hamilelik için hcg değeri kaç olmalı?

Kizlar merhaba.Bi sorum olucak sizlere.Adetimde 1 gun gecikmem oldu suphelendim ve doktora gittim.Hcg degerim 26.9 cikti.Doktor degerin dusuk dedi.2 3 gun tekrar baktiricam.Cok dusuk olmasi demek ne demek ? Cok yeni oldugu icin olabilirmi kafam cok karisti :KK43:(

Kizlar merhaba.Bi sorum olucak sizlere.Adetimde 1 gun gecikmem oldu suphelendim ve doktora gittim.Hcg degerim 26.9 cikti.Doktor degerin dusuk dedi.2 3 gun tekrar baktiricam.Cok dusuk olmasi demek ne demek ? Cok yeni oldugu icin olabilirmi kafam cok karisti :KK43:(
Daha yeni olduğu içindir 2 gün snra yine yaptır yükseliyorsa hamilesindir..bende ilk yaptırdım 109 du düşük dedi doktor 2 gün snra yaptırdım 500 çıktı..seninki yeni olduğu için o değer normal

Kizlar bugun kanamam baslayinca korktum ve tekrar baktirdim.Degerim 14e dusmus :KK43: hevesim kursagimda kaldi.Tekrar kan tahlili istediler.Onuda beste alicam.Hcbsy anlamadim :KK43:(

Kizlar bugun kanamam baslayinca korktum ve tekrar baktirdim.Degerim 14e dusmus :KK43: hevesim kursagimda kaldi.Tekrar kan tahlili istediler.Onuda beste alicam.Hcbsy anlamadim :KK43:(
Kimyasal gebelik yaşamışsın. Yumurta döllenmiş ama tutunamamış. Her kadının başına gelen oldukça normal bir durum. Çoğumuz farketmiyoruz bile

Ewet oyleymis :KK43: Gitgide dahada dustu degerim...Insallah bir daha yasamam.Rabbim saglikli sihhatli hayirli evlatlar nasip eylesin hepimize insallah...

Kızlar benim aylardır adetim hep bir hafta önce oluyordu.neredeyse ayda 2 defa adet oluyordum.sat 26 ocak nasıl hesaplayacağımı bilemiyorum.4 gün önce ilk gebelik testi yaptım 2.çizgi gölge gibi çıktı.2 gün sonra tekrar yaptım pembeleşti ben anladım pozitif.ondan 2 gün sonrada kan verdim yani bugün değerim 205 çıktı daha dra göstermedim.ama bana değer düşük gibi geldi.ne dersiniz.3. Bebeğim olacak ama ağrımda var gibi adet ağrısı gibi hafif.korkuyorum..

Merhaba arkadaşlar ben en som 8 ocakta regl oldum ve üzerinden 1 aydan fazla geçti hâlâ regl olmadım hiç bir belirtisi de yok kan testi yaptırdım <0.100 çıktı. Bu ne demek oluyor açıklar mısınız lütfen

Kızlar benim aylardır adetim hep bir hafta önce oluyordu.neredeyse ayda 2 defa adet oluyordum.sat 26 ocak nasıl hesaplayacağımı bilemiyorum.4 gün önce ilk gebelik testi yaptım 2.çizgi gölge gibi çıktı.2 gün sonra tekrar yaptım pembeleşti ben anladım pozitif.ondan 2 gün sonrada kan verdim yani bugün değerim 205 çıktı daha dra göstermedim.ama bana değer düşük gibi geldi.ne dersiniz.3. Bebeğim olacak ama ağrımda var gibi adet ağrısı gibi hafiyeni gebelikte değer normal benim ilk 102 çıkmıştı sonra 2 gün sonra 500 zamanla çoğalıyo şu an 8 haftalık..eğer adet olmadıysanız hala hamilesinz hayırlı olsun

Merhaba ben böbrek taşı için hap kullanırken korunmasız ilişki oldu sizce gebelik olusabilirmi çok merak ediyorum ve adetimde gecikti

Merhabalar benim en son adetim 23 eylulde oldu her ay duzenli olur 4 gun gecti beta hcg 9 cikti bundan 2 gun once kahve leke geldi yerlesme kanamasi olarak dusundum ama bugun kirmizi gelmeye basladi ve siddetlendi acile gittim bisey demediler ordan kadin doguma gittim gebe degilsin diyor ama benim 1 haftadur mide bulantim ogurme gogus uclarimda hassasiyet ve bel agrim var bu durumda hamilemiyim acaba gec dollenme olabilirmi evde yaptigim testte pozitif cikti ama 2. Cizgi silikti

Merhabalar lütfen cevap verin adetim 1 ay gecikti yani 2 aydır adet olmuyorum kan testinde sonuç 1.20 çıktı adet belirtim hiç yok sizce hamile miyim?

X