Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

Sistoskopi, teleskopik, ışıklı ve lens sistemi içeren bir cihaz ile alt idrar yolu (uretra) ve idrar kesesinin (mesane) gözlenmesidir.Bu cihaza sistoskop denir.İdrar kesesinin içi steri serum ile doldurulduğunda çeperler genişleyerek idrar kesesinin içi tam olarak görülebilir.Güçlü bir ışık kaynağı sistoskopun ucundan ortamı aydınlatır. İdrar kesesi ve uretranın görülmesi için değişik teleskoplar kullanılır. (bkz resim )

Doktorum acimiyo diyo ama yinede korkuyorum. Birde tabi hersey meydanda oldugu icin insan rahatsiz oluyo.

Sistoskopi, teleskopik, ışıklı ve lens sistemi içeren bir cihaz ile alt idrar yolu (uretra) ve idrar kesesinin (mesane) gözlenmesidir.Bu cihaza sistoskop denir.İdrar kesesinin içi steri serum ile doldurulduğunda çeperler genişleyerek idrar kesesinin içi tam olarak görülebilir.Güçlü bir ışık kaynağı sistoskopun ucundan ortamı aydınlatır. İdrar kesesi ve uretranın görülmesi için değişik teleskoplar kullanılır. (bkz resim )

Doktorum acimiyo diyo ama yinede korkuyorum. Birde tabi hersey meydanda oldugu icin insan rahatsiz oluyo.

geçmiş olsun canım inşallah güzel sonuç çıkar :Saruboceq:

anladım canım umarım dediği gibi acısızdır ve güzel sonuçlar çıkarda rahatlarsın canım

geçmiş olsun canım inşallah güzel sonuç çıkar :Saruboceq:

bitter çikolatam hoşgeldin ben sabah test yaptım veeeee koskoca bi negatif çıktı hayırlısı bakalım

inşallah canım Allahım ağzından duyar inşallah ama en küçük bi ağrı sızıda direk adet olucam diyorum ya umarım olmam dediğin gibi müjdeli bi haber alırım inşallahhhhhhhhh bu ay alamasamda gelen Allahtan geliyor diyip aynı aşamayı tekrarlayacağız ve inşallah bu sefer de tutacak inşallahhhh

tabi sizde tatilden dönünce motive olmuşken güzel bir haber vereceksin bize ardından da kıvırcık ve lorkeede gelecek inşallahhhhh güzel Allahım bebişlerimizi verir inşallahhh canım:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ınsallah canım sıramızı beklıoz sen ver bakalım haberı halay halkasına katılırız arkadan bızde
zemuszemus

herkesler yemege falan gıttı sanırım

ben varımmm heheueheu LORKEEM NAPIYON

sanırım grıp olucam dun esımın bogazı yanıyodu bugun dogal olarak benım ...
basımda agrımaya basladı Allah korusun yaaa

sen nabıon ne zaman bellı olcak sızın bebeler yahuu
senın kızın olacak sankı ama bakalım

edutcan nıe gelmedı bugun senın haberın vardır

sanırım grıp olucam dun esımın bogazı yanıyodu bugun dogal olarak benım ...
basımda agrımaya basladı Allah korusun yaaa

sen nabıon ne zaman bellı olcak sızın bebeler yahuu
senın kızın olacak sankı ama bakalım

edutcan nıe gelmedı bugun senın haberın vardır

ayy bilirim önce boğazın yanar sonra burnun akar sonra öksürük... dikkat et kendine oruç değilsen ılık bişeyler içebilsen yada pastil çok iyi gelir. bizim bebeler göstermiyolar bende merak ediyom cuma gitcez bakalım göstercekmi kız erkek farketmez sağlıklı olsunda ama beni gören erkek diyo sen kız dedin bakalım hayırlısı. ya edutcandan haberim yok bugün dur sorayım ben
HELVAMMM senide öpüyom dur daha belli olmaz biraz daha bekle tatlım:lepi:

ayy bilirim önce boğazın yanar sonra burnun akar sonra öksürük... dikkat et kendine oruç değilsen ılık bişeyler içebilsen yada pastil çok iyi gelir. bizim bebeler göstermiyolar bende merak ediyom cuma gitcez bakalım göstercekmi kız erkek farketmez sağlıklı olsunda ama beni gören erkek diyo sen kız dedin bakalım hayırlısı. ya edutcandan haberim yok bugün dur sorayım ben
HELVAMMM senide öpüyom dur daha belli olmaz biraz daha bekle tatlım:lepi:

bende seni öperem bitter çikolatam Şeniz bekliyoruz bakalım inşallah bekleyişin sonu güzel haberler getiririr bizlere canım güzel Allahım hayırlı zamanı bu zaman olarak seçmiştir inşallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bittemmmm mesajına cevap yazamadım yoldaydım....ya kızlar benim tatil başlangıcımda adet olavağım ya
doktor geciktirici kullanbilirsin dedi acaba kullanmasammı...bişi olurmukine

bittemmmm mesajına cevap yazamadım yoldaydım....ya kızlar benim tatil başlangıcımda adet olavağım ya
doktor geciktirici kullanbilirsin dedi acaba kullanmasammı...bişi olurmukine

iyi canım değerin düşmesi müdahalaye gerek kalmamış şükür. geciktirici falan kullanma ya zaten bu işlerle meşgulsün başka tedbirler al can can:lepi:

X