Hamileliğinizin kacıncı haftasındasınız? siz ve bebekleriniz kaç kilo aldı

26. haftamdayım. 10 kilo aldım. Bebişim 1025gr. olmuşşş allah esirgesin tüm evlatları:nazar::nazar:

süpermiş ya seninki imrendim

bunun için özel bir çabam yok aksine biraz almak istiyorum ama bünye meselesi demek ki ilk kızımda da 9 kilo almıştım toplamda
doktorum da çok iyi dedi kiloma sonradan fazla almaya başlarsan kısıtlama yapmayız dedi
ev taşıyacağız enerji harcıyorum onun da etkisi var sanırım
:KK49:

merhaba, 30 haftalık hamileyim, 10 kilo aldım ve 27. haftada kızım 1070 gr idi :) ama şu anda ne kadar bilemiyorum.

30 hatfalik hamileyim bugun kontrole gittim. Bebegim 1455 gram.Ben 11 kilo aldim.doktor kilona dikkat et dedi:)

bizde bugün kontrole gittik 23+2 de 703 gram olmuş kızım maşallah boyuda enide ileride kuzumun. bende 52 ile hamile kaldım 57yim 4 kiloyu son 1 ay aldım vitamini azalttı şimdi drum.çünkü 5 kiloda ilk 3 ay vermitim 2buçuk ayda 10 kilo aldım hemen hemen inşallah 65te falan doğururrum

25+2 de kızım 900 gram,ben 5 kilo aldım.ama 2,5 kiloyu çok kısa zamanda birden aldım.acaba omega 3,demiri günde 2 kez bi de kalsiyum alıyorum onlar mı şişiriyo?

17. haftamdayız bebişim 180 gr :))) kendimi hiç söylemiyim 5 kilo aldım. çok galiba. dr uyarıyo. çok da yemiyorum niye böyle kilo alıyorumki :18:

30. haftam bittiginde bebek 1600gr olmustu:nazar:
bende 7 kilo almistim , 62.3 kg olmustum

suan durum ne bilmiyorum haftaya ctesi kontrolum var.

ben 25.haftadayım 55 kilo ile hamile kalmıstım simdi 61 kiloyum zaten cok yiyordum simdide aşırı bi aşerme hali var son 3 kiloyu 3 haftada aldım zaten :)bebeğimde gecen hafta 790 gramdı boyuda 31 cm olmus kuzumun :)benim fiziğimde cok bi değişiklik yok boyda uzun :)

X