HAMİLELİK OLABİLİR Mİ?

almina027

Yeni Üye
Pro Üye
31 Ağustos 2023
73
30
Merhaba kızlar ben daha öncede böyle konu açmıştım fakat hamile değilim😔biraz uzun olabilir özür dilerim ilk gebeliğim olacak tecrübem yok danışacağım birileri yok size yazmak istedim şimdiden teşekkür ederim adet günlerim düzensiz ama herhangi bir sağlık sorunum yok sadece strese bağlı olduğu için gecikme yaşıyorum her seferinde adet günüm 15 gün geçti hala adet olmadım ara ara kasıklarımda saniyelik sancı oluyor sürekli uyumama rağmen uykusuz ve halsizim bel ve sırt ağrım çok gebelik olsada bunlar ne kadar sürede belirti verir bilmiyorum belki yaşayan vardır diye sormak istedim psikolojik de olabilir tabiki herşeyin hayırlısını istiyorum çok afedersiniz akıntım da çok çoğaldı sebebini bilmiyorum belki adette olacak olabilirim emin değilim ama bir umut tabiki mide bulantısı yada başka belirtiler yok sadece midem kalkıyor gibi oluyor çokta belirti yok aslında sizce olasılık var mı? Bu durumu yaşayan yada böyle belirtilerle hamile olduğunu öğrenen biraz daha bekleyip kan testi yapmayı düşünüyorum negatif görmekten korkuyorum yorumlarınız için teşekkür ederim

canım 15 gün gecikme çok uzun bir süre idrar veya kan testi yaptın mı

canım öncelikle stresten uzak dur sen dikkatli ol kafana da çok takma ki stres olmayasın sanki böyle birşey olmamış gibi davran çok düşünmek negatif etki yapıyor kafanı birşeylerle meşgül et sürekli

canım öncelikle stresten uzak dur sen dikkatli ol kafana da çok takma ki stres olmayasın sanki böyle birşey olmamış gibi davran çok düşünmek negatif etki yapıyor kafanı birşeylerle meşgül et sürekli
Teşekkür ederim yorumlarınız için evet kesinlikle şuan meşgul olmaya çalışıyorum nasipse olur diyorum ben:) kan testi yapacağım önümüzde ki günlerde bilmiyorum çıkar mı çıkmaz mı adet günlerim de geciktiği için epey bir karıştı:)

bence idrar testi yapabilirsiniz varsa çıkacağını düşünüyorum rica ederim :)
Haklısınız inşallah vardır çok istiyorum düşünmemek elde değil ama:) tabiki herzaman nasibimizde varsa olur diyorum:) kararsız da kaldım aslında bu ay adet olmazsam öyle mi bir test yapsam yada beklemeyim mi:)

Teşekkür ederim yorumlarınız için evet kesinlikle şuan meşgul olmaya çalışıyorum nasipse olur diyorum ben:) kan testi yapacağım önümüzde ki günlerde bilmiyorum çıkar mı çıkmaz mı adet günlerim de geciktiği için epey bir karıştı:)
Rica ederim öncelikle sakin ol hobi alanın varsa onla meşgül ol aklına getirme süpriz olması mı daha iyidir yoksa stres yapıp olumsuz olması mı ? düşün ve ona göre davran ben inanıyorum ne kadar uzak kalırsan süpriz olacak ve daha motive olacaksın

Rica ederim öncelikle sakin ol hobi alanın varsa onla meşgül ol aklına getirme süpriz olması mı daha iyidir yoksa stres yapıp olumsuz olması mı ? düşün ve ona göre davran ben inanıyorum ne kadar uzak kalırsan süpriz olacak ve daha motive olacaksın
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz düşünceleriniz için aslında 15 gün geçmesine rağmen hiç düşünmüyordum çok rahattım 2 gündür sadece düşünür oldum:)

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz düşünceleriniz için aslında 15 gün geçmesine rağmen hiç düşünmüyordum çok rahattım 2 gündür sadece düşünür oldum:)
Oncelikle merhaba cnm insallah hersey gonlune gore olur bence 15 gun gecikmede gec dollenme bile olsa cikar bence sen bi test al yap en azindan olmadim bak hamileyim moduna girme yoksa obur turlu dahada gecikir duruma gorede haber edersin

Oncelikle merhaba cnm insallah hersey gonlune gore olur bence 15 gun gecikmede gec dollenme bile olsa cikar bence sen bi test al yap en azindan olmadim bak hamileyim moduna girme yoksa obur turlu dahada gecikir duruma gorede haber edersin
Amin çok teşekkür ederim evet zaten olursa olur olmazsa nasip diyorum:) düşünmek gerçekten çok zor:KK43:

Evet çünkü çok test yaptim negatif bu süreçte yapmadım eşimle iş gereği pekte beraber değiliz açıkçası çokta fırsatımız yok:KK43: ben hala bebek yoktur diye düşünüyorum ama nasıl tabiki
Cnm hayat suprizlerle dolu sen tum cesaretini topla yap testi yapmadikca cok stres yaip olamayacaksin hayirli haberlerini bekliyorum

Lütfen bana biri yardımcı olsun. Ben 12 Aralık'ta normal düşük yaptım ondan sonra doktora gittim rahim tertemiz olmuş dedi Bir sonraki adetten sonra gebelik düşünebilirsin dedi 10 ocak'ta düzenli adet oldum bir sonraki adet tarihim 7 Şubat gebelik düşünüyoruz ve 22 gün oldu gecikmesi bu neyden kaynaklı olabilir kaç gün önce kaset test yaptım negatif çıktı yani ben test bozuk olabilir mi diyorum çünkü c ve tnin ortasınds çizgi adet gecikmesinden 5 gün sonra kan verdim 2.95 çıktı lütfen akıl verin

Eklentiler

• IMG_20240227_135542.jpg
    IMG_20240227_135542.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 51
X