiyorum düzensiz adet gördüğüm için iğnenin üzerinden hesaplarsam bugün 15.gün ama adetimin üzerinden hesaplarsam 30.günüm aslında iğneden sonra hesaplamak gerekiyormuş kanda baktırırsam kesin çıkar dedi lapacı ama ben kanda negatif görmeyi istemiyorum o daha bi yıkıcı oluyor canım hayırlısı olsun

canım senın sabırlı bı yapın vardı sanırım o yuzden dedıgın gıbı olmasından cekınıyorsan 3 gun daha bekle olmazsa tkrr ıdrar testı yaparsın sonra duruma bakarız...
zaten daha sonra da adetın gelmezse doktora da sorsan ya kan testı der yada bakalım der cunku catlatma ıgnesı olunca kıst ıhtımalı olmuyo sanırım ve senın adetının tam zamanında gelmesı lazım

gunaydın canım ...
ya senın daha gunun ar belkı de bılömıyoruz kı hem ıdararda cıkmaması cok normal zaten daha bugun 28 gunundu sanırım
dur bakalım bekleyelım az daha nasıb

canım sana da gunaydın
okudunm u cuma sneı ruyamda gordum
daha dogrusu yazını
foruma gırıyorum sen kızlar hamıleyım yazmıssın kvrck yazmıs ılk hayırlı olsun dıye halaylar cekmıs sonra ben yazıom opuyorumnanaktan

günaydın canım bugün 30.günüm 40-50 ye kadar yolum var aslında bekleyeceyim bakalım canım kiste dönüşmesinde gerisi dert değil hayırlısı canım
hayır olsun rüyanda umarım çıkar canım peşpeşe haber verirsiniz artık güzel olur.

halev canim belki daha erkendir hemen olumsuz düsünme bir kac gün daha bekle rgl olmassan tekrar yaparsin. Insallah cekeriz halayini.

Lorke evet canim okudum ama cvp yazamadim. Hayirlisi insallah önümüzdeki ay cikar rüyan:)
Gerci pek ihtimal vermiyorum cünkü ilk denememiz olacak tutmaz yine hemen.
Hemen tutanlar nekadar sansli kuzenimde hamileymis hemde 1.denemede ..Neyse hayirlisi olsun

halev canim belki daha erkendir hemen olumsuz düsünme bir kac gün daha bekle rgl olmassan tekrar yaparsin. Insallah cekeriz halayini.

Lorke evet canim okudum ama cvp yazamadim. Hayirlisi insallah önümüzdeki ay cikar rüyan:)
Hemen tutanlar nekadar sansli kuzenimde hamileymis hemde 1.denemede ..Neyse hayirlisi olsun

o hıc bellı olmaz canım ben bı kere tutunca gerısı daha kolay dıye bılıyorum sankı..
kvrck ta yorumladı hemen once sen sonra kvrck sonra ben verıcez haberı dıye ...
senın onumuzdekı tarıhın ne zaman oluyor

o hıc bellı olmaz canım ben bı kere tutunca gerısı daha kolay dıye bılıyorum sankı..
kvrck ta yorumladı hemen once sen sonra kvrck sonra ben verıcez haberı dıye ...
senın onumuzdekı tarıhın ne zaman oluyor

Daha tam belli degil canim bu ay rgl olmayi bekliyorum daha ona göre. Iyice karisti cünkü bir 35günde bir 25 günde rgl oluyorum. Ama sanirim 1 hafta icinde rgl olcam ozaman eylülün sonunda olur tarihim. Senin ki nezaman.
Hadi bakalim insallah dogru cikarda pes pese cekeriz halayimiz:teytey:

cumaya kadar bekleyeceğim canım eğer adet olmazsam yine test yaparım negatif çıkarsa drumdan randevu alırım artık umarım herşeyin hayırlısı olur inşallah tutmuşturda erken test yaptığım için çıkmamıştır en azından eşim için çok istiyorum yoksa sperm testi yaptıracak yine stres yine sıkıntı olacak eşime güzel Allahım hepimizin kucağını tez zamanda hayırlısıyla doldurur inşallah canlarım

ayrıca sende ümitsiz konuşma bilemezsin bu sefer ilk denemede tutabilir olumlu ol her zaman canım

X