Gebeliğe Hazırlık Hamileliğe giden yolda.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

minicivcive

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2020
192
105
35
Merhaba Kızlar,
5aydır evliyim. Evlendiğimden beri neredeyse ayda bir sistit oluyorum. Hiç korunmadık ve hala hamile kalamadım. Muayene oldum gebeliğe engel hiç bir sorun çıkmadı. Eşime promen-K yazdı doktor. Onu kullandı bu ay. Test yapıp tek çizgi görmekten çok yoruldum. Yumurtlama testi yaptım çift koyu çizgi çıktı. Bugün adet olmam gerekiyor. Yumurtlama testiyle hamilelik mi öğrenilir demeyin insan umut ediyor. Tek çizgi çıkan gebelik testlerimi kalemle çift çizgi yapasım bile geliyordu:)))
Ovulasyonu ekliyorum ve yorum bekliyorum. Yoksa da birbirimizi avutalım :)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    110,9 KB · Görüntüleme: 93
Merhaba, 5 ay yorulmak için çok erken bir tarih canım ☺️ Sabırsızlığını anlayabiliyorum ama çoğu çiftin 6 ay veya 1 sene içinde bebekleri oluyor. Doktorlar bile tedavi için 1 sene bekletiyorlar. Ovülasyon testine gelince, çok güvenme derim ben. Önce bir Hamilelik pozitif çıksın, sonra meraktan Ovülasyon yaparsan yine yap. Benim adetim 4 gün gecikmişti ve ovü testim kopkoyuydu. Hamilelik negatif olmasına rağmen belki kana geçmiştir diye Koşa koşa gittim kan verdim. Sonuç: tabii ki hamile değildim ☺️ Fotoğrafı da ekliyorum.

Eklentiler

• 33B8C5FE-DBB9-463F-A1AB-CB46A0D8910D.jpeg
    33B8C5FE-DBB9-463F-A1AB-CB46A0D8910D.jpeg
    229,2 KB · Görüntüleme: 93
Merhaba, 5 ay yorulmak için çok erken bir tarih canım ☺ Sabırsızlığını anlayabiliyorum ama çoğu çiftin 6 ay veya 1 sene içinde bebekleri oluyor. Doktorlar bile tedavi için 1 sene bekletiyorlar. Ovülasyon testine gelince, çok güvenme derim ben. Önce bir Hamilelik pozitif çıksın, sonra meraktan Ovülasyon yaparsan yine yap. Benim adetim 4 gün gecikmişti ve ovü testim kopkoyuydu. Hamilelik negatif olmasına rağmen belki kana geçmiştir diye Koşa koşa gittim kan verdim. Sonuç: tabii ki hamile değildim ☺ Fotoğrafı da ekliyorum.
Sizin süreciniz nasıl gidiyor? İnşaallah vardır bebişiniz ♥️

Merhaba, 5 ay yorulmak için çok erken bir tarih canım ☺ Sabırsızlığını anlayabiliyorum ama çoğu çiftin 6 ay veya 1 sene içinde bebekleri oluyor. Doktorlar bile tedavi için 1 sene bekletiyorlar. Ovülasyon testine gelince, çok güvenme derim ben. Önce bir Hamilelik pozitif çıksın, sonra meraktan Ovülasyon yaparsan yine yap. Benim adetim 4 gün gecikmişti ve ovü testim kopkoyuydu. Hamilelik negatif olmasına rağmen belki kana geçmiştir diye Koşa koşa gittim kan verdim. Sonuç: tabii ki hamile değildim ☺ Fotoğrafı da ekliyorum.
Canım sende pcos vardı dimi ondan böyle cıkıyor

Sizin süreciniz nasıl gidiyor? İnşaallah vardır bebişiniz ♥
Aaaahhh aaaah, keşke olsa ☺️ Bu ay tam 2 sene oldu istemeye başlayalı ama Allah daha nasip etmedi.
Canım sende pcos vardı dimi ondan böyle cıkıyor
Yok kuzu, bende çok şükür hiçbir şey yok. Prolaktin arada huhuuuuu diyor, o da en fazla 30 oluyor zaten. Yumurtalıklar tam tıkırında maşallah. 😂

Aaaahhh aaaah, keşke olsa ☺ Bu ay tam 2 sene oldu istemeye başlayalı ama Allah daha nasip etmedi.

Yok kuzu, bende çok şükür hiçbir şey yok. Prolaktin arada huhuuuuu diyor, o da en fazla 30 oluyor zaten. Yumurtalıklar tam tıkırında maşallah. 😂
Anladım kuzum Rabbim şifanı versin inşallah

Yine olmadı. Adetin gecikmesi hariç hiçbir belirtiye aldanmamak lazım. O kadar üzgünüm ki :KK43:

Kızlar merhabalar hepinize 🤗Rabbim isteyen herkese tez vakitte hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bnada kucağıma almayı nasip etsin inşallah amin 🙏 ben ilk ovulasyon ile gebeilğimi öğrendim daha sonra hcg testinde örnek olarak atıyorum size kuzular 😍
CAD6B1D1-58A9-4F3D-B763-FA71AD2EC9CC.jpeg
76B2EC22-22EA-475D-A2D8-ECA7D9A2FBE3.jpeg

X