Hamileligi erken öğrenenler bana yardım edebilir mi

Ben 3-4 haftalıkken keseyi gördüm nasıl göremiyorlarmış. Kan değerlerine bakmadan bunu söylemeleri değişik geldi. Kan değerim 1400 lerdeyken 1 gün sonrası koştur koştur kadın doğuma gittim 😂
Malesef bende anlayamıyorum burayı,kanda ,beta hgc bakmiyolar .kan tahlili sonucu 10 gun sonra çıkıyor .😬 15 gün sonra gel sonucu konuşalım diye randevu veriyorlar 😬 Son adet tarihine göre kafadan bir tarih veriyorlar .olsun 🙏🏼 varya bin şükür 🙏🏼 adetime daha 3 gün var . O yüzden olabilir .

Merhabalar 🌺 dün akşam d attest yaptım
Bu sabahta ilk 3 dakikada çizgi çıktı ama yine çok net değildi. Doktora gittim onlarda idrar tahlili yaptılar pozitif dedi doktor ama çok çok küçük olduğu için görünmez dedi. Ayın 24unde gel görürüz keseyi dedi. O kadar mutluyum ki 🙏🏼😊😊
Bu mübarek günde isteyen dileyen herkes için , bu yazıya denk gelen okuyan herkese duam en kısa zamanda sağlıkla doldursun kucağını 🙏🙏kimseyi aratmasın. Hepinizden Allah razı olsun .burada yalnızım paylasacak kimsem yoktu. Bana destek oldunuz .çok sağolun.
Rabbim sağlıkla kucağına almayida nasip etsin canım . Çok mutlu oldum 🥰🥰🥰💕 bana da dua et inşallah hayırlı sağlıklı olanı nasip etsin rabbim 🤲🏻

Merhaba arkadaşlar ben yurt dışında yaşıyorum .yaklaşık 6 aylık evliyim .hiç korunmadik .burada istediğim zaman kan veremiyorum .kadın doğuma bile zar zor randevu bulabildim .ilk 5 ay bütün belirtileri yaşadım .göğüs hassasiyeti,adet sancıları gibi sancılar ,gecikmeler ,kasık ağrıları ,batmalar, ayaklarda üşüme ,hepsi vardi.geo hamileyim dedim ama hep kocaman bembeyaz negatifler . Türkiyeye gittim geçen ay . 3 farklı doktora göründüm .hiç bir problem yok diyor doktorlar, ovulasyon la takip ediyorum hep ama anlamıyorum .yumurtlama günlerimi bu ay doktorumdan öğrendim. Sağ yumurtan çok güzel büyümüş bu üç gün yumurtlama zamanın değerlendir dedi o 3 günü değerlendirdim. Sırtının altına yastık koydum ,uzandım kalkmadim üçüncü gün gece kasık ağrım oldu .sonrasında da bir kaç gün sol kasığımda aşırı ağrı oldu özellikle sabahları lavaboya çıkarken bıçak ağrısı gibi keskin ve dayanılmaz.şimdi adetime 5 gün var ama ne göğüslerimde ne bir ağrım var ne de şişkinlik .az önce hafif beyaz akıntı gördüm ama gecen aylarda da görüyordum .o yüzden belirti sayılmaz .ama dün kustum aniden ve erken gebelik test I yaptim yine negatif. yumurtlamadan sonraki 12. Gün yarın, test yapmaya korkuyorum . Idrara çok çıkıyorum ve tam bosalmamis hissediyorum hep Doktora da gidemiyorum kan testi yapayım
lütfen bana biraz moral verin ,bütün enerjimi ve umudumu kaybetmek üzereyim. Böyle belirtisiz hamileliğini öğrenen oldu mu hiç ?
Merhaba canim ben gebeligimj 4 haftalikken ogrendim bende sadece idrara çok cikma belirtisi vardi ovulasyon testin varsa onu yap eger çift cizgi cikarsa gebe olabilirsin ben ovulasyon testi almistim bir sonraki ay kullanmak icin adetimede 1 gun vardi deneyim dedim baktim silik cizgi yumurtlama ayimda olamaz geçti biliyorum sonra burada gezerken bu şekilde hamileligini ogrenenleri gordum test aldim negatif çikti sonra 2 gun sonra tekrar ovulasyon testi yaptim bu sefer dahada koyulasti sonuçum sonraki gun erken gebeljk testi aldim ve hamileligimi ogrendim insallah yardimci olmusumdur sana insallah hakkinda hayirlisi olur

X