Lütfen yargılamadan doğru bir şekilde cevaplayalım

Flowers1511

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2024
10
0
29
Merhabalar. Son adet tarihim 11 mart idi erkek arkadaşımla 21 martta korunmasız ilişkiye girdik. Aynı zamanda da Diane 35 kullanıyorum. İlişkinin olduğu akşam ben ilacımı aldım sonraki günler alıp almadığımı hatırlamıyorum ama unuttuğum günleri iki iki aldığımı hatırlıyorum. 5 nisanda pembe akıntı geldi 6 ve 7 sinde de geldi dün gelmedi bugün de hafif leke geldi ama sonrası yok malesef. Buarada pazar gününden beri de üç kere test yaptım hepsi negatif geldi. Sizce bebek olma ihtimali var mı? Şimdiden teşekkür ediyorum

Korunmasız ilişkiye girerek en büyük kötülüğü kendi kendinize yapmıyor musunuz zaten,biz burada yaptığımız yorumlarla ne kadar canınızı acıtabiliriz ki?Şu yaşadığınız strese değer mi ya.
Çok haklısınız ama daha önce de olmuştu korunmasız derken ben aslında Diane 35 kullanıyorum ama o akşam hapı aldım diğer akşamlar da alıp almadığımı hatırlamıyorum sadece iki iki aldığımı hatırlıyorum

Çok haklısınız ama daha önce de olmuştu korunmasız derken ben aslında Diane 35 kullanıyorum ama o akşam hapı aldım diğer akşamlar da alıp almadığımı hatırlamıyorum sadece iki iki aldığımı hatırlıyorum
Hormonlarınıza yazık,erkek arkadaşınız da bir zahmet önlemini alsın.

Kadın doğuma gidin adet olmuyorum adetim gecikti deyin. Bütün hormonlara bakıyorlar. Bekar olsanız ve hiç ilişki yaşamamış dahi olsanız beta ya da bakıyorlar her türlü. Ben pcos hastasıyım evlenmeden önce her gittiğimde evli değilim hiç ilişkim olmadı dememe rağmen her seferinde yinede bakıyorlardı.

Kadın doğuma gidin adet olmuyorum adetim gecikti deyin. Bütün hormonlara bakıyorlar. Bekar olsanız ve hiç ilişki yaşamamış dahi olsanız beta ya da bakıyorlar her türlü. Ben pcos hastasıyım evlenmeden önce her gittiğimde evli değilim hiç ilişkim olmadı dememe rağmen her seferinde yinede bakıyorlardı.
Bunu deneyeceğim çok teşekkür ederim

Hormonlarınıza yazık,erkek arkadaşınız da bir zahmet önlemini alsın.
Merhaba kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama bir sorum var. Regl döngülerim 29-33 gün arasında değişiyor bazen daha geç olduğu da oluyor. Son reglim 28 martta bitti, 31 martta korunmalı bir ilişki yaşadım ve şy an döngümün 22. gününde leke/kanama tarzı bir şey gördüm. Sizce hamilelik olma şansı nedir bunun? Reglim 8 gün sürüyor.

Merhaba kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama bir sorum var. Regl döngülerim 29-33 gün arasında değişiyor bazen daha geç olduğu da oluyor. Son reglim 28 martta bitti, 31 martta korunmalı bir ilişki yaşadım ve şy an döngümün 22. gününde leke/kanama tarzı bir şey gördüm. Sizce hamilelik olma şansı nedir bunun? Reglim 8 gün sürüyor.
Yardım etmeyi gerçekten isterdim ama hiç anlamadığım bir konu malesef🙁.

X