Hamilelikte aknt ne zaman balar arkadalar?Hemen mi?

bende tamamen kuruluk var yumurtlamadan bu yana (yarın adet günüm fakat ben 3-4 gün önce hamile olduğumu öğrendim) 3-4 defa en fazla akıntı olmuştur ama az bugün ise bana adet oldum hissini veren sarı bir akıntım oldu başkada yok anladığım kadarı ile herkeste olmuyor bu akıntı

3-4 gün aşırı derecede akıntım oldu. Açık sarı renkte. Ama dünden sonra hiç akıntım yok bat'a 3 gün var ve benim ümitler akıntıda gelmeyince tükendi..:KK43:

neyin nesi anlamadım benim de sarı renkli akıntım oldu bugün daha bata 10 gün var

gebelik ve adet tamamen aynıdır ben öyle yaşadım sadece sık idrara çıktım o kdr sivilce basmıştı yüzümü akıntımda kremsiydi şmdilerde azaldı kirletmio pek beni

kızlar bırkac gündür akıntım var beyaz ıc camasırımda sert bısey yanı..bugünde sankı adet olcam sandım su gıbı akıntım oldu...ne demek bılen varmı canlar

kızlar bırkac gündür akıntım var beyaz ıc camasırımda sert bısey yanı..bugünde sankı adet olcam sandım su gıbı akıntım oldu...ne demek bılen varmı canlar

cnm sert akıntı yumurtlamanın tamamen bittiğini gösterir elastikliği azalmış vajinal salgıdır o. Su gibi akıntıda normaldir önemli olan adet tarihine kdr akıntın olması kesilmesi iyi değil olması gebelik göstergesi olabiliyor

cnm sert akıntı yumurtlamanın tamamen bittiğini gösterir elastikliği azalmış vajinal salgıdır o. Su gibi akıntıda normaldir önemli olan adet tarihine kdr akıntın olması kesilmesi iyi değil olması gebelik göstergesi olabiliyor

ınsallah tatlım oluyo arada bı akıntım..yanı calısmaları bırakabılırmıyım dıyosun bıtanem

bende de aşılama yaptığımdan beri, yani ekim ayı' ndan beri cok acık sarı akıntı var... ama ne hamilelik ne bişi var... yani bunlarla umitlenmiyelim bence... akıntı kişiden kişiye değişen bir durum... düşükle sonuclanan hamileliğim kuru gecmisti mesela...

Herkese merhaba, yumurtlama dönemini de dikkate alarak eşimle birlikte olduk. Bu aralar bir mide bulantısı, sinirlilik, olağandan fazla akıntı ve göğüslerimde ağrı hissediyorum...Kızlar neler oluyor??

benim ilk günden veri oluyo 8 haftalık hamileyim hala var kıvamı katı sarı bazen açık kahve gibi oluyo

benmde adet günüm geçeli 1.hafta 3. gün aoluyo akıntım çok var ama 2-3 gündür kahve rengi akıntım geliyo ne demek oluyo bu arkadaşlar lütfen bi cwp

X