hamileliğin son 3 ayında kaç kilo aldınız?

yaaa bayanlar moralim çok bozuk benim derdimde kilolarım 31+1 haftalık hamileyim doktora 3 hafta önce muayeneye gittim bu zamana kadar kilomla ilgili yorum yapmamıştı en son gittiğimde 12kilo aldım dedim çok almışsın dikkat et dedi.60 kiloydum hamile olduğumu öğrendiğimde sabah tartıldığımda 75 çıktım 2 gün önce 73düm nasıl olduda 2 kilo aldım birden anlamadım 3 haftadır çok dikkat etmeye çalışıyorum tam tahıllı ekmek yiyorum sabahları diğer öğünlerde ekmek yemiyorum. okadar pişmanımki bu zamana kadar beslenme uzmanına gitmediğime birde 20 haftalıkken bebeğimin gelişiminin 1 hafta geriden geldiğini öğrendik ondan sonra kilo alsın diye yedikçe yedim ne olduysa o ara oldu benim korkum geri kalan zamanda hızlı bi şekilde kilo almak ne yapmam lazım desteklerinizi bekliyorum

:18: :18: :18:

kızlar mrb. ben 90 ile hamile kaldım ilk aylarda 7 kilo verdim ve 83 e düştüm. 30 haftalığım şu an 84 kiloyum. sizce doğuma kdr kaç kilo alırım 90'ı geçermiyim

kızlar mrb. ben 90 ile hamile kaldım ilk aylarda 7 kilo verdim ve 83 e düştüm. 30 haftalığım şu an 84 kiloyum. sizce doğuma kdr kaç kilo alırım 90'ı geçermiyim

inşallah geçmessn dikkat et .. bende 54 le hamıle kaldm 25 haftadaa 60 oldm bundan sonra umarm daha fazla olmaz son 3ayın içine girioyrm umarm çıkmaz daha fazla

10 öncesinde de on toplamda 20. daha doğrusu ben ikinci on kiloyu son 9 haftada aldım nasıl oldu anlamadm su bile yaradı sanki :KK43:

68 gün oldu doğum yapalı hala 6 kilo fazlam var nasıl oluyor da 1 ayda eski kilonuza dönüyorsunuz anlamıyorum :KK43:

Son aylar artık bebek iyice geliştiği içn yemek ihtiyacn artıyor , ben 55le hamile kaldım 82yle doğum yaptım sezaryen şimdi 73 kiloyum .. Son aylarda birden alıyosun ..

53 kiloydum, simdiye kadar 15 kilo aldim, 68 oldum. Sadece karın bölgesine kilo alıyorum sanıyordum. Geçen güne kadar aynı kaldığını zannettiğim basen çevrem eskiye göre 5 cm genişlemiş. Kilo alışık olduğum bi şey değil. Şimdiden hareket ederken zorlanıyorum. Oturduğum yerden kalkamıyorum. Son ay daha çok kilo alınıyormuş, bu gidişle napıcam bilmiyorum....

eyvaaahhhh ben yandım o zaman .... valla ben çok korktum şimdi daha 5.ayım dolmadı 3 kilo aldım ama sizin söylediğiniz gibiyse ben 9.ayda ne olurum bide ben çok yediklerşme dikkat edip yürüyüş yada plates yapıyorum bu kadar ağırlaşıyomu insan.. :KK17: bide ben hamileyim yahu karnımın şişmesi lazım benim basen şişiyo anlamadım.... :KK70:

53 kiloydum, simdiye kadar 15 kilo aldim, 68 oldum. Sadece karın bölgesine kilo alıyorum sanıyordum. Geçen güne kadar aynı kaldığını zannettiğim basen çevrem eskiye göre 5 cm genişlemiş. Kilo alışık olduğum bi şey değil. Şimdiden hareket ederken zorlanıyorum. Oturduğum yerden kalkamıyorum. Son ay daha çok kilo alınıyormuş, bu gidişle napıcam bilmiyorum....
eyvaaahhhh ben yandım o zaman .... valla ben çok korktum şimdi daha 5.ayım dolmadı 3 kilo aldım ama sizin söylediğiniz gibiyse ben 9.ayda ne olurum bide ben çok yediklerşme dikkat edip yürüyüş yada plates yapıyorum bu kadar ağırlaşıyomu insan.. :KK17: bide ben hamileyim yahu karnımın şişmesi lazım benim basen şişiyo anlamadım.... :KK70:

bende şu an 33+0 dayım 108 kg ile hamile kaldım şuan 106 kg dayım doğuma kaç kg ile gireceğimi ve doğumda kaç kg gideceğini merak ediyorum açıkçası en önce sağlıklı bir şekılde doğum yapabilmek tabıkı hayırlısıyla

[QUOTugk, post: 3735916mber: 56818ahhhh
O da guzelmis:)))
ben bugun tartildim. 2 kilo daha almisim hastaneye yuvarlanarak gidecegim bu gidisle

[QUOTugk, post: 3735916mber: 56818ahhhh

O da guzelmis:)))
ben bugun tartildim. 2 kilo daha almisim hastaneye yuvarlanarak gidecegim bu gidisle
ya hiç güleceğim yoktu :KK70:çok alemsin... ama ben çok kötüyüm ya bu konuda kendimi çook kötü hissediyorum ne yapıyım daha bilemedim.... ağlıcam artık:KK42:

Dert etmeyin sizin sağlığınız çocuğun sağlığı yerinde olsun o kadar sıkıntı değil. Ben alıştım kilocuklarima:)))

Ben en çok 6. Ayında almıştım sonra dikkat etmeye başladım,bol yürüyüş yaptım ve 12 kiloyla kapatabildim bu süreci:)

22. haftadayım 3.5 kilo aldım, buraya kadar iyi gelmiştim fakat son 1.5 haftada nerdeyse 2 kilo aldım :KK43: yaptığım şeyler aynı ama birden nasıl aldım 2 kiloyu anlamadım, 63 oldum, su mu tuttu acaba vücudum :)

63 ile hamile kaldım. Az önce tartıldığımda tam 76 çıktım :/ tabi bu çıplakken :)
Doktorda bi de 2 3 kilo kıyafetle tartılıyorum mecburen. Dışarısı kar kıyamet...
8 haftam kaldı bakalım o tartıda daha neler göreceğim...

X