Hamilelige engel olan prolaktin yüksekliği ve tedavi için dostinex

Merhaba. Bendede prolaktin yuksekligi vardi, hemde bayaa bi yuksekti. Doktorum Dostinexi verdi, kullandigim ay hamile kaldim. Simdi oglum sukurler olsun ki kucagimda :KK66: darisi başınıza:nazar::KK36:

Bendede prolaktin yuksekligi vardi dostinex kullandim yine adet olamadim hamile kalmayi cok istiyorum doktora gittim kist oldugunu soyledi ve adetin ucuncu gunu gelmemi soyledi hormon testi icin umarim hersey yoluna girer rabbim butun evlat isteyenlere versin

Bendede prolaktin yuksekligi vardi dostinex kullandim yine adet olamadim hamile kalmayi cok istiyorum doktora gittim kist oldugunu soyledi ve adetin ucuncu gunu gelmemi soyledi hormon testi icin umarim hersey yoluna girer rabbim butun evlat isteyenlere versin
Insallah ciddi bisey cikmaz canim cok gecmis olsun Allah istediklerini versin sana

Kizlar selamunaleykum.. uzun sure burayi takip ediyordum,sonunda dayanamadim bende uye oldum:) size soruma gelincee.. cocuk istiyoruuz ve bu ay adet gecikmesi nedenimle doktora gittim ve kan testi sonucumda prolaktin yani süt hormonum 33.33 cikti. Doktorum dostinex 8tablet ilacini verdi. Prolaktini dusurmeden gebelik olmaz dedi.Bu ilaci kullanirken yumurta takibi de yapacak.. bu ay belki düşer ve gebe kalirsin dedi. Cok heyecanlandim... sizlerde bu ilaci kullanip hamile kalan varmi nolur yardim ediiinn

Merhaba.Benim de prolaktinim hep yuksekti 75lerdeydi,kendimi bildim bileli adetlerim de duzensizdir 40-45 gunde bir olurum.Doktor da prolaktin yuksekligi adet duzensizligi yapar demisti.Hamile kalana kadar dostinex kullanmami soyledi.Ayni zamanda biraz da kilolu oldugum icin glifor verdi.Gliforla biraz zayiflamstm,adetlerm de.duzene girmeye baslamisti.11 ay sonra hamile kaldim klomenle.Kizim su an 9 aylik.Hep olmayacak dusuncesine kapilip kendimi cok uzuyordum.Ne zaman ne olacagi hep kismet.Allah hayirlisiyla size ve isteyen herkese nasip etsin.

Merhaba.Benim de prolaktinim hep yuksekti 75lerdeydi,kendimi bildim bileli adetlerim de duzensizdir 40-45 gunde bir olurum.Doktor da prolaktin yuksekligi adet duzensizligi yapar demisti.Hamile kalana kadar dostinex kullanmami soyledi.Ayni zamanda biraz da kilolu oldugum icin glifor verdi.Gliforla biraz zayiflamstm,adetlerm de.duzene girmeye baslamisti.11 ay sonra hamile kaldim klomenle.Kizim su an 9 aylik.Hep olmayacak dusuncesine kapilip kendimi cok uzuyordum.Ne zaman ne olacagi hep kismet.Allah hayirlisiyla size ve isteyen herkese nasip etsin.
Ne guzell canim cabalarin bosa cikmamis, rabbim bos cevirmemis seni.. darisi bizlere insallah dua et...

Merhaba doktora gittigimde hormonlarimin normal oldugunu soyledi sadec kist var bu kist hamile kalmami engeller mi acaba doktora sordugumda gecistirdi bakicaz ilerleyen zaman da dedi

Merhaba doktora gittigimde hormonlarimin normal oldugunu soyledi sadec kist var bu kist hamile kalmami engeller mi acaba doktora sordugumda gecistirdi bakicaz ilerleyen zaman da dedi
Engelleyebilir canım. Ama sen yinede doktor kontrolu altinda olmaya devam et. Olmazsa doktorunu degiştir her doktor ayni teşhisi koymuyo bazen. Gecmis olsun, insallah bebisine kavuşursun..

Martin dokuzunda olmam gerekiyor.Az once doktordan geldim,hormon tahlili ve hsg cektirmemi esiminde spermiyogram tahlili yaptirmasini istedi canim.Anlayacagin uzun bi surec bizi bekliyor.

Eylül ayında dostinex kullandım prolaktinim düştü. Ama 1ay sonra tekrar yükseldi. İlaç çok dokunduğu için tekrar kullanmak istemedim. Sonra ki ay yumurtam çatlamayıp kist oldu 1ay da onun için soğan kürü yaptım. Kürden sonra 1defa adet oldum sonra olmadım. Şu an 10 haftalık hamileyim

Merhaba canim kullandigin etkili bi ilac benim 78 den 0.17 ye dustuyse seninkide dusmustur buyuk ihtimalle.

X