hamilelik belirtisi olabilir mi

merhaba arkadaşlar.göğüslerimde çok fazla şişlik ve acıma var bugün test yaptım iki çizgi çıktı ama biri soluk acaba hamilemiyim

a.s.kutlarim seni gozun aydin sanirim hamilesin canim.hayirlisiyla bebesini gorursun insallah utrasyonda.bendede oyle olmustu hamile oldugumu gous lerimden anlamistim.cok sistiler ve gergindiler

Arkadaşlar Bende Yeni Kayit Oldum Siteye.konuşulanlar çok Hoşuma Gitti.benimde Adet Günüm Geçti Bugun 3.gün Geçeli.ha Oldum Ha Olcak Derken Tüm Belirtileri Yaşadiğim Halde Olmadim.ne Dersiniz Test Yaptirsammi? Hala Kasiklarimda Ara Ara Sancilar Var Karnim Patliycak Gibime Geliyo:KK43: Bilenlerin Yardimini Diliyorum.

yap tabi derinxby zaten hamile kalıncada aynı adet belirtilerini yaşıyosun canım

ferdayın bebeği 5 aylık olmuştur kızlar :))))))yinede bende diyeyim Allah tamamına erdirsin

yani bu mesaj taa gerilerden gelip ilk sayfaya oturunca yeni bir hamilelik haberi gibi tebrik almış haliyle. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin diyelim o zaman.

Selam.Kızlar bu gün benim de adetimin 24 cü günü.1 hafta önceden göğüslerimde ağrılar,hassaslaşma ve büyümeye başladı. Sıcaklığım da 36.9.kasıkta azcık agrılarım var.Çok umutluydum hamileyim diye ama bu gün belim ağrımaya başladı.Artık umudumu kesdim.Her reglimden önce keskin bel ağrılarım oluyor çünki.Ve onlar geri geldiler.Bu ay da bögle gitti.Çok mutsuzum:KK43:

Kızlar erken hamilelik belirtilerinde bel agrısıda ola bilirmi?

Selam.Kızlar bu gün benim de adetimin 24 cü günü.1 hafta önceden göğüslerimde ağrılar,hassaslaşma ve büyümeye başladı. Sıcaklığım da 36.9.kasıkta azcık agrılarım var.Çok umutluydum hamileyim diye ama bu gün belim ağrımaya başladı.Artık umudumu kesdim.Her reglimden önce keskin bel ağrılarım oluyor çünki.Ve onlar geri geldiler.Bu ay da bögle gitti.Çok mutsuzum:KK43:

Kızlar erken hamilelik belirtilerinde bel agrısıda ola bilirmi?

canım ben adet olacağım gün aynı ağrıları yaşamıştım meğer hamileymişim bende çok mutsuz olmuştum hamile değilim diye bence umutsuzluğa kapılma aynı belirtileri yaşıyorsun

Çok teşekkür ederim canım ya.İnşallah ben de hamiş kalırım bu ay.Günlerimi sayıyorum 4 günüm kaldı...

selam kizlar size bir sorum olucakti sol kasimda bir arima oluyor arada sirada sanki bicak saplaniyormus gibi bide midem cok bulaniyor belim ariyor. ama gogus uclarimda agri falan hissetmiyorum. sizce bu ne olabilir

canım ben adet olacağım gün aynı ağrıları yaşamıştım meğer hamileymişim bende çok mutsuz olmuştum hamile değilim diye bence umutsuzluğa kapılma aynı belirtileri yaşıyorsun

ay kizlar vallah insallah benimde bir bebisim olur hamile olan lar belirletilerinizi bir yazarmisniz

X