Hamilelik Belirtileri

hehe kızlar doktor benden beta hcg istemişti hormon bakmak için valla insan o kadar saplantılı hale geliyorki hormon bakılacağını bilmeme rağmen acabamı dedim ama tabiiki yok öle birşey zaten ben bütün gebelik testlerinde aynı şeyi görüyorum hiç pozitif test görmedim şimdiye kadar yakında duvarlara onları asıcam doktorada dicem yeter bana beta hcg mch yaptırmasın başka testmi yok gitsin onlara baksın aaaa yeter be ben böyle bir insan değildim el kadar çocuk daha gelmeden neye çevirdi beni gelince harbiden maymun etçek valla yandım ya

ayyy kız arkadaşım ii üzmemişsin kendini sen rahim filmini çektir bi hele beraber gün sayacaz inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

inşallllaaaaaahhhhhhhh iiiinnnnnnnnnşşşşşaaaaallllllllllaaaaaaaaaahhhhhhhhhh

ayyy özlemişim valla senin şu neşeli hallerini. ben senin tatili tamamen unutmuştum valla. :teytey:

yeni yılda beraber sayıcaz inşallah o günleri...sende git bakalım bi doktoruna da. tarihlerin belli olsun.

hehe kızlar doktor benden beta hcg istemişti hormon bakmak için valla insan o kadar saplantılı hale geliyorki hormon bakılacağını bilmeme rağmen acabamı dedim ama tabiiki yok öle birşey zaten ben bütün gebelik testlerinde aynı şeyi görüyorum hiç pozitif test görmedim şimdiye kadar yakında duvarlara onları asıcam doktorada dicem yeter bana beta hcg mch yaptırmasın başka testmi yok gitsin onlara baksın aaaa yeter be ben böyle bir insan değildim el kadar çocuk daha gelmeden neye çevirdi beni gelince harbiden maymun etçek valla yandım ya

ya sorma bende bi ara sürekli idrar testlerinden yapmak zorunda kalıyodum doktor yüzünden. hatta eşime bozuk bunlar, ikinci çizgileri yok bu testlerin diye dalga geçiyodum. hiç göremedim zaten o ikinci çizgiyi. bu el kadar çocuklar gelmeden ne kadar önce çevirdiler bizi maymuna valla. çok haklısın arkadaşım yaaaaa, bi gelsin ben zaten ona sorucam bunların hesabını. büyüsün bir bir anlatıcam bunları. yeni yılda görücez inşallah o pozitifi. ya ben düşünüyorum da kendi kendime, algılayamam herhalde pozitif sonucu. gözümüz o kadar alıştı ki negatife. ben iki çizgili test görsem bozuk derim valla. :roflol:

bendede muhtemelen öyle olur zaten pozitifi görünce bütün negatif sonuçları bahçede yakıp üzerindede kızıldereli dansı yapıcam kıhkıh:)

kız allah seni varya güldürdün beni ha aynen vala bende bozuk edrim bende artık alıştım tek çizgiye düşünsenize adet olsam bile yapıyodm ne diye yapıyodmsa artık bende bilmiyorm vala kızlar nasıl bi histir nasıl bi şeydir bu anlamadım anlamayacamda galiba adet olsamda tek olmasamda çift çıksada herhalde ben onu tek görürüm alışmışım çünki tek görmeye 10 kişi ye gösteririm herhalde 2 çızık yolunu şaşırrırda bende çıkarsa

hah hayyyyy evet kız sen yak bizde geliriz dansa hep beraber yaparız bizimkileride getiririz ateş kuvvetlenir demi kız supre

hah hayyyyy evet kız sen yak bizde geliriz dansa hep beraber yaparız bizimkileride getiririz ateş kuvvetlenir demi kız supre

öyle valla öyle. ben bi ara şu evde yaptığım testleri saklamayı düşnmüştüm. saklasaydım onları da atardık ateşe, bayaaa da kuvvetlendirirdi :roflol: zaten ahtım var kızlar size de söyliym, aramızdan biri hamile kalır kalmaz şu sanal ortamda halaya başlıyoruz hemen. :teytey: kim hamile kalırsa kalsın halay başı benim...... hobaaaaaa diycez :teytey: :teytey: :teytey: çok eğlenceli olucak gerçekten de yaaaaaa. yakın zamanda çekeriz halayları inşallah kızlar...

canım arkadaşım nerelerdesin sen ya merak ettim seni ne yaptın dr işini nasıl gidiyor meraklandırma kız

canım arkadaşım nerelerdesin sen ya merak ettim seni ne yaptın dr işini nasıl gidiyor meraklandırma kız

canım yaa sağol. merak edecek bişey yok. adet oldum onun bitmesini bekliyorum. inşallah pazartesi salı gidicem filmi çektirmeye. hayırlısı artık ne çıkarsa bahtımıza :)) ben her gün giriyorum bakıyorum ama kimsede ses yoktu, bende de bi gelişme olmayınca girip dolanıp çıkıyorum. sen naaptın bu ay aşılamaydı dimi seninki yine? ayyyy inşallah yeni yılın ilk anne adayları biz oluruz yaaaaaa. çok istiyorum valla, inşallah olur.

arkadaşlar , şu belirti konusunda yazmayı görev saymaktayım.
ben 6. tüpte hamile kalabildim ve 5 tüpümde deli gibi belirti arar kendimi dinler, her yazılmış yorumu kendime uyarlar, 12 günü 12 yıl yapardım. ama malesef tek belirti sayılacak şey bulamazdım ve sürekli neden belirtim yok diyerek üzülürdüm.
gelelim 6. denemeye, o kadar inanıyordum ki sonucun yine negatif olacağına zerre kadar kafamı yormadım bu sefer... 2. gün düğüne izmire yolculuk yaptım, sonrasında işimde gezmede tamamen unuttum yapılan transferi. biliyordumki yine ne kasık ağrım, neğögüs hassasiyeti, ne lekelenme , ne adet sancısı benzeri sancı, ne de burada pek çok kişinin yaşadığı en ufak bir iz yoktu. ama artık üzülmekten o kadar yorgundumki bu sefer üzülmeyeceğim diye şartlamıştım kendimi. test günü sonucu bile merak etmedim ve 2 saat sonra alacağım sonucu 6 saat sonra aldım ve mucize gerçekleşmişti. hikayemi belki okumuşsunuzdur...
kısacası 12 gün önceki negatiflerden farksızdı. ta ki; 15. günde kasıklarımda inanılmaz bir yoğunluk kan devranı gibi hareketlilik hissetmye başladım resmen kasıklarım çekildi. hiç üşümeyen ellerim ayaklarım hep buz gibiydi. bu durum birkaç gün sürdü.
o nedenle şu 12 güne hiç takılmayın. hiç belli olmuyormuş gerçekten.
allah herkese nasip etsin evlat sahibi olmayı. dualarım herkes için.

Son düzenleme:
Bu topik epey uzun sure once acilmis madem tekrar ust siralara tasinmis cicegi burnunda bir hamile olarak bende birseyler yazayim istedim...
2 aralik 2011de transferim yapildi,ilk 5 gun hersey normaldi hafif ateslenmelerim oldu ama onunda sebebi sonradan anlasildi,progesteron ignesinden kaynaklandigi tespit edildi. Sadece transferden sonra 8.gun kasiklarimda regli agrisi basladi,tahlil gunume kadar zaman zaman gecti bu agrilar ama hep kasiklarim su dolu gibiydi,onun disindada hicbri belirtim olmadi...
dilerim herkes mutlu sona ulasir.....

X