Hamileliğinizin kacıncı haftasındasınız? siz ve bebekleriniz kaç kilo aldı

merhaba kızlar,
27.haftamdayım 56 kg ile hamile kaldım şuan 62 kgyim.6 kg almışım. kızımda 960 gr 35cm dr çok ii dedi hem benim kilom hem bebişin kilosu için.bakalım son 3 ayda ne olacak kilo durumu ????:nazar:

ben maalesef çok aldım kızlar 23. haftamdayım 8 kilo aldım.işin garibi doğumdan önceki gibi yiyorum.hiç bir artış yok yediklerimde. o zamanlar sabitti ama şimdi her hafta artıyor ne yapabilirim :KK43:(

ben maalesef çok aldım kızlar 23. haftamdayım 8 kilo aldım.işin garibi doğumdan önceki gibi yiyorum.hiç bir artış yok yediklerimde. o zamanlar sabitti ama şimdi her hafta artıyor ne yapabilirim :KK43:(

Maalesef yapacakhic birsey yok canim. Ben de baslarda cok sorguladim bu durumu doktorumla da gorustum. Bazi bebeklerde boyle diyor ve hormonel diyor doktorum. Ben 22 kilo almis bulunmaktayim maalesef :KK43:( kan ilacive vitamin de istah aciyor. Bu arada 31+3 bebegim 2200 gr boyu da 42 cm.

39. haftamdayım 9-10 kg arası aldım, çok su içmiş oluyorum vs. tartılınca da hep farklı çıkıyor tabi :)) Fakat şunu söyleyebilirim kan hapı, balık yağı, magnezyum hergün kullanıyorum, birşeylerin iştah açtığı pek yok aslında sanırım hamile psikolojisi insanı yemek için geçerli bir dayanağı varmış hissine kaptırıyor ve işin garibi bu bilinç altında oluyor, ömrü hayatımda o kadar şiddetli acıktığımı hatırlamıyorum :)
Ben kendimi dizginledim; hatta pilav, makarna porsiyonlarını tadımlık yapıp, ekmek,ilave tuz,ilave şeker işlerini rafa kaldırdım. Hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum...

65 ile hamile kaldım şuan 72 yim.28.haftama doktora gitmiştim.bebeğim 1 kilo 40 gramdı.

Herkese merhaba.

Hamileliğimin 31. haftasındayım.79,5 ile hamile kaldım.Bu sabah itibariyle 87 kiloydum. Bebeğim de 28. haftada 35 cm ve 1170gr ağırlığındaydı.

son 8 haftada umarım çok kilo almam...

selam kızlar ben 63 ile kaldım(boyum169).şu an 15+5 im halen63 üm.bebeğim gramını 1 aydır doktora gitmediğim için bilmiyorum.ama ilk hamileliğimde bu ayda 5-6 kilo almış durumdaydım...doktor sürekil uyarı yapıyordu kilo alma diye...

Son düzenleme:
Boyum 1.72 hamile kaldıgım kilo 70 şu an 79 kiloyum. 31. haftaya giriyorum yarın ve son bes haftadır hiç kilo almadım. bebeğim de 29+4 de 1583 grdı.:nazar:

Benim 14+6 yani kısaca 15 haftalık bebeğim. 63,5 kilo ile hamile kaldım 66 kiloyum şimdi. Bebeğim 14,5 cm ve 140 grammış. 1 hafta önceden gidiyormuş,maşAllah. Bu gidişle tombiş bir bebeğim olacak :nazar:

Gebeligimin 26.haftasindayim 7 kilo aldım.bebeğim 20 haftalikken 327 gramdi fakat su an ne kadar bilmiyorum...

14 kilo aldım şimdiye kadar bebeğim de 2100 gr zayıf mı sizce arkadaşlar yorum bekliyorummmm

Sanki zayif biraz 2 hafta sonra atıyorum doğum yapsan 2500gr ancak doğar.ki doktorların soylediginden küçük de çıkabiliyor.biraz daha dikkat edersen dogumdan sonra sen rahat edersin...

benim minik kızımda geçen hafta 18 haftalıkken 235 gramdı doktor 1 hafta önde dedi 3 gün sonra detaylı utrason var bakalım nekadar olcak bende 53 ile hamile kaldım 48e indim mide bulantısından şimdi 19.haftada yine 53e geldim

Arkadaşar merhaba,

Ben de 32+5 'teyim ve 14 kilo aldım, 17'de filan kapatsam iyidir diyorum :)

Selam kızlar bende 4 haftalık hamileyim ve sanırım 65-66 kg ile hamile kaldım boyum 1.68.:KK52: 1ayda 68 oldum.off şu yememi durduramıyorum ne zaman canım bişey çekse yiyorum şimdiden dana gibi oldum ne yapmam lazım bana yardım edebilecek olan var mı?

X