Hamileliğinizin kacıncı haftasındasınız? siz ve bebekleriniz kaç kilo aldı

21. haftadayım, 6 kilo aldım, 54 ile başladım 60 oldum malesef. Bebeğim 388 gr.

ciddimisiniz? Kac kilo ile basladiniz.

maleseef ciddiyim canim.hamileliye 60.5 basladim.sonra 55 .5 dusdum.cok kusuyordum.serumla kaliyordum.2 gune 57.5 oldum.13 haftalikdi.ve 30 haftaya kadar 57.5 olarak kaldim.doktorlar deli oluyorlardi.bebeyin her seyi normaldi.sadece bana sen giderek zayifliyorsun bebeginde qram qram aliyor o yuzden boyle diyorlardi:44::44:

30 hafataya kadar hic kilo almayan bir tek benim qaliba:KK1::KK1::KK1:3

52 ıle hamıle kaldım ılk ay 49 kıloya duştum şimdi 20, haftanın ıçındeyım 50 kılo olmuşum alamıyorum kılo ama maasallah bebegım 2 hafta onde cıkıyor

52 ıle hamıle kaldım ılk ay 49 kıloya duştum şimdi 20, haftanın ıçındeyım 50 kılo olmuşum alamıyorum kılo ama maasallah bebegım 2 hafta onde cıkıyor

canim benim yazdiklarimi okudunmu.bence kilo alimi o kadarda onemli degil.onemli olan bebeisin sagligi.ama tabii 30 haftadan sonra isler istemez alicaksin.........:KK52::KK52:

33+6 haftalık hamileyim toplam 14 kilo aldım. 5 haftalıkken 52 kiloydum. çok deforme oldum :KK14: dahada alacağım 7 hafta var doğuma. aşırı beslenmiyorumda ama alıyorum kiloları hep doktorun yazdığı vitaminlerden. demir ilaçları kilo aldırır benden söylemesi kizlar! 6-dan sonra yemek yemeyen birisiyim nasıl kilo alıyorum diye düşünürken bu kanaata geldim. yeşil elmayla geçiştiriyorum. ama nafile. çocukta 2 kilo. geriye kalan 7 haftaya kaç kilo alırım Allah bilir

67 ile hamile kalmıştım 37. haftamda 82 kiloyum bebişimde 2800 gr. toplamda 15 kilo aldım

Ayın16 sında gıttıgımızde 3.872 dık hazıranın 1de sezaryan gunumuZ ınsallah saglıcakla alalım bebıslerımızı kucaklarımıza

bende 23. haftamı bitiriyorum. 3 kiloya yakın bir şey aldım. Kilo olarak çok almasamda görenler yuvarlaklaştığımı söylüyor. Bir de ben sürekli demir hapı, vitamin ve balık yağı hapı kullanıyorum. Hamile kalmadan önce bunları kullansaydım şimdiye 10 kilo almıştum. Ama hamilelik bulantıları yüzünden çoğu şeyden tiksindim. Genelde meyve ve salatalıkla falan besleniyorum. Sanırım o yüzden fazla kilo almadım.

X