Hamileliğinizin kacıncı haftasındasınız? siz ve bebekleriniz kaç kilo aldı

17 haftalik hamileyim 7 kilo aldim sayilir. isin dogrusu almamak icin birsey yapmiyorum. yiyorumki canimin istediklerini bebisim guzel buyusun...onun sagligindan daha onemlisi yok. aldigim bir kac kilonun hesabini inanin yapmiyorum. tabiiki rahat olur heleki son aylarda az kilo almis olsam, ama birazda vucutla alakali..kimisi yer yer almaz kimiside normal ogun yer ama alir..heleki gebelikte oyle cok kisitlama yapmamak gerekir diye dusunuyorum. belki ilk gebeligim oldugu icin boyle dusunuyordumdur. yeterki yavrumu saglikla sihhatle kucagina alabileyim.

29 hafta 1günlük hamileyim 7kilo aldım.yediklerime dikkat ediyorum sadece bebeğime faydası olabilecek şeyler yemeye çalışıyorum.bebişimde geçen hafta1250grdı şuan kaç bilmiyorum.
:nazar:

bebişim 2 aylık henüz kilo almadım ama bünyem çok müsait.olsun kilolar emzirerek ve biraz dikkatle gider inşallah bebeklerimiz sağlıklı olsun

12+2 yim henüz kilo almadım.Hatta gebelik belirtim bile kalmadı korkuyorum açıkçası bugün 11 de kontrolüm var zaman geçmiyo bi türlü:KK43:

21.haftadayım , ben 6 kilo aldım bebeğimde 356 gr dı geçen hafta yani 20 haftalıkken...

23 haftam bittiğinde BEBeĞİM 430 GR :KK43: biraz küçük 1 hafta geriden geliyor dedi doktor.
ben ise 9 kilo aldım ...

Merhaba ben de 16 haftalık hamileyim 60 ile başladım toplamda 2,5 kilo aldım :) Normal öğün beslenmeme devam ediyorum ekstra olarak meyve yiyorum , umarım bu hafta da bu kilo normaldir

39. Haftami bugün bitirdim.
51 kiloyla hamile kaldim suan 69 kiloyum. Bebek en son 37. Haftada 2680 gramdi. Her halde artmisdir diye düsünüyorum. Her hafta 200 gr artiyormus.

X