Lütfen yargılamadan doğru bir şekilde cevaplayalım

Flowers1511

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2024
10
0
29
Merhabalar. Son adet tarihim 11 mart idi erkek arkadaşımla 21 martta korunmasız ilişkiye girdik. Aynı zamanda da Diane 35 kullanıyorum. İlişkinin olduğu akşam ben ilacımı aldım sonraki günler alıp almadığımı hatırlamıyorum ama unuttuğum günleri iki iki aldığımı hatırlıyorum. 5 nisanda pembe akıntı geldi 6 ve 7 sinde de geldi dün gelmedi bugün de hafif leke geldi ama sonrası yok malesef. Buarada pazar gününden beri de üç kere test yaptım hepsi negatif geldi. Sizce bebek olma ihtimali var mı? Şimdiden teşekkür ediyorum

Merhabalar. Son adet tarihim 11 mart idi erkek arkadaşımla 21 martta korunmasız ilişkiye girdik. Aynı zamanda da Diane 35 kullanıyorum. İlişkinin olduğu akşam ben ilacımı aldım sonraki günler alıp almadığımı hatırlamıyorum ama unuttuğum günleri iki iki aldığımı hatırlıyorum. 5 nisanda pembe akıntı geldi 6 ve 7 sinde de geldi dün gelmedi bugün de hafif leke geldi ama sonrası yok malesef. Buarada pazar gününden beri de üç kere test yaptım hepsi negatif geldi. Sizce bebek olma ihtimali var mı? Şimdiden teşekkür ediyorum
birliktelikten 15 gün sonra pembe akıntı gelmiş yerleşme kanaması olabilir ama haplarda kahve pembe akıntı yapabilir o yüzden ihtimal yüzde 50 50 oladabilir olmayadabilir.Son adet tarihi 11 mart 21 mart yumurtlama günü oluyor mu baktınız mı? en dogru test sonucu icin adet gecikmesini beklemek gibi duruyor bu durumda

birliktelikten 15 gün sonra pembe akıntı gelmiş yerleşme kanaması olabilir ama haplarda kahve pembe akıntı yapabilir o yüzden ihtimal yüzde 50 50 oladabilir olmayadabilir.Son adet tarihi 11 mart 21 mart yumurtlama günü oluyor mu baktınız mı? en dogru test sonucu icin adet gecikmesini beklemek gibi duruyor bu durumda
Internet ten baktığımda ovülasyon tarihi 25 mart yazıyor ama 21 inden itibaren 26 sına kadar yumurtlama günleri yazıyordu

Doğum kontrol hapını düzgün kullanmayacaksanız macera aramayın. Alt tarafı alarm kurup saatinde bir hap yutacaksınız, zor olmamalı.

Zaten çok kötü durumdayım birde böyle yorumlarla lütfen daha fazla canımı acıtmayın
Yoo acısın. Acısın ki bir daha böyle sorumsuzluk yapmayın. Ne olacak hamileyseniz ya da bir gün hamile kalırsanız? Alarm kurun.

Birkaç gün sonra da gebelik testini yenileyin. Gebelik varsa çıkar artık.

Zaten çok kötü durumdayım birde böyle yorumlarla lütfen daha fazla canımı acıtmayın
kendinizi daha kötü duruma sokmayın yani zor ama sakinligi korumak gerekli stres yaptığınız icinde daha gecikebilir gebelik yoksa bile,eger gebelik varsa da su an 2-3 haftalık gibi 10.haftaya kadar aldırma şansınız var istemiyorsanız🥹

kendinizi daha kötü duruma sokmayın yani zor ama sakinligi korumak gerekli stres yaptığınız icinde daha gecikebilir gebelik yoksa bile,eger gebelik varsa da su an 2-3 haftalık gibi 10.haftaya kadar aldırma şansınız var istemiyorsanız🥹
Haklısınız belki stresten dolayı olmuyor olabilir. Birkaç gün daha bekleyip testi yineleyeceğim. Teşekkür ederim yorumunuz için

Korunmasız ilişkiye girerek en büyük kötülüğü kendi kendinize yapmıyor musunuz zaten,biz burada yaptığımız yorumlarla ne kadar canınızı acıtabiliriz ki?Şu yaşadığınız strese değer mi ya.

Adet tarihi dündü ve hiçbir şey olmadı. Bununla birlikte sürekli evde hamilelik testi yapıyorum hepsinde negatif çıkıyor. Kan testini de hiç düşünmedim yaptırmayı
belirtiniz de mi hic yok ya da normalde belirti yaşıyo muydunuz?maydonoz sapı suyunu kaynatıp için sabah aksam bi kaç gün,adet söktürücü egzersizle destekleyerek.5-6 gün daha gelmezse test yapın

X