Hamilelik belirtisi olabilir mi ? Kasıklarda dokununca acıyor

Ben dun yaptim silik cizgi çıktı bu sabah yaptim dana gibi tek cizgiydi. Anlasildi ya sırayla adet olcaz yada gunu gecen testleri tekrar yapip burada yazip ya bidahaki aya diye teselli bulcaz yada gebe olan bacilarimizin sevincini burdan paylasicaz insallah 🤲 🤲 🤲 🌹 ❤️
Hepimiz için en en hayırlısını versin Rabbim 🤍

Merhaba Allah gonlunuzde olani nasip etsin. Daha erken ben hergun test yapmaktan sıkıntıya girdim en son bu sabah yaptim negatifi gorunce saldim gitti adete daha 4 gun var 4 gun daha test yapmicam ayin 7sinde adet olursam sonuc kendiliginden belli olur. Sizin icin henuz daha erken ilişki sonrasida olabiliyo oyle hafif kanamalar. Diyelim yerlesme kanamasi ise bir hafta sonra çıkıyo diye okumustum. Ben sabredemez hemen saglik ocaginda kan verirdim o ayri😅❤️
Çok teşekkür ederim. Beklenti ve istek olmasa bile "acaba?" sorusu ve belirsizlik çok yorucu. Böyle durumlarda beklemek ne kadar zormuş. Allah isteyen hiç kimseyi böyle bekleyişlerle sınamasın 🙏🏼 Umarım sizin için de her şey en güzel zamanda gerçekleşir :)

benim üç dört gün önce soldan çok sancı girdi hemen uzanıyordum. Ama şu ara öyle sancı yok. Hafif hafif gir çıktı yaptı sadece bu gün. Yarın regl olmazsam ümidim olacak hem test de yapıcam. Sizin nasıl gitti süreç
Benimde aynı sizin gibi soldan sancılar geliyor gidiyor regl gectimi sizin ben pazartesi test yapicam

Sabrina kurban beee🌹🌹🌹ALLAHİM HAYIRLI SONUÇ ALMAYİ NASİP ETSİN.İNSALLAH 🤲🤲🤲🤲ben hicbiseye dikkat etmiyorum sadece belirsizlik sabirsizlik yapiyo catlama gununden bu yana 9 gun gecmis benimki bile bile lades birazda. Ayin yedisinde adet olmaz isem yaparim.HAYİRLİ OLANİ RABBİM NASİP ETSİN HEPİMİZE🤲🤲🌹
Rabbim hepimiz için en hayırlısı sağlıklısını nasip etsin inşallah. Sizde kendimi gördüm. Her ay bilmem kaç test yapardım sayamadım. Hatta adet olurken ay az geliyor yerleşme de olabilir diyerek hep kendimi kandırdım ya da kandırmak istedim bilmiyorum. Karnım ağrıyor hamile miyim,Hamile olabilirim şunu yemiyim, Hamile olabilirim bunu yapmiyim, belki tutunuyordur temizlik yapmiyim. Arkadaşlarımızla bir şeyler yemeye çıkardık ay ben onu yemiyim belki vardır diyerek hep hayatımı kısıtlandım aylarca,hem kendimi kandırdım. Hemde testlere onlarca para döktüm. Ama bu ay akillandim. Daha önce Yaptığım hiç bir şeyi yapmadım. Kendimi kısıtlamadım. Teste para dökmedim. Yarın regl olucam bu ay 1 kere test yaptım. 2. Yi adetim geçerse yaparım. 🙂🤍
Ben elendim kızlar. Sabah iki test yaptım negatif. Yine pembe lekelenme var ama arttı sanırım regle dönüyor

Bendede adet belirtisi gebelik belirtisi yok kendi kendimi bunalttim iki gundur midem buruluyo habire yatasim var. Ben GASTRİK BYPASSliyim stres mideme vurdu zaten azcik yiyodum simdi o bile rahatsiz ediyo o yuzden gebelige yoramiyorum zaman zaman olur boyle mide hassasiyeti ve uyku hali. Bidahaki aya insallah 🤲 🤲 3 gun var adete icimden daha test yapmak gelmiyo iki test duruyo hic yapasim yok

X