Hamilelik belirtilerinde uzman oldum beklerim

Banada yardımcı olur musunuz? Adetim 15 gün gecikti idrar testi yaptırdım negatif kan testi 1.26 yani negatif karnım ağrıyor belim ağrıyro ama adet olamadım. offf napcam benfisfisfis

yazdığım bişey vardı arkadaşımın biri çok gecikmişti ama kanda bebek görünmedi hormoneli bebeğe düşmemşti 10 gün sonra bidaha yaptıdı hamiş olduğu göründü bende 3 çocuğumda kan testi yaptırdım yok çıktı oysa bir buçuk aylık hamile çıkmıştım benimde hem idrarda hemde kanda bebek geç çıkyo benim öyle oyüzden seninde belki böyle bi durumun olabilr belki

benimde yeniden pazartesi günü kan testim yenilenecek o olmassa ultrasona giricem bakalım hayırlısı

Son düzenleme:
benim durumumda hemen hemen senden farksız ama ben daha önce böyle bi durumdan hastaneye gittim 2 ay regl olmadım hamiş zannettim kendimi meğer az adet olmuştum kanım kuruyup rahmi tıkamış aynı gebelik belirtileri gibi yaşadım ama kan toplanmış içime oyüzden böyle olmuşum iğne verip kürtaj yaptılar açıldı ama mitiş sancı çektim benim başıma gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi hadi hayırlısı bende oldu diye kimsede olacak değil tabiki ama doktora gidip erken teşhis iyidir bizim için

Son düzenleme:
kızlar yeni bir haber bugünlerde sahte gebelik yani eskilerin değimi ile umma çoğu kadında görülmüş çok istiyoruz ama dikkat bacılarım fazla kaptırmayalım neolur böyleside insanın hem umudunu hemde psikolojisini bozar ne olur kendinize dikkat

bence sen yanlış yönlendiriyosun benım adetim gecikmediki her ay çok şükür zamanında oluyo böyle bişi nasıl söylersin..bence sen yorum yapma kızıyodum sana sert çıkanlara ama bende cahilim çok biliyosun diye sana sordum maalesef bii bilmiyosun yanıltmaktan başka ..

kızlar rumuzları karıştırmışım pardon
orucun ilk günü kusura bakmayın maruz görün beni gı

Son düzenleme:
ramazanın ilk gününe veriyorum arkadaş iyi haber duymak istedi ama ben müneccim değilim sadece bende olan ve arkadaşlarımdan duyduğum araştırdıgım ve bildiğim konu üzerine cevaplarım bilmediğime sen hamilesin diyemem üzgünüm neesli doktora git demem senin iyiliğin içindi ama sen farklı düşüncelerle bu topiğe yazdısan cevap alamazsın yinede sana hayırlı ramazanlar allah istediğini sana sağlıklı sıhatli versin versin

neesli rumuzlar karıştı sana değil başkasına yazıyodum senin rumuzu yazmışım bende fazla tepki vermişim ramazanın ilk günü olur böyle şeyler

neesli rumuzlar karıştı sana değil başkasına yazıyodum senin rumuzu yazmışım bende fazla tepki vermişim ramazanın ilk günü olur böyle şeyler

canım ne yaptın ki özür diliyorsun. :eek:lmaz: sen rumuz falan yazmamışsın ki. kimsenin seni doktor falan ilan ettiği yok. burada yaklaşan adet günlerimiz için vakit geçirmeye çalışıyoruz. burda bizi gerenlere de cevap verme lütfen. :umursamaz: biz seni çok seviyoruz. sen bizim bahtımızsın :lepi:

baht cığım umarım haişsindir. güzel haberlerini beklemedeyim. pazartesi günü yerimseniben

canım nevkim benim biraz önce rumuzları karıştırdım düzelttim o yüzden görememişsindir olsun özür dilemekle küçülmem aksine büyürüm o yüzden olur böyle vakalar baht bunlara kahkaha atar
morelim siz varken kimse bozamaz canım arkadaşlarım sana pazartesi değilde salı günü cevap verebilirim anneme gidicem çocukları oraya bırakıyımda hastanede sürün mesinler yarından itibaren bi kaç gün yokum bensiz kaynatmayın öp.

bu arada sevil-83 rumuzlu arkadaşımdan güzel haber hamileeeeeeeee kızlar darısı tüm isteyenlere onu tebrik etmek isteyen iyi dileklerini sunmak isteyen paylaşsın kendini tutmasın kızlar ben çok sevindim sizlerede allah nasip etsin

canım nevkim benim biraz önce rumuzları karıştırdım düzelttim o yüzden görememişsindir olsun özür dilemekle küçülmem aksine büyürüm o yüzden olur böyle vakalar baht bunlara kahkaha atar
morelim siz varken kimse bozamaz canım arkadaşlarım sana pazartesi değilde salı günü cevap verebilirim anneme gidicem çocukları oraya bırakıyımda hastanede sürün mesinler yarından itibaren bi kaç gün yokum bensiz kaynatmayın öp.

canım seni özleyeceğiz. :gitme: geldiğinde inşallah hamileden geçilmez buralar zemuszemus

bu arada sevil-83 rumuzlu arkadaşımdan güzel haber hamileeeeeeeee kızlar darısı tüm isteyenlere onu tebrik etmek isteyen iyi dileklerini sunmak isteyen paylaşsın kendini tutmasın kızlar ben çok sevindim sizlerede allah nasip etsin

sevil-83 arkadaşımızı da kutluyorum. a.s. allah sağlıklı bir hamilelik ve hayırlı evlat versin. kendisi de hepimize bu ramazanda ve hamile haliyle dua etsin. darısı başımıza :lepi:

nevkim canım allahım senin dualarınıda duysun valla bede dua edicem sana söz ben sözümü tutarım biliyon az çok seninde bu topikte haberlerini herkeze ben vericem tanıyım tanımayım herkeze söylüycem allah nasip etsin o günleri

canımsınız siz benim ya buraya girmeden önce böyleşeyler hissedeceğimi bilemezdim belki bazıları benim bu sözlerime inanmaya bilir ama benim kimseyi inandırmam gerekmiyo bunu ben ve güzel allahım biliyo ya bana yeter tabi ayrıcalıklı arkadaşlarımda bilir sözüm kendini eleştirmen zannedenlere onlar kendilerini bilir bi söz vardır karşındakinin iyiliğini isteyene verir rabim onada iyilik dolu sebebler ve günler ben buna uyarım şimdiye kadarda hiç yanılmadım karşısındakinin iyiliğini isteyen kendisininde iyilik görmesini sağlar öptüm can

kurban olduğum allahım nasıl yaratmış iyilik düşünen insanları ve güzel kalplerini kulun en güzel olanı başkasının iyiliğini karşılıksız isteyendir

canım seni özleyeceğiz. :gitme: geldiğinde inşallah hamileden geçilmez buralar zemuszemus

sevil-83 arkadaşımızı da kutluyorum. a.s. allah sağlıklı bir hamilelik ve hayırlı evlat versin. kendisi de hepimize bu ramazanda ve hamile haliyle dua etsin. darısı başımıza :lepi:

Canlarim çok saolun Allah isteyen her kese nasip etsin anne olmayi deyerek zaten hep namazda dua ederim.Teşekkürler:CüvCüv:

amin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.:Saruboceq:

X