Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

ya ne kadar saçmalık
sen çocuk olmuyo diye aglarken sıkılırken rahatça girebiliyordun buraya
şimdi hamilesin çok şükür bebek iyi
buraya girince canını sıkacak ya da kafanı karıştırcak bişi yokki niye karışırlar
şimdi geriye avuç içi kadar kişi kaldık ve herkesin sinirleri çok yıprandı
tam senin de bizim yanımızda olma zamanın

Kıvırcığım bebek oldu diye artık girme demiyor.. Şimdi birlite çalışıyoruz ya "sabah 9 akşam 7 forumdasın başka bişey yapmıyorsun,bana yardımcı olmuyorsun,onunla ilgilendiğin kadar benimle de ilgilen" falan diyor.
Önceden gözünün önünde değildim... Şimdi gözünün önünde olunca batıyor tabi. Bende bir süre sussun diye böyle yapmaya karar verdim.Arada girip okuyup çıkıyorum cevap yazmadan.

günaydıııınnnnnnnnnnnnnnn kıslar

Günaydın fıstıklı bitter.Nasılsın? fıstığın nasıl?

Kızlar bu arada bizim cephede de gelişmeler var.Geçenlerde bahsetmiştim amcam eşinden boşanacak herhalde diye ve ev konusunda sıkıntıya girmiştik... Cumartesi günü kayınvalidemlerin sitesinde hemen arka bloklarında bir ev bulduk 3. katta 3+1 güzel sayılabilecek bir ev ve fiyatı çok uygun. Çünkü bitecek olan metronun bir istasyonu hemen evin önündeki yolun karşısında,devlet hastanedi 600mt ileride,cami ve market hemen karşıda,pazar yan sokağa kuruluyor... yani ileride değer kazanacak bir ev.
Ev sahibini bulduk konuştuk bir fiyatta anlaştık bugün eşim kredi için başvuracak eğer olursa inşallah bu hafta içinde evi alıyoruz... Şimdilik biz oturmayacağız kiraya vereceğiz.İleride duruma göre evin içini kendimize göre yaptırıp otururuz dedik.
Allahım inşallah yardımcımız olur da evi alır kolayca da kredimizi öderiz inşallah...
Ev kızılaya biraz uzak yani iş yerimize ama kayınvalidemlere yakın olması ileride benim için iyi olacak en azından bebeğin bakımı konusunda falan arada yardım alırım.

günaydıııınnnnnnnnnnnnnnn kıslar
günaydın tatlım hoşgeldin
günaydııın kuzularrr iyi bir hafta olsun herkese
günaydınnnnn

evet serinledikçe bende rahatlıyorum
dün masaj yapma özelliği olan terlik aldım daha rahat olayım diye
şimdilik iyiyim
hazırlıklar devam ediyor alışverişe devam
rüyanı da hayırlara yoralım tatlım
sen nasılsın?
nolsun canım ya iyiyim ders çalışıp duruyorum işte bi taraftanda ramazan öyle işte

cnım salı gunu amelıyat yapacaklar ınsallah dolanan bagırsaga mudahale edecekler bakalım

kızııııım
cok merak ettım ama anlatsana yaaa sempatiksalakcinni
valla dusune dusune boyle olduk ruyalara bak yaa duyan goren guler valla bıze sanal alem bıle ruyalarımıza ısledı eyvahedigeldismile
umarım güzelce geçer ameliyatı canım rabbim kimsenin başından büyükleri eksik etmesin
ya anlatmayım güzelim ya ama hadi tüyo vereyim
bir sen bir ben bahçe bol yeşillik biz herşeyi kendimiz yetiştiriyoruz sonra......
daha nolsun hem yeşil hem yetiştirme dahada isteme AN LAT MAM bayanssulusmile

Kıvırcığım bebek oldu diye artık girme demiyor.. Şimdi birlite çalışıyoruz ya "sabah 9 akşam 7 forumdasın başka bişey yapmıyorsun,bana yardımcı olmuyorsun,onunla ilgilendiğin kadar benimle de ilgilen" falan diyor.
Önceden gözünün önünde değildim... Şimdi gözünün önünde olunca batıyor tabi. Bende bir süre sussun diye böyle yapmaya karar verdim.Arada girip okuyup çıkıyorum cevap yazmadan.

Kızlar bu arada bizim cephede de gelişmeler var.Geçenlerde bahsetmiştim amcam eşinden boşanacak herhalde diye ve ev konusunda sıkıntıya girmiştik... Cumartesi günü kayınvalidemlerin sitesinde hemen arka bloklarında bir ev bulduk 3. katta 3+1 güzel sayılabilecek bir ev ve fiyatı çok uygun. Çünkü bitecek olan metronun bir istasyonu hemen evin önündeki yolun karşısında,devlet hastanedi 600mt ileride,cami ve market hemen karşıda,pazar yan sokağa kuruluyor... yani ileride değer kazanacak bir ev.
Ev sahibini bulduk konuştuk bir fiyatta anlaştık bugün eşim kredi için başvuracak eğer olursa inşallah bu hafta içinde evi alıyoruz... Şimdilik biz oturmayacağız kiraya vereceğiz.İleride duruma göre evin içini kendimize göre yaptırıp otururuz dedik.
Allahım inşallah yardımcımız olur da evi alır kolayca da kredimizi öderiz inşallah...
Ev kızılaya biraz uzak yani iş yerimize ama kayınvalidemlere yakın olması ileride benim için iyi olacak en azından bebeğin bakımı konusunda falan arada yardım alırım.
çok iyi yapmışsınız ev almakla en azından onun kredisini ödersiniz kira öde öde bitmiyo valla
ya benim anlamadıgım madem eşinle amcası ortak size çıkın diyemez ki
bide kaça anlaştınız ev için merak ettim de

çok iyi yapmışsınız ev almakla en azından onun kredisini ödersiniz kira öde öde bitmiyo valla
ya benim anlamadıgım madem eşinle amcası ortak size çıkın diyemez ki
bide kaça anlaştınız ev için merak ettim de

Canım eşimle amcası değil ben ve amcam... şu an oturduğumuz ev amcam ve benim ortak evimiz.yani 2 mirasçıyız... Şimdi amcam boşandıktan sonra Ankara'ya gelmek isterse eğer muhtemelen bizim şu an oturduğumuz evi boşaltıp satacağız ve 2 ye pay edeceğiz.Biz ayrı tasarruf edicez amcam ayrı tasarruf edecek.Yada amcam derse ki yok illa ben bu evde oturucam o zaman ben kendi payımı ona satacağım...Yani her halükarda bizim bir ev bulmamız gerekecekti.O nedenle şimdi gözümüzü karartıp bu evi alırsak eğer ortada kalmayız ani bir durumda.Hemde yatırım amaçlı belki ileride burayı da satar üstüne para ekleyip daha büyük ve daha iyi bir yerde almak nasip olur.

fiyatı yazmamışım canım 85e anlaştık canım...

Canım eşimle amcası değil ben ve amcam... şu an oturduğumuz ev amcam ve benim ortak evimiz.yani 2 mirasçıyız... Şimdi amcam boşandıktan sonra Ankara'ya gelmek isterse eğer muhtemelen bizim şu an oturduğumuz evi boşaltıp satacağız ve 2 ye pay edeceğiz.Biz ayrı tasarruf edicez amcam ayrı tasarruf edecek.Yada amcam derse ki yok illa ben bu evde oturucam o zaman ben kendi payımı ona satacağım...Yani her halükarda bizim bir ev bulmamız gerekecekti.O nedenle şimdi gözümüzü karartıp bu evi alırsak eğer ortada kalmayız ani bir durumda.Hemde yatırım amaçlı belki ileride burayı da satar üstüne para ekleyip daha büyük ve daha iyi bir yerde almak nasip olur.

fiyatı yazmamışım canım 85e anlaştık canım...

çok iyi ya nerde ki burası kayınvalidenler nerde oturuyor biz annemlerin orda alalım dedik son fiyat 140 dediler zorlanırız diye alamadık
hem çok iyi yapmışsınız kafanız rahat olur en azından

gayecım cok ıyı denk gelmıs bence hayırlısuyla olur ınsallah..
gelecegı dusunereke almak lazım zaten sonradan degerlenebılceke ve kayınvalıdene yakın olması super bence
fıyatıda gayet uygun valla ıstanbulu dusununce akannehir

günaydın tatlım hoşgeldin

günaydınnnnn

nolsun canım ya iyiyim ders çalışıp duruyorum işte bi taraftanda ramazan öyle işte

umarım güzelce geçer ameliyatı canım rabbim kimsenin başından büyükleri eksik etmesin
ya anlatmayım güzelim ya ama hadi tüyo vereyim
bir sen bir ben bahçe bol yeşillik biz herşeyi kendimiz yetiştiriyoruz sonra......
daha nolsun hem yeşil hem yetiştirme dahada isteme AN LAT MAM bayanssulusmile

tamam tamam anlatma hadı bakalım :Saruboceq:
ama guzel bısey bellı kı ....
hayırlara cıksın ınsallah hayırlısıyla tez zamanda ...
senın kalbın temız valla ben senın ruyalarına takılıyorum genelde bakalım ınsallah
o yesıllık guzel mahsuller verır :KK1:

Selam kızlar bende geçmişe bakmadan direkt yazdım... herkese iyi haftalar diliyorum...
Henüz müjde veren yok sanırım... Fakat halaylı günlerin ayak sesleri geliyor gibi :)
Halev'cim canım sanırım hala adet olmadın... Umarım bu güzel bir habere işarettir...
Şimdi eşim müşteriye gitti bende fırsattan istifade hemen girdim foruma... bi süre onun gözünün önünde girmicem,o yokken giricem...

hpşgeldin tatlım evet adet olmadım ama sabah test yaptım negatif çıktı napalım hayırlısı olsun

günaydın kızlarrrrrr nasılsınız bakalım
BEBİŞKOMCUM
lorkenin rüyası süperdi bu ay için olmasa bile sonra olacak emin ol güzel güzel yorumladık rüyayı
HALEVİM
bırak çıkan test ne gatif olsun nasıl olsa çıkacak o pozitif gitsin versin eşinde sperm tahlilini kim vermedi ki bizi bu küçücük yerde tanımayan yok eşim mecburen gitti utana sıkıla test vermeye oooo bir sürü laf söylendi hemen herkese yayılmış eşimin karşısına çıkan ay olmuyomu çocugunuz diyomuş napcaksın agzı olan konuşuyor
LORKEMMMMMM
baban nasıl oldu kuzum iyi mi
lorkeeee bir rüya gördüm ki akıllara zarar offff ki offffff sen ben birde......... hiç anlatmayım hiçççç
ilk defa anlatmıycam rüyamı ama çıksın çok istiyorum be kardeşim uyanır uyanmaz o kadar güzel yorumladım ki rüyamııııı umarım olur be tatlım hemide sabah namazından sonra gördüm yaaaaaaaa

günaydın tatlım hoşgeldin eşim sperm testini vermekten çekinmiyor sadece verirken alışkın olmadığından dolayı sıkılıp stres yapıyor o yüzden inşallah test yanılması yaşıyorumdur.

hoşbulduk canım
teste takılma cuma gününü bekleyelim tatlım
ben senden bu ay çok umutluyum şekerim :CüvCüv:

evet serinledikçe bende rahatlıyorum
dün masaj yapma özelliği olan terlik aldım daha rahat olayım diye
şimdilik iyiyim
hazırlıklar devam ediyor alışverişe devam
rüyanı da hayırlara yoralım tatlım
sen nasılsın?

çok iyi yapmışsın
benim eşim bilmiyor ama bilse de karışmaz
araştırmacı ruhumu biliyor çünkü
akşamları da evde sürekli araştırma ve okuma modundayımguclubacismile

sağol Ayselim bende umutluyum ama bakalım negatif pozitife çevirecek mi merakla bekliyorum yoksa kırmızılar mı alacak yerini hayırlısı diyelim

günaydııın kuzularrr iyi bir hafta olsun herkese

günaydın canım sende hoşgeldin.

Günaydın fıstıklı bitter.Nasılsın? fıstığın nasıl?

canım gözünüz aydın inşallah alırsınız evi bak alamam diyordun bize nasıl hızlı çıktınız var ya biz düşünürken araya giriverdiniz bebişiniz uğurlu geldi maşallah umarım herşey istediğin gibi olur 85 de iyi fiyat sizi de zorlamaz canım iyi olmuş.

çok iyi ya nerde ki burası kayınvalidenler nerde oturuyor biz annemlerin orda alalım dedik son fiyat 140 dediler zorlanırız diye alamadık
hem çok iyi yapmışsınız kafanız rahat olur en azından

Eryaman Güzelkent'te canım. Aslında site içinde 100'e satanlar da var.Hatta daha yükseğe ama onların içi yapılı.Bu ev o kadar yapılı değil 5bin liralık falan masrafı var...Ama biz masraf yapmicaz direkt kiraya vericez.Boya yapıldıktan sonra kiracının oturabileceği şekilde.mutfak dolapları falan kullanılabilir durumda.
Ama biz oturmaya kalkınca ben banyoyu falan tamamen değiştirticem.

gayecım cok ıyı denk gelmıs bence hayırlısuyla olur ınsallah..
gelecegı dusunereke almak lazım zaten sonradan degerlenebılceke ve kayınvalıdene yakın olması super bence
fıyatıda gayet uygun valla ıstanbulu dusununce akannehir

:) İstanbula yetişemeyiz canım... Bakalım inşallah hakkımızda hayırlısı olur.

canım gözünüz aydın inşallah alırsınız evi bak alamam diyordun bize nasıl hızlı çıktınız var ya biz düşünürken araya giriverdiniz bebişiniz uğurlu geldi maşallah umarım herşey istediğin gibi olur 85 de iyi fiyat sizi de zorlamaz canım iyi olmuş.

Valla öyle tesadüfi oldu ki bu evi görmemiz bende diyorum ki bu bebişimin şansı tamamen... İnşallah bir aksilik olmadan alırız... Daha büyüğü,daha iyisi sizin olsun inşallah canım.Gözümüzü kararttık bakalım :)

Valla öyle tesadüfi oldu ki bu evi görmemiz bende diyorum ki bu bebişimin şansı tamamen... İnşallah bir aksilik olmadan alırız... Daha büyüğü,daha iyisi sizin olsun inşallah canım.Gözümüzü kararttık bakalım :)

gözü karartmazsan birşeyin sahibi olamıyorsun iyi yapmışsınız canım hayırlısı olsun inşallah alırsınız da yerleşince güle güle oturursunuz. amin canım inşallah bizde bakınıyoruz ama nasip işte.

Kizlar bizimde tatil tarihimiz 90% kesinlesti :dance:
esim isleri birakamadigi icin sadece 4 gün alanya ama olsun hic yoktan iyidir:)

Evet tatlim cok ihtiyacim var vallah. Helede esimin benden daha cok var . Bide bu ilk tatilimiz olacak sayilir. Heycan yaptim:)

bizde ilk tatilimizi ilk bu yaz yaptık canım umarım iyi gelecek ikinizede iyi dönüş yaparsınız ve gelsin bebişler moduna girersniz ayyyyyy ne güzel olur kaydirigubbakcemile3

INSALLAH canim.
Ama bence sen hamilesin :sm_cool:

inşallah canım Allahım ağzından duyar inşallah ama en küçük bi ağrı sızıda direk adet olucam diyorum ya umarım olmam dediğin gibi müjdeli bi haber alırım inşallahhhhhhhhh bu ay alamasamda gelen Allahtan geliyor diyip aynı aşamayı tekrarlayacağız ve inşallah bu sefer de tutacak inşallahhhh

tabi sizde tatilden dönünce motive olmuşken güzel bir haber vereceksin bize ardından da kıvırcık ve lorkeede gelecek inşallahhhhh güzel Allahım bebişlerimizi verir inşallahhh canım:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

inşallah canım Allahım ağzından duyar inşallah ama en küçük bi ağrı sızıda direk adet olucam diyorum ya umarım olmam dediğin gibi müjdeli bi haber alırım inşallahhhhhhhhh bu ay alamasamda gelen Allahtan geliyor diyip aynı aşamayı tekrarlayacağız ve inşallah bu sefer de tutacak inşallahhhh

tabi sizde tatilden dönünce motive olmuşken güzel bir haber vereceksin bize ardından da kıvırcık ve lorkeede gelecek inşallahhhhh güzel Allahım bebişlerimizi verir inşallahhh canım:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Tabi canim herseyin hayirlisi olmasa bile üzülme. Adet sancilarinda hamilelikdede oluyor canim. Bendede vardi ama bitürlü gelmiyordu :)
Insallah sendede öyle olurda gelir bebisin.

X