Hamilelige engel olan prolaktin yüksekliği ve tedavi için dostinex

Hunter1453

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2016
236
213
Kizlar selamunaleykum.. uzun sure burayi takip ediyordum,sonunda dayanamadim bende uye oldum:) size soruma gelincee.. cocuk istiyoruuz ve bu ay adet gecikmesi nedenimle doktora gittim ve kan testi sonucumda prolaktin yani süt hormonum 33.33 cikti. Doktorum dostinex 8tablet ilacini verdi. Prolaktini dusurmeden gebelik olmaz dedi.Bu ilaci kullanirken yumurta takibi de yapacak.. bu ay belki düşer ve gebe kalirsin dedi. Cok heyecanlandim... sizlerde bu ilaci kullanip hamile kalan varmi nolur yardim ediiinn

İnşallah hayırlı sağlıklı bi evladınız olur. Allahım isteyen herkese versin. Banada versin :)

Canim merhaba benimde prolaktin 30.01 cikmisti fakat bekarim birsey sorucam bu prolaktin sende adetinde azlik yaptimi acaba
Yok canim bende 5aylik evliyim. Hep adetim gecikiyodu.bu ay 20gun gecikti doktora gittim prolaktin yuksekliginden dolayi dedi. Hatta tarlusal diye bi ilaç verdi onunla adetim geldi bu ay.

Yok canim bende 5aylik evliyim. Hep adetim gecikiyodu.bu ay 20gun gecikti doktora gittim prolaktin yuksekliginden dolayi dedi. Hatta tarlusal diye bi ilaç verdi onunla adetim geldi bu ay.
Ya benim hep gununde gelir gecikmezde acaba adetim niye azaldi onu bulmaya calisiyorum

Canim kimisinde adet gecikmesi kimisinde adet azalmasi olabiliyormus diye duymustum. Bence guvenilir bir hastaneye git kan verip degerlerine baktir icin rahatlar
Dostinex çok iyi bir ilac eger tek engel buysa bu ay gebelik oluşur ..
Benim 36 idi dostinexden sonra 10.5e düstü hemen düsüyor.. He sorarsan ne oldu düstüde hic birsey olmadi hala gebe degilim :)

Dostinex çok iyi bir ilac eger tek engel buysa bu ay gebelik oluşur ..
Benim 36 idi dostinexden sonra 10.5e düstü hemen düsüyor.. He sorarsan ne oldu düstüde hic birsey olmadi hala gebe degilim :)
Ne guzel düşmüş hemen canim.. neden kalamadin ki:KK43: ne kadardir deniyorsunuz

Ne guzel düşmüş hemen canim.. neden kalamadin ki:KK43: ne kadardir deniyorsunuz
Yaklaşık 30 ay yani 2bucuk sene oldu.. Demekki vakti saati degilmis canim yani Allah isterse hic birsey engel degil..
Sen cok yeni evliymissin neden bu kadar erken istiyorsunuz .. strest yapma birak en guzel zamanlarin bunlar tadini cikart..
Zaten o zaman kendiliginden gelir :KK66:

Yaklaşık 30 ay yani 2bucuk sene oldu.. Demekki vakti saati degilmis canim yani Allah isterse hic birsey engel degil..
Sen cok yeni evliymissin neden bu kadar erken istiyorsunuz .. strest yapma birak en guzel zamanlarin bunlar tadini cikart..
Zaten o zaman kendiliginden gelir :KK66:
Canim benim baya olmus ya rabbim yardimcin olsun hayirli evlatlar versin insallah.. canim ben dogma buyume istanbulluyum ama hataya gurbet gelini olarak geldim. Ablamda senin gibi 2bucuk senelik evli ve onunda bebegi olmuyo.annemin ciddi hastaligi var ve acayip derecede torun istiyo. Ablamdada olmayinca bana dikti gozu diyebilirim. Oyuzden bukadar cok istiyorum.. hayirlisi Rabbimden..

Canim benim baya olmus ya rabbim yardimcin olsun hayirli evlatlar versin insallah.. canim ben dogma buyume istanbulluyum ama hataya gurbet gelini olarak geldim. Ablamda senin gibi 2bucuk senelik evli ve onunda bebegi olmuyo.annemin ciddi hastaligi var ve acayip derecede torun istiyo. Ablamdada olmayinca bana dikti gozu diyebilirim. Oyuzden bukadar cok istiyorum.. hayirlisi Rabbimden..
Aaa hatayin neresi .. hangi doktora gidiyorsun .. Cok gecmis olsun canim yaa ama strest cok etkiliyor..

Aaa hatayin neresi .. hangi doktora gidiyorsun .. Cok gecmis olsun canim yaa ama strest cok etkiliyor..
Bende profilinde gördum hataydaki doktorlari sormuşsun :) canim vallahi 5aydir burdayim buralari pek bilmiyorum.. eşim imam bende kuran kursu ögreticisi oldugum icin tayinimiz buraya cikti.. doktor olarak yaşam cerrahi tip merkezindeki ilknur seviçliye gidiyorum, cok memnun kaldim

Bende profilinde gördum hataydaki doktorlari sormuşsun :) canim vallahi 5aydir burdayim buralari pek bilmiyorum.. eşim imam bende kuran kursu ögreticisi oldugum icin tayinimiz buraya cikti.. doktor olarak yaşam cerrahi tip merkezindeki ilknur seviçliye gidiyorum, cok memnun kaldim
Doktorundan memnunsan ne güzel canim devam et ben degistirdim 2 sene ayni doktora gittim simdi 6 aydir akademiye gidiyorum..
Yeni acilan bir hastane sanirim..

Adetim 20 gun gecikince tarlusal la adet oldum. Bugun adetimin ilk gunuydu gittim doktora. Bugun yumurta takibi baslatalim dedi 2gunde bir cagiracakmis beni ona gore iliski verecekmis. Cocugu hizlandiralim bu ay umitliyim senden dedi. Cok umutlandirdi hayirlisi insallah ya.. evet canim duyduguma gore 2013te acilmis.. sende bi sorun yok insallah dimi canim

benim de prlaktin 25 ti dostınex kullandım düştü
ama gebelik oluşmadı

X