Hamilelik belirtileri

berrin3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2023
6
0
25
Merhaba arkadaşlar.evliyim 6.ayım dolmak üzere.ilk adetim normal bir şekilde geçti.tiroid hastasıyım adetlerim hep düzensizdir.tiroid ilacımı düzgün almadigim için hormon düzensizliği oldu ve 40 gün hatta 2 ay sadece lekem geldi yumurtalıkların tembel çalışıyor dedi doktor düzenleyici verdi ilaç hamilelikten korumaz dedi ilacı bitirdikten 1 hafta sonra adet oldum normal adetim bazen 1 ay bazen 32 bazen de 35 günde gelirdi bekarken 50 gün 55 gün adet olmadığım olurdu ama evlendikten sonra daha da bozuldu adetim bugün 40.gunum hâlâ adet olmadım.5 gün hafif karın ağrım vardı bacaklarıma vuruyordu ve aşırı bel ağrım vardı adet olacam diye moralim çok bozuldu önce pembe leke geldi ama kuru akintiyla degil normalde adet baslangicinda akıntıyla beraber kırmızı kan gelirdi hafif ve diğer gün adet olurdum36.gun hicbisey yok 37.gün yine karnım ağrıyor hafif akıntıyla beraber pembe leke geldi yine kırmızı kan yok 38.gün akıntıyla beraber kahverengi çok açık ve çok az leke geldi bugün 40.gunum hafif karın ağrım var belim çok ağrıyor oturunca dogrulamiyorum uzaninca dâhi ağrısı var normalde bu kadar ağrımaz belim ve karnım inanılmaz şişmiş kendimi 5 aylık hamile gibi görüyorum bekarken 55 gün adet olmadığım gün olurdu ama asla bu kadar sismezdim 35 günden hesaplarsak 5 gün gecikti adetim bugün evde test yaptım negatif hamilelik olabilir mi kan testi yaptırsam erken mi sizce bı yanım hamilelik diyor ama bı yanım da adet olur muyum diye düşünmeden edemiyor.normalde leke gelince hemen ertesi gün adet olurdum.

Bence bi kaç gün bekleyin öyle kan verin, içiniz daha cok rahat eder. Ve böylelikle gebe olmadığınızdan emin olup doktora giderseniz adet söktürücüyü kuşkusuz kullsnırsınız

X