HAMİLELİK OLABİLİR Mİ?

Lütfen bana biri yardımcı olsun. Ben 12 Aralık'ta normal düşük yaptım ondan sonra doktora gittim rahim tertemiz olmuş dedi Bir sonraki adetten sonra gebelik düşünebilirsin dedi 10 ocak'ta düzenli adet oldum bir sonraki adet tarihim 7 Şubat gebelik düşünüyoruz ve 22 gün oldu gecikmesi bu neyden kaynaklı olabilir kaç gün önce kaset test yaptım negatif çıktı yani ben test bozuk olabilir mi diyorum çünkü c ve tnin ortasınds çizgi adet gecikmesinden 5 gün sonra kan verdim 2.95 çıktı lütfen akıl verin
Canım reglin 22 gün mü gecikti ve testi kaç gün önce yaptın

Merhaba kızlar ben daha öncede böyle konu açmıştım fakat hamile değilim😔biraz uzun olabilir özür dilerim ilk gebeliğim olacak tecrübem yok danışacağım birileri yok size yazmak istedim şimdiden teşekkür ederim adet günlerim düzensiz ama herhangi bir sağlık sorunum yok sadece strese bağlı olduğu için gecikme yaşıyorum her seferinde adet günüm 15 gün geçti hala adet olmadım ara ara kasıklarımda saniyelik sancı oluyor sürekli uyumama rağmen uykusuz ve halsizim bel ve sırt ağrım çok gebelik olsada bunlar ne kadar sürede belirti verir bilmiyorum belki yaşayan vardır diye sormak istedim psikolojik de olabilir tabiki herşeyin hayırlısını istiyorum çok afedersiniz akıntım da çok çoğaldı sebebini bilmiyorum belki adette olacak olabilirim emin değilim ama bir umut tabiki mide bulantısı yada başka belirtiler yok sadece midem kalkıyor gibi oluyor çokta belirti yok aslında sizce olasılık var mı? Bu durumu yaşayan yada böyle belirtilerle hamile olduğunu öğrenen biraz daha bekleyip kan testi yapmayı düşünüyorum negatif görmekten korkuyorum yorumlarınız için teşekkür ederim
Merhaba son durumunuz nedir

X