Hamilelik sonrası tansiyon

Gmtck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2022
123
25
26
Günde 6 tane alfametle devam ediyorum ama hala tansiyonum gün içinde yüksek 150/10 gibi ve baş ağrım var. Kardiyoloji doktoru adalat crono önerdi bu ilacı hamilelikte veya doğum sonrası kullanan varmı? Bebeğe zararı var mıdır sizin tansiyonunuz ne zaman normale döndü

Gebelikte tansiyonunuz nasıldı? Şuan bende ayni sıkıntıyı yaşıyorum. Doğumdan 4-5 gün sonra tesadüf tansiyonumun yüksek olduğunu farkettim. Bir gece hastanede yattim dil altı haplar falan çok etki etmedi. Sabah akşam Alfamet kullanıyorum ama bazen o da işe yaramıyor

Günde 6 tane alfametle devam ediyorum ama hala tansiyonum gün içinde yüksek 150/10 gibi ve baş ağrım var. Kardiyoloji doktoru adalat crono önerdi bu ilacı hamilelikte veya doğum sonrası kullanan varmı? Bebeğe zararı var mıdır sizin tansiyonunuz ne zaman normale döndü
Bende günde 3 tane kullanıyorum. Çok şükür kontrol altına alındı. Kaç haftalık siniz

Gebelikte tansiyonunuz nasıldı? Şuan bende ayni sıkıntıyı yaşıyorum. Doğumdan 4-5 gün sonra tesadüf tansiyonumun yüksek olduğunu farkettim. Bir gece hastanede yattim dil altı haplar falan çok etki etmedi. Sabah akşam Alfamet kullanıyorum ama bazen o da işe yaramıyor
Ben doğumdan beri 6 tane alfamet içiyorum ona rağmen bu ara yüksek. Gebelikte de 14-15 civaeıydı

15hun olduGünde 6 tane alfametle devam ediyorum ama hala tansiyonum gün içinde yüksek 150/10 gibi ve baş ağrım var. Kardiyoloji doktoru adalat crono önerdi bu ilacı hamilelikte veya doğum sonrası kullanan varmı? Bebeğe zararı var mıdır sizin tansiyonunuz ne zaman normale döndü
Bende al demet kullanıyprum tansıypnum doğum sornası düşmüyor alfametı günde 3 değerli ikişer tablet ıcmemı soyledı sızde o sıkıldemı ıcıyorsunuz acaba bı anda ıkı içmekten bıraz ürküttü benı içen varmı merak ettım bende doğum yapalı

Bende al demet kullanıyprum tansıypnum doğum sornası düşmüyor alfametı günde 3 değerli ikişer tablet ıcmemı soyledı sızde o sıkıldemı ıcıyorsunuz acaba bı anda ıkı içmekten bıraz ürküttü benı içen varmı merak ettım bende doğum yapalı
40 gün günde 6 tane içtim 40 tan sonra haftada 2 şer olarak azalttım

40 gün günde 6 tane içtim 40 tan sonra haftada 2 şer olarak azalttım
Teşekkür ederım ozaman düzelmeye basladı tansıyonunuz inşallah tansıyon normalde olsa saatındr içmek zorundayız sabırım düzgün dıye bazen ıcmesemmı dıyorum bı anda çıkıyor sorna

Tuzu tamamen çıkarın hayatınızdan. Bendede gebelik tansiyonu var biraz tuz yesem çıkıyor

X